Şimdi Ara

MapThis! gps programına harita indirme ve yükleme (resimli kendi anlatımım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
7.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bi çok kişi google map download programının nasıl kullanılacağını soruyo bende bi rehber hazırlıyayım dedim umarım yardımcı olabilirim anlatımım belki kötü olmuştur şimdiden kusura bakmayın

ilk önce programı indirelim ve rardan çıkaralım çıkan dosyanın içindeki debug klasörüne girin ve orda Global Map Download Tool simgesine tıklayarak programı çalıştırın ayrıca programın çalışması için microsoftun sitesinden Framework2.0 veya daha üstünü bilgisayarınıza kurun

programı indirmek için tıklayın :
    link 1 : Download google map download.rar at SharedZilla.com - share your files rapidly
    link 2 :RapidShare: 1-Click Webhosting
    ayrıca MapThis! programınıda şu linklerden indirebilirsiniz programı psp içindeki game klasörüne atmanız yeterli rar dan açmayı unutmayın yanlız, son olarak indirdiğimiz haritaları psp ye attığımız programın içindeki maps klasörünü atmanız yeterli
    link 1 :http://rapidshare.com/files/122607877/mapthis.rar
    link 2 :http://sharedzilla.com/en/get?id=160801

bu program hakkında başka sorunlarınız olursa bildiğim kadarıyla yardım edebilirim

son olarak program açıkken kare tuşuna basınca gps modu açılıyor hızınızı kordinatlarınızı burdan görebiliyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goxel1989 -- 15 Haziran 2008; 16:07:46 >

• Henuz denemedim ama tesekkurler, emegin icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paranoid_andr0id

Henuz denemedim ama tesekkurler, emegin icin.
    Çok Teşekkürler Bende Deniyeceğim
  • teşekkürler..xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakanates

teşekkürler..xD
    teşekkürler güzel bi paylaşım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vittoria

teşekkürler güzel bi paylaşım...

Alıntıları Göster
    linkler ölü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seldom Seen Kid

linkler ölü

Alıntıları Göster
    linleri yenileyelim o zaman hemen buyur arkadaşım
    mapwiewer prorramı için :http://r a p i d s h a r e .com/files/141832297/mapViewer.rar.html
    google map downloader programı için :http://r a p i d s h a r e .com/files/141833462/google_map_download.rar.html

• quote:

Orijinalden alıntı: goxel1989

linleri yenileyelim o zaman hemen buyur arkadaşım
    mapwiewer prorramı için :http://r a p i d s h a r e .com/files/141832297/mapViewer.rar.html
    google map downloader programı için :http://r a p i d s h a r e .com/files/141833462/google_map_download.rar.html

Alıntıları Göster
    @goxel1989

Bi konuda yardımcı olurmusun bilen baska arkadaslar varsa onlarda yardımcı olursa sevinirim.Ben map indirmek için sırayla butun yolları tek tek gittim fakat download bastıktan sonra nereye inecegini seciyoruz sectikten sonra karsıma asagıdaki bir hata geliyo!Nasıl çözücez?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cakal53

@goxel1989

Bi konuda yardımcı olurmusun bilen baska arkadaslar varsa onlarda yardımcı olursa sevinirim.Ben map indirmek için sırayla butun yolları tek tek gittim fakat download bastıktan sonra nereye inecegini seciyoruz sectikten sonra karsıma asagıdaki bir hata geliyo!Nasıl çözücez?

Alıntıları Göster
    up

• quote:

Orijinalden alıntı: Cakal53

up

Alıntıları Göster
    Programı Game Klasörüne attım, Psp gördü , fakat kare tuşu işlev görmüor, start dediğim zamanda psp kapanıp tekrar açılıyor, açıldığında ise
    '' The game could not be started (80020148) hatası veriyor... sistem versiyonum 4.05.....

Yardımcı olacak arkadaşa/arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim...

Bu arada hepinizin Şeker bayramını kutlarım.......

• quote:

Orijinalden alıntı: Gogen

Programı Game Klasörüne attım, Psp gördü , fakat kare tuşu işlev görmüor, start dediğim zamanda psp kapanıp tekrar açılıyor, açıldığında ise
    '' The game could not be started (80020148) hatası veriyor... sistem versiyonum 4.05.....

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Gogen

arkadaşım 4.05 versiyona sahipsin bu versiyon dark alex tarafından kırılmamış yani 4.05m33 değil dark alexin kırdığı en son versiyon 4.01m33-2'dir bu versiyonu yüklersen program çalışır. Kırılmamış versiyonlarda bu tarz programlar çalışmaz sadece orjinal umdli oyunları falan çalıtırabilirsin

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Gogen

arkadaşım 4.05 versiyona sahipsin bu versiyon dark alex tarafından kırılmamış yani 4.05m33 değil dark alexin kırdığı en son versiyon 4.01m33-2'dir bu versiyonu yüklersen program çalışır. Kırılmamış versiyonlarda bu tarz programlar çalışmaz sadece orjinal umdli oyunları falan çalıtırabilirsin

Alıntıları Göster
    Gerçketn çok işe yaradı. Çok teşekkür ederim.
    Ben Türkiye'nin tamamını seçip download etmek istedim 650GB dedi

Merak ettiğim buradan uydu şeklinde seçtiğimizde binalar vs. herşeyin göründüğü şekilde yani 3 boyutlu olarak download edemiyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hdblack35

Merak ettiğim buradan uydu şeklinde seçtiğimizde binalar vs. herşeyin göründüğü şekilde yani 3 boyutlu olarak download edemiyormuyuz?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hdblack35

malesef öyle bir seçeneğimiz yok

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hdblack35

malesef öyle bir seçeneğimiz yok

Alıntıları Göster
    MERHABA. 3.RESİMDE 1 NUMARALI OKUN GÖSTERDİĞİ YERE TIKLAYACAM FAKAT RESİM GÖZÜKMÜYOR. Bİ PROGRAM MI GEREKLİ ACABA GÖZÜKMESİ İÇİN. ACİL CEVAP BEKLİYORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: yaramazsin

MERHABA. 3.RESİMDE 1 NUMARALI OKUN GÖSTERDİĞİ YERE TIKLAYACAM FAKAT RESİM GÖZÜKMÜYOR. Bİ PROGRAM MI GEREKLİ ACABA GÖZÜKMESİ İÇİN. ACİL CEVAP BEKLİYORUM

Alıntıları Göster
    cakal'da yaşanan problem bende de oldu, ne yapacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaramazsin

cakal'da yaşanan problem bende de oldu, ne yapacam

Alıntıları Göster
    google dan güncel haritayı indirmeye çalışınca preview kısmında hiçbirşey çıkmıyor dolayısı ile indirmiyor. Son bi kaç günde bi kaç forumda aynı şeyi yaşayanlar olmuş. Son bir kaç günde sownload yapmayı deneyen varmı programla
    ramla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebeast -- 22 Mayıs 2009; 23:14:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebeast

google dan güncel haritayı indirmeye çalışınca preview kısmında hiçbirşey çıkmıyor dolayısı ile indirmiyor. Son bi kaç günde bi kaç forumda aynı şeyi yaşayanlar olmuş. Son bir kaç günde sownload yapmayı deneyen varmı programla
    ramla.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: thebeast

ramla.

programın yeni versiyonuyla denedim ben sorunsuz indirebiliyorum

• teşekkurler
  • üstünden baya zaman geçmiş ama yeni link verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konyahmet

üstünden baya zaman geçmiş ama yeni link verebilirmisiniz
    teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.