Şimdi Ara

MAPFRE SİGORTA ÇEKİCİ ÜCRETİNİ ÖDEMİYOR!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • trafik sigortası marfre çekici ücretini ödemiyor
    bana ekpertiz telefon numarasını verdiler aramamı istediler
    100 tl çekici ücretini karşılamıyor
    ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 6 Aralık 2016; 17:22:37 >

• Sigorta Tahkim Komisyonu'na neden başvurmuyorsunuz?
  • Hangi şirket bu acaba?
  • Eksper dosyayı kapattıktan sonra 7 gün içinde hemen hemen tüm şirketler ödüyorlar sigortayı arayıp hazine müşteşarlıgına sikayet edeceginizi söylerseniz

ödemeyi ertesi gün yaparlar. benim taktigim bu en son mappfree sigortadan dosya sorumlusuna ödemeyi yapmaz ise, ertesi gün bölge müdürlügüne gidip kapasında levyeyi patlatacagımı söyleyince ertesi gün ödeme günü verdiler, bunları tehdit etmezsen para felan alamazsın hocam.

şimdi birileri çıkıp yav burası teksasmı diyecek evet teksas güçlünün güçsüze güç getirebildiği bir ülkeye döndük ne yazıkki .
  • Neden ödeme yapılmıyor hocam,

arayıp sordunuz da ne diye cevapladılar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayarotoservis

Eksper dosyayı kapattıktan sonra 7 gün içinde hemen hemen tüm şirketler ödüyorlar sigortayı arayıp hazine müşteşarlıgına sikayet edeceginizi söylerseniz

ödemeyi ertesi gün yaparlar. benim taktigim bu en son mappfree sigortadan dosya sorumlusuna ödemeyi yapmaz ise, ertesi gün bölge müdürlügüne gidip kapasında levyeyi patlatacagımı söyleyince ertesi gün ödeme günü verdiler, bunları tehdit etmezsen para felan alamazsın hocam.

şimdi birileri çıkıp yav burası teksasmı diyecek evet teksas güçlünün güçsüze güç getirebildiği bir ülkeye döndük ne yazıkki .

benimki de mapfre
    sorun hal olmak üzere fakat çekici ücretini ödememekte ısrar ediyorlar

• yukarı
  • ben şimdi anlamadım... kendi trafik sigortandan mı talep edip alamıyorsun karşı tarafınkinden mi ?

trafik sigortası ne zamandır çekici parası ödüyor onu anlamadım... kasko öder ona eywallah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

ben şimdi anlamadım... kendi trafik sigortandan mı talep edip alamıyorsun karşı tarafınkinden mi ?

trafik sigortası ne zamandır çekici parası ödüyor onu anlamadım... kasko öder ona eywallah...

KARŞI TARAFIN TRAFİK SİGORTASI ÇEKİCİ ÜCRETİ ÖDEMESİ YAPMIYOR
    TELEFON AÇTIM EKSPERTİZ E SADECE KASKO ÖDEME YAPAR DEDİLER
  • stepspeeddd S kullanıcısına yanıt
    Doğru demiş kasko ödeme yapar... kasko dava açıp yada arada anlaşıp o parayı alıyor...

https://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/Iletisim-Formu.aspx

buradan bir şans deneyin yoksa mahkemeye vereceksiniz bu kadar basit...

kaskonun gözünü seveyim hiçbirşeyle uğraştırmıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Doğru demiş kasko ödeme yapar... kasko dava açıp yada arada anlaşıp o parayı alıyor...
    https://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/Iletisim-Formu.aspx

buradan bir şans deneyin yoksa mahkemeye vereceksiniz bu kadar basit...

kaskonun gözünü seveyim hiçbirşeyle uğraştırmıyor...

heyete versem 100 tl heyet parası istiyorlar
    zaten çekici parası 100 tl
    bana çarpan adama zaten çok kızgınım
    telefon açsam para istesem çekici ücretini adam ters konuşsa bana kesin dava açarım adama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 6 Aralık 2016; 18:4:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.