Şimdi Ara

Marka ayakkabı alamıyorum. USA'da $50 Türkiye'de 950₺. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

geldi dedeler. lüx tüketimmiş. ulan bu ayakkabılar avrupada amerikada pazarda satılıyor pazarda. oralarda orta yollu bişey almak istersen jordan filan alıyorsun bak jordan diyorum. amerika nın lüx ayakkabısıda sayılı üretilen ender modeller. bunlar amerika nın caputu caputu. gelmiş lüx tüketim diyor.

• Şu fiyata alıyorsun 2 haftaya patlıyor ayakkabılar. Sonra tüketici hatası deniyor. Fiyat çok pahalı ayrıca kalite de kötü verdiğin paraya değmiyor

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Diyebiliyorum.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Adidas ayakkabı almak lüks değil arkadaşım. Adidas ayakkabıyı senin lüks görmenin sebebi, para birimimizin değerinin yıllar içinde düşmesinden ötürü. Benim babam tek öğretmen maaşı ile bana çocukken neredeyse 2 ayda 1 Adidas, Nike ayakkabı alabilirken şu an ben bu fiyatlarda, çalışmama rağmen alamıyorum.

edit.: Bu arada para birimimiz geçen seneye göre 2 kat düştü. Para değer düşmesinin sebebi de belli, malum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reo* -- 24 Mayıs 2022; 13:38:29 >
  • Reo* kullanıcısına yanıt

Vallahi öyle bir beklentim de yok. 1 ayakkabı yaklaşık 1 yıl dayanıyor. Yılda 1 alabilsem kafi ama 900-1000 tl den başlayan fiyatlarla bu imkansız benim için. 600 lira iken pahalıdan gelmiş almam dediğim giriş seviyesi koşu ayakkabısı 1000 lira oldu 3 ayda.

• 130a markasız sandalet aldım onu giyyom

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Çorapla mı giyiyorsunuz ? Nasıl ayakkabıya göre konforlu mu ?

• torquehp kullanıcısına yanıt

çorapla giyiyorum ayakkabıdan daha iyi ama dandik olduğu için yakıyor tabanı

kaliteli bir şey alsam daha iyi olurdu

Yani üstten serin ve püfür püfür , alttan terli/ıslak mı oluyor ayağınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: torquehp

Yani üstten serin ve püfür püfür , alttan terli/ıslak mı oluyor ayağınız ?

Tabanim yanıyor yani

Ama diger polo marka ayakkabilarda daha kötüydü

Abi calismak çok kötü ya insanin ayagi yaniyor yemin ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

İnsanlar yanlış yapıyor. polo diye , zara diye kaliteli sanıyor. Halbuki suni deri kullanıyorlar. Suni deri muşamba , branda , çöp poşeti gibi bir şey. İlla yazın kapalı ayakkabı kullanılacaksa hakiki deri olmalı hocam. Hakiki deri canlı organizma gibi hava alıyor, elbette file ayakkabı kadar değil ama kesinlikle çok daha sağlıklı.

"Markasız olsun hakiki deri olsun " benim mottom budur. 130-200 liraya marka firmaların suni deri kemerleri satılıyor alıyorsun 3 ayda sık kı-ullandığın kısıt çatlıyor , yarılıyor. Markası fossil , diesel , mavi vs. Ben ne yapıyorum bulabildiğim en ucuz hakikki deri kemeri alıyorum yıllarca bir problem olmadan giyiyorum 30-40 tl ye. Tavsiye ederim. Markaya kanmayın materyali de araştırmak gerek.

"Ayakkabı ayakkabıcıdan , saat saatçiden alınır"

Bu da 2. mottom : D

Suni deri ayakakbı da kullanıyorum ama ucuz olduğu için , sonucunu bilerek ve katlanarak. Kışın bot yerine 70 tl ye aldım giyiyorum flodan.

https://cdn.dsmcdn.com/ty47/product/media/images/20210109/5/50135559/100272070/2/2_org_zoom.jpg

• 2 sene önce 160 liraya aldigim nike t lite xi modelini suan en ucuz satan 900 liraya satiyo. Hala Kutusunda duruyo kullanmaya kiyamiyorum. Kinetix giyiyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 2 Haziran 2022; 23:12:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt

160 liraya yine iyi almışsınız hocam :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.