Şimdi Ara

Marco Rose Kimdir, Ne Oynatır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
4.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Ezbere yorum yapmayı bırakalım

Alıntıları Göster
    Ezbere mi? 50 yıldır varolan bir şeyin ezberle ne alakası var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jens Lehmann

Alıntıları Göster
    “Lig dinamikleri, Türkiye’deki kaos ortamı baskı” gibi şeyler bana gereğinden fazla abartılıyor gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jens Lehmann

Alıntıları Göster
    “Lig dinamikleri, Türkiye’deki kaos ortamı baskı” gibi şeyler bana gereğinden fazla abartılıyor gibi geliyor. Sen de Marco Rose kim ne oynatır, nasıl hocadır bilmeden burada sallıyorsun. Bi şey iddia ediyorsan temelini doldurman gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

“Lig dinamikleri, Türkiye’deki kaos ortamı baskı” gibi şeyler bana gereğinden fazla abartılıyor gibi geliyor. Sen de Marco Rose kim ne oynatır, nasıl hocadır bilmeden burada sallıyorsun. Bi şey iddia ediyorsan temelini doldurman gerekir

Alıntıları Göster
    İlk cümlenden sonra cevap verme zahmetinde bulunmayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Rose, genc bir takimla guzel oynayarak hem ligde hem avrupada basari yakaladi. Salzburg, genc takim, yetistirici takim... Kulubun felsefesi zaten bu, taraftar bunu kabul etmis zaten. Gelelim fenere... Dusunsene şampiyon olamiyorsun ffp var kadro iyi degil, bu adama sabir gosterilecegini saniyor musun? Onun basarili olmasi icin takimi kendi olusturmali ve onu iyice sisteme oturtmali. En az 2 sene iyi tarafindan bakarsan o da...

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Rose, genc bir takimla guzel oynayarak hem ligde hem avrupada basari yakaladi. Salzburg, genc takim, yetistirici takim... Kulubun felsefesi zaten bu, taraftar bunu kabul etmis zaten. Gelelim fenere... Dusunsene şampiyon olamiyorsun ffp var kadro iyi degil, bu adama sabir gosterilecegini saniyor musun? Onun basarili olmasi icin takimi kendi olusturmali ve onu iyice sisteme oturtmali. En az 2 sene iyi tarafindan bakarsan o da...
    Sanane
  • Hacı bu adam Leipzig'e gitmiyor muydu?

• Lig standartları geyiğini ben de sevmiyorum. Ancak 2007'de Zico ile aldığımız şampiyonluğun ardından tam 11 sezonda yabancı hocalar şampiyon yapamadılar takımları. Bu cidden garip bir durum. Yerliler damga vurmuş 11 sezona.

• Hawkerx kullanıcısına yanıt
    Harika bir cevap, o kadar zeka dolu ki bunu tek basina yazmis olamazsin. Lafa bak '' sanane ''. Adam gibi yazacak bi seyin yoksa yazma, silah zoruyla yorum at demiyorlar sonucta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Hacı bu adam Leipzig'e gitmiyor muydu?
    2019a kadar birakmiyorlar, su anda cabaliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Harika bir cevap, o kadar zeka dolu ki bunu tek basina yazmis olamazsin. Lafa bak '' sanane ''. Adam gibi yazacak bi seyin yoksa yazma, silah zoruyla yorum at demiyorlar sonucta.
    Bence gayet yerinde tek kelime ve akıllıca. Daha ortada seçim yok hoca gelmemiş . Hiçbir bilimsel veri olmadan lig değişkenlerini görmeden sallama bir şekilde saptamam yapıp fenerlilerin heyecanını kırmaya çalışıyorsun .

Hemde bunu en büyük rakibin için yapıyorsun. Sanane yani. Hayır bu kadar meraklıysan gel seni FENERLİ yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian Howard Clough

Lig standartları geyiğini ben de sevmiyorum. Ancak 2007'de Zico ile aldığımız şampiyonluğun ardından tam 11 sezonda yabancı hocalar şampiyon yapamadılar takımları. Bu cidden garip bir durum. Yerliler damga vurmuş 11 sezona.
    Çünkü yabancı hocalara ligi ve takımı tanıtacak ve yabancı hocanın yerine yerlileri gaza getirecek t.d çapında yerli yabancı veremediğimizden öyle oluyorlar. Onu verincede hocanın yerine geçmeye çalışıyor gerçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Provokasyon amaçlı pek çok saçma sapan konudan birine böyle bir yorum atılsa anlarım da bu başlığı açan kişi olarak, bu konuya şunu yazmanızdaki mantığı anlamadım...

Konu başlığı gayet net anlatıyor içeriği, duyum yada spekülasyon da olsa Fenerbahçe'yi ilgilendiren resmen yalanlanmamış bir hoca transferi özelinde, insanlar fikirlerini paylaşıyorlar.

Bahsettiğiniz konuda sayfalarca atışma ve geyiğin arasından böyle konuları cımbızla çekip çıkarmak gerekirken, bence tam da bu tip konuların bölüm canlılığı açısından artması gerekiyor.

Alıntıları Göster
    O konuların çoğuna girmiyorum bile hocam ben zaten, Bu konuya'da tepki göstermedim sadece bu tarz haberler için ana konular mevcut anlatmak istediğim şey bu, Evet bölüm canlı değil ama genel bir durum bu forumda sadece konu dışı tarafları canlı gibi birde ülke gündemi son zamanlarda diğer ana bölümlerde canlılık yok maalesef eskisi kadar.

• yıllık 4-5m versek Marco Rose gelse, adam zaten genç yeteneklerle çalışıyo, daum gibi aykut gibi gidip 10M adamlara sarılmıyo ki. Şu haldeki bi Fenerbahçede Takımın en çok kazananı TD olması lazım

sırf oğuz kaanı takıma kazandırsa 19 yaşında adamın fiyatı 10m üstüne çıkar
  • Pitor Vereira

• Rose sözleşme uzatmış, Aykut Believerlar'ına gündoğdu.
  • amonRa kullanıcısına yanıt
    İşte o taraftarlar yüzünden Türkiye'de her kulüp borçta
  • Bonafide B kullanıcısına yanıt
    Biz alışkınız maç kaybetmelere

Siz gazparatorun gazi bitince nasıl sabredeceksiniz onu düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: Allizzwell27

Biz alışkınız maç kaybetmelere

Siz gazparatorun gazi bitince nasıl sabredeceksiniz onu düşünün
    Adam loser olduğunu göstere göstere söylemiş itiraf etmiş banada helal olsun demek düşer helal olsun kardeşim bu açık sözlülüğünden dolayı seni takdir ediyorum gerçi ben de senin yerinde olsam bende yenilgilere alışık olurdum
  • Surveillance kullanıcısına yanıt
    Hala istifa etmedi. Ne 3 günmüş maşallah

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.