Şimdi Ara

[Silindi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
466
Cevap
32
Favori
31.539
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> MARJET SIVI SİSTEM.ANA KONU... TSİ/GDİ/EcoBoost/SİDİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3513 Mesaj

Hayır gerek duyulmuyor diye biliyorum sorarım ama

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    earl2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj

Teşekkür ederim.

Bende taktım SIDI İnsignia'ya ama hayırlısı.
    |
    |
    YozgatLee0666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Alçak arabaya binebilsek 70 civarına sunrooflu Insignia alacaktık ama maalesef yüksek araba olması lazım:).
    Burda Donanımlı İşsiz var o size kullanıcı olarak çok iyi yardımcı olur

Bu arada Insignia da isi kandırmaya gerek yok. TSI gibi değil şimdi bilgi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YozgatLee0666 -- 22 Aralık 2016; 16:56:0 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj

Teşekkürler,

Sene başında sırf LPG takılmıyor diye SIDI almayıp 1.4t almıştım, yakıtından çok memnunum, çekişi de çok güzel ama otomatik istiyorum artık. Oda en uygun SIDI da var, eski 1.6t lerde lpg'de çok sıkıntı çeken olmuş onu baştan eledim.
    |
    |

Insignia alırsan hemen LPG takabilirsin...

1.6 T 180 bg olanlarda zaten otomatik yok :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj

Hocam aslinda firma ile gorusseniz kampanya gibi birsey duzenleseler. Toplu taktirsak :) ne bilim soyle 3000-3500 tl nakit gibi. Firma sahipleri ile gorusseniz, bayisiyle bir kampanya duzenlese on numara olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mümkün değil :D

|
    |
    teqali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj

Hayatta hersey mümkündür hocam :)

Yani tamam 1000 tl indirim olasi degil ama 300-500 tl gibi bir kampanya yapabilirler bence :) sizden ricam bir gorusun lutfen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teqali -- 22 Aralık 2016; 18:31:47 >
    |
    |

Yok, duymadim hocam. İsinma da problem yoksa problem yok o zaman :)

|
    |

Şimdi şöyle anlatayım.
    Her LPG kiti bayiye aynı fiyattan giriyor. Sonra bayi kendi işçiliği kârı fln üstüne ekleyip montajı yapıyor.
    Bu yüzden indirimi anca bayi yapar. Yada üretici bayi fiyatını düşürür oda biraz zor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj

Ben de onu diyorum. Misal firma, etso gaz ile anlasti. Kampanya yaptilar. Hem firma hem bayi karlarindan biraz kisip bi kampanya duzenleyebilirler. Yani tum sektorlerde nerdeyse bircok kampanya bu sekilde duzenlenir.

Sizden ricam yine de bunu firmayla bir paylasmaniz :)

|
    |

Birazdan firma yetkilisi Burda olur

|
    |
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj

Ben bu capsi suraya koyayim o zaman :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teqali -- 22 Aralık 2016; 18:46:46 >
    |
    |
    Bahsedilenler: YozgatLee0666
    bence hiç gerek yok. niye derseniz zaten diğer kitler 7500 8000 lira . e zaten yarı fiyatına takılıyo bu kit. bazı şeylerin maliyetini düşürmek kaliteden ödün verebilir. ben şahsen 300 -500 için 100 binlik arabamı kaliteli malzemeye kaliteli işçiliğe değişmem. sürekli problem çıkartıp geri döndükten sonra zaten bi anlamı kalmıyor. Bence fiyat ayarında. Tabi benim fikrim. zaten uygun olması diğerlerine göre tercih sebebim oldu.

nokia samsung lg motorola htc blackberry sony ericsson hepsinin tamiri ve programları simlokları mevcuttur. tüm telefonların simlocku kırılır.
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj

Allah askina simdi bana maliyet hesabi yaptirmayin.
    Digerleri neden pahali idi, ithal urundu. Gumruk vergisi, kur farki vs biniyor. Simdi artik piyasada yerli bir firma var. İyi bir iş yapmak kadar iyi bir sekilde de pazarlamak da onemli. Artik gunumuzde de reklam ve kampanya kadar onemli birsey var mi? Neyse bu konulara cok girmek istemiyorum.

Sizin dediginiz cok anlamsiz. Firma kampanya yapti 300/500 tl indirim yapti diye kullanilan malzemesinin gidip ucuzunu mu alacak? Boyle birsey olabilir mi sizce?

O zaman siz marketten indirime giren birsey almayin. İcerigi degismis olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teqali -- 22 Aralık 2016; 19:07:39 >
    |
    |
    cemalefendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

siz olur derseniz olur. olmaz derseniz olmaz. maliyet hesabını yaparsanız bulursunuz zaten demişsiniz.
    |
    |

nokia samsung lg motorola htc blackberry sony ericsson hepsinin tamiri ve programları simlokları mevcuttur. tüm telefonların simlocku kırılır.
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj

Ne diyeyim. Hayirlisi o zaman:)

|
    |
    AliDağ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1-) lpg de kullanırken kalan km sürekli düşer mi? ve kalan km düşerken benzin deposunun göstergesinin sabit kalması mı gerekiyor?

2-) tucsonda pompanın sesi olduğu gibi içerde duyuluyor. akustik ses süngeri ile tüp deposunun etrafına değilde stepnenin olduğu yani koyulan yerin etrafını akustik ses süngerleri ile kapatsak sıkıntı olur mu. yani orayı oda gibi yalıtılmış bi yer yapmak istiyorum. ama depoya herhangi bişey yapışamyacak.

• Yarbay
    3513 Mesaj

Kalan km düşer depo sabit kalması lazım tabi Tucsonda PSA grubu gibi depo düşmeside yaşanıyorsa onu bilemem

Akustik süngeri her tarafa kapatabilirsiniz sıkıntı olmaz

|
    |
    cemalefendi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj

Kampanya icin yapacak birsey yok demissiniz ama birşeyler yapmaniz sizin avantajiniza tabi ki. Yani fiyatta indirim olmasa dahi bankalarla anlasip kredi kartina taksit vs gibi kampanyalar da olabilir. Tabi ki de sizin karariniz. Benimki sadece fikir.

Buhragan bey sagolsun kafamdaki hemen hemen butun sorulara cevap verdi. Kisa zamanda ben de taktiracagim. Suana kadar forumda okudugum kadariyla parca sıkıntısı filan yasatmamissiniz. Sorun olan psrcalari vs de garanti kapsaminda degistirmissiniz. Umarim hep bu sekilde devam edersiniz.

Aracim passat. Sizin firma olarak tecrube ediniz mi acaba, vw grubunda subap erimesi ile karsilastiniz mi? Belki suan cok erken bu soru icin.

|
    |
    AliDağ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.