Şimdi Ara

Maps To Sygic 2 TL - Black Friday İndirimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende ful sygic var. ygs sinavinda beni bos bir araziye goturdu. hic guvenim kalmadi....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslimdayok

bende ful sygic var. ygs sinavinda beni bos bir araziye goturdu. hic guvenim kalmadi....

Son versiyonunda içine etmişler sygicin Güngören soğanlı caddesi yaziyorum bursa çıkıyor şuanda istanbul içi % 60 bulmuyor
    Çok sevdiğim programdan soguttular resmen

Ayrıca arkadaşlar bunu alirsak işleyişi nasıl oluyor mesela google maps ten bir adresi buldum diyelim ordan sgyice mi atıyor koordinatları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    Evet aynen o şekilde. Maps'de koordinatı buluyorsunuz sonrasında paylaş butonuna bastığınızda orada "Maps to Sygic" geliyor. Buna tıkladığınızda uygulama arkaplanda Google Maps koordinatlarını Sygic'e gönderiyor ve otomatik olarak Sygic'i açıp lokasyonu üzerinde gösteriyor
  • işe yarar mı bu program tavsiye eder misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlee1907

Evet aynen o şekilde. Maps'de koordinatı buluyorsunuz sonrasında paylaş butonuna bastığınızda orada "Maps to Sygic" geliyor. Buna tıkladığınızda uygulama arkaplanda Google Maps koordinatlarını Sygic'e gönderiyor ve otomatik olarak Sygic'i açıp lokasyonu üzerinde gösteriyor

Teşekkürler
    Suanda 3.49 tl görünüyor storede indirimli nerden alabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_MuKa kullanıcısına yanıt
    Sayfasında indirim 1 Aralık'a kadar yazıyordu, sona erdi sanırım
  • arkadaslar urunu muhakak alin.cok guzel bir program.anlatırız nasıl oldugunu.siz once bi alın.once google map a geliyoruz.ordan gidiceginiz yeri buluyorsunuz kırmızı yer cubuguna tıklıyorsunuz.paylaş bolumunden maps to sygic diyrsunuz sygic e senkronize ediyor.cok guzeeellll.alın yaaaaaaaa.
  • hocam pazarda mı satıyorsunuz bu ne telaş. üstelik bedava olması gereken bir iş. bende de sygic var ama böyle ekstra maliyet çıkarmasına uyuz oldum.
  • ltrg kullanıcısına yanıt
    Enpara ile 1 liraya gelir. %75 indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlee1907

Arkadaşlar uygulama Sygic'in değil yalnız. Sanırım eksikliği gören birisi kendisi geliştirmiş :)

o zaman onu tebrik etmek lazım ciddiden helal olsun. ama sygic'in böyle birşeye izin vermemesi lazım.
  • Send to Navigation :

Google Maps aramalarını POI leri, whatsapp konum paylaşımlarını vs tek tıklama ile sygic yandex gibi popüler navigasyon programlarına aktarır

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vedmobile.sendtonavigation

kesinlikle denemelisiniz.

Maps To Sygic 2 TL - Black Friday İndirimi

• quote:

Orijinalden alıntı: sertac2003

Send to Navigation :

Google Maps aramalarını POI leri, whatsapp konum paylaşımlarını vs tek tıklama ile sygic yandex gibi popüler navigasyon programlarına aktarır

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vedmobile.sendtonavigation

kesinlikle denemelisiniz.

Maps To Sygic 2 TL - Black Friday İndirimi

Selamlar,

maalesef zenfone da whatsapp ya da googlemaps'ten yandex navigation'a atınca konumu almıyor. Sadece yandex açılıyor o kadar.

• Güncelleme: Son yapılan güncelleme ile problem giderilmiş. Yorumuma cevap verdiğiniz ve ayrıca gerekli düzeltmeyi yapabildiğiniz için tebrikler.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.