Şimdi Ara

Mario Jardel nerde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2. lig mi 3. lig mi bi yerlerde hala oynuyordu galiba en son hatırladığım.
  • Bize övündüğümüz en büyük şeyler yaşatan adamı anmıyoruz bile ya vallaha üzüldüm şimdi ben normalde fazla üzülen biri değilim ama o kadan övürünürüz bu kupayı aldık bu kupayı aldık diye aldıran adamı başımızın üstünde taşımamız lazım bizim
  • Brezilya 2. liginde Cricuma diye bir takımda oynuyor.Futbol oynamadıgı zamanlar kokain kullandıgını söyledi kisacasi yitip giden yildiz oldu
  • GS'den ayrılmakla en büyük hatayı yaptım demişti geçtiğimiz günlerde. Onun zamanında maç izlemek için 20dk yağmurlu havada kahveye yürürdüm Ne çabuk geçiyor zaman, ST. Gallen'e attığı goller, Milan, Real Madrid, daha neler neler.
  • Bi ara trye gelmişti ama hatırlamıyorum

[simage]
    http://www.galatasaray.org/images/galeri/63/221/B_c9006ac0acea6f1bdef0ced9c099351b.jpg[/simage]
  • evdeymiş, öyle duydum ben
  • özellikle real madrit maçlarını hiç boş geçmezdi.
  • brezilyada 2nci lig takiminda oynidu
  • Jardeli severdim hakketen Gs den gitmesi onun için çok iyi olmadı. Top tekniği sıfırdı ama son vuruşları çok iyiydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadir_meric

Jardeli severdim hakketen Gs den gitmesi onun için çok iyi olmadı. Top tekniği sıfırdı ama son vuruşları çok iyiydi.

Hem top tekniği sıfır olup hem son vuruşları çok iyi nasıl oluyor o iş.
  • o mario jardel değil. süper mario jardellll..... sanırım futbol dışı nedenlerden dolayı(adriano gibi) futboldan uzaklaştı.yoksa kalitesi tartışılmazdı.ş.ligi gol kralı oldu porto da iken.
  • 08/09 07.2008 Vereinslos Criciúma Esporte Clube -
    07/08 01.2007 Newcastle United Jets FC Vereinslos -
    07/08 07.2007 Anorthosis Famagusta Newcastle United Jets FC ablösefrei
    06/07 01.2006 SC Beira-Mar Anorthosis Famagusta ablösefrei
    06/07 07.2006 Goias Esporte Clube SC Beira-Mar ablösefrei
    05/06 07.2005 Bolton Wanderers Goias Esporte Clube ablösefrei
    04/05 01.2004 Club Atlético Newell's Old Boys Bolton Wanderers war -
    04/05 07.2004 Bolton Wanderers Club Atlético Newell's Old Boys ist ablösefrei
    03/04 06.2003 Ancona Calcio Bolton Wanderers war -
    03/04 01.2003 Bolton Wanderers Ancona Calcio ist ablösefrei
    03/04 07.2003 Sporting Lissabon Bolton Wanderers ablösefrei
    01/02 07.2001 Galatasaray Istanbul Sporting Lissabon 5.000.000 €
    00/01 07.2000 FC Porto Galatasaray Istanbul 16.000.000 €
    96/97 07.1996 Gremio Foot-Ball Porto Alegre FC Porto 2.000.000 €
    95/96 01.1995 Club de Regatas Vasco da Gama Gremio Foot-Ball Porto Alegre 500.000 €
    93/94 01.1993 Club de Regatas Vasco da Gama B Club de Regatas Vasco da Gama
  • Ya adamın yıllık 50 GOL ortalaması vardı be!
    Türkiyede yapamaz dediler, 2. maçında 5 gol ilk yarı 22 gol attı o okan-suat-emre-hakan falan bunun helikopterle gelmesine gıcık olmasaydılar adma şov yapacaktı...

Son vuruş ustasıydı adam resmen, sadece küçük akımlara gol atar bu diyen cahil turkish spor yazarlara tüm real madrid maçlarında, milan, roma maçlarındada gol atarak kapak gibi cevap vermiştir kendisi...

Manken eski karısı tüm paralarını alıp avukatıyla kaçınca kafayı sıyırdı birdaha toplarnamadı...

galatasaray dan ayrılınca sırasıyla, portekiz, ingiltere, italya, avusturalya, güney kıbrıs ve yine portekiz yaptı tabi hep dandik takımlarda...,

yazık olşdu marioma.....
  • Estrela Amadora diye bi takımda oynuo 15 maçta 18 gol atmıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: lincoln10ever

Ya adamın yıllık 50 GOL ortalaması vardı be!
    Türkiyede yapamaz dediler, 2. maçında 5 gol ilk yarı 22 gol attı o okan-suat-emre-hakan falan bunun helikopterle gelmesine gıcık olmasaydılar adma şov yapacaktı...

Son vuruş ustasıydı adam resmen, sadece küçük akımlara gol atar bu diyen cahil turkish spor yazarlara tüm real madrid maçlarında, milan, roma maçlarındada gol atarak kapak gibi cevap vermiştir kendisi...

Manken eski karısı tüm paralarını alıp avukatıyla kaçınca kafayı sıyırdı birdaha toplarnamadı...

galatasaray dan ayrılınca sırasıyla, portekiz, ingiltere, italya, avusturalya, güney kıbrıs ve yine portekiz yaptı tabi hep dandik takımlarda...,

yazık olşdu marioma.....

doğrudur.
  • Jardel ; Anortosis maçına kadar (alınan son veriler) aktif futbolcular arasında ortalaması en yüksek gol ortalamasına sahip fulbolcu idi..
  • Metin var, Hakan var, Tanju var, Lefter var filan ama, bence bu adam Türkiye'de oynamış en iyi forvet oyuncusudur. Sanırım kıçıyla da bir gol atmıştı ligde. 2 kere Avrupa Gol Kralı, 1 kere 2. 1 kere de lig farkından dolayı 3. olmuştur. Yarmış istatistikleri vardır. Bence eskilerden Gerd Müller'i andırmaktadır. Sahada hiç gözükmez, top kovalamaz ama top onu bulur. Maç sonunda bakarsın ki hat-trick yapmıştır. Sanırım hayatım boyunca izleme şansına erişeceğim en iyi 5 forvetten biridir.
  • Brezilya B ligindeymiş,
    8 maçta 4 gol atmış,
    yaş olmuş 36,
    maşallah.......................

Portekiz ligindeki istatistiği,
    maç başına 1 gol olmuş,
    yuh derim.

(porto-GS-Benfica dönemi)

selamlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.