Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

manyak güzel bi grup (evanescence)

11
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Diğer sanatlar >> manyak güzel bi grup (evanescence)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2340 Mesaj
      01 Eylül 2003 21:04:47 Konu Sahibi
      İlk DareDevil(korkusuz)un soundtraki olarak dinledigimde yani "bring me to life" hasta olmuştum bu şarkiya, sonra diger sarkilarini indirmeye basladim netten, hepsi cok iyi ya bu grup manyak güzel şiddetle tavsiye ederim. "Bring me to life" ın soundunu begendiğseniz digerlerinide mutlaka begenirsiniz. 10-15 sarki indirdim hepsi de cok iyi...

|
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      02 Eylül 2003 00:47:06
      "Hello" isimli şarkısı rullaz
      |
      |
    • Yarbay
      2340 Mesaj
      02 Eylül 2003 13:28:59 Konu Sahibi
      pardon ya rullaz ne?
      birkac sarkisi bozuk caliyo, hello, missing, going under falan onlari indirmeyin isterseniz
      |
      |
    • Yarbay
      3518 Mesaj
      02 Eylül 2003 13:40:33
      Hello , albümün en güzeL parçası...Onu indirmemek büyük kayıp olur bence
      |
      |
    • Teğmen
      145 Mesaj
      03 Eylül 2003 01:10:03
      Hastasıyım.

Rock seviyorsanız bi de Godsmack dinleyin.
      |
      |
    • Binbaşı
      1973 Mesaj
      04 Eylül 2003 22:22:55
      Welcome to the Earth again but come late
      |
      |
    • Yüzbaşı
      878 Mesaj
      05 Eylül 2003 02:16:26
      Yahu bu adamların müziğine diyecek bir lafım yok ama bunların çok daha iyisini zamanında yapan yapmıştı (Candlemass dan meessiah ın sesi erkek olmasına rağmen çok daha etkileyici)
      |
      |
    • Yüzbaşı
      814 Mesaj
      05 Eylül 2003 17:03:15
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by darkRider</i>
      <br />pardon ya rullaz ne?
      birkac sarkisi bozuk caliyo, hello, missing, going under falan onlari indirmeyin isterseniz
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

rullaz:çok güzel,piyasanın **** kor demektir ...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      416 Mesaj
      15 Eylül 2003 09:03:44
      rullaz=~rules! evrim süreci: rules-->rulez-->rullz-->rullaz
      |
      |
    • Yarbay
      2340 Mesaj
      20 Eylül 2003 00:29:05 Konu Sahibi
      hello çok güzel şarki ona lafim yok zatende kazaa ile indirdim sarkida zaman zaman telefon meşgul sesi gibi sesler geliyor niyeki? birkaç kere ayni sarkiyi indirmeyi denedim hepsi ayni, belki kazaadandir dedim imesh ile indirdim yine ayni, niyeeee:(
      |
      |
    • Yarbay
      10192 Mesaj
      21 Eylül 2003 14:28:02
      bring me to life'ı TV kartından kaydettim.. Şöyle abonelik alınca kısmetse albümü indirecem..
      |
      |
    • Binbaşı
      1528 Mesaj
      21 Eylül 2003 23:00:02
      <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by darkRider</i>
      <br />hello çok güzel şarki ona lafim yok zatende kazaa ile indirdim sarkida zaman zaman telefon meşgul sesi gibi sesler geliyor niyeki? birkaç kere ayni sarkiyi indirmeyi denedim hepsi ayni, belki kazaadandir dedim imesh ile indirdim yine ayni, niyeeee:(
      <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>Hatalı da olsa herkes aynı kaynağı kullandığı için..
      |
      |
Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.