Şimdi Ara

MANTISTEK GK 2 MEKANİK KLAVYE - 95 TL - NORMAL FİYAT 55 DOLAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
3
Favori
8.547
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okusaydın önce yada tarihe bakman yeterdi :) paşam istediye hemen silsinler konuyu :)

bu arada kahverengi sw gelenlerin tab, shift ve caps lock tuşu üstünde simge mi var yoksa dirket tab vs mi yazıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Kasım 2017; 15:47:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekrar indirim olacak mı ?
  • 20 verdiğim siparişim dün elime ulaştı. Başarılı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bunu alamayanlar bence gearbestten aşağıdaki ürünü alsınlar.

Motospeed CK888 Mechanical Keyboard + Mouse Combo

ürün bi gözüküyor bi kayboluyor. google da bu şekilde aratın cache'dan açıp sepete keleyin. TRAB043 kodu ile 39 dolara iniyor. yanında maus ta var.

bu arada gece 2 de aldığım klavye sabah 9 da kargolanmış bu ne şiddet bu celal :D

G710+ kullanıyorum büyük geldiğinden,dediğin gibi yaptım aldım. Teşekkürler
    En kötü yedek oyuncu olarak bekler gibi.
  • benim jones donkey 610 da gelmiş şehrime gidip alamadım uzak pazartesiye kaldı teslim
    hadi bakalım
  • Benimde aldıgın klavye gümrüğe takılmış kargoyla birlikte 29.5 dolar olmasına rağmen ekstreyi attim bekliyorum bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim klavye de geldi sayın arkadaslar. Urun gayet ıyı bu fiyata tam bir f/p ürünü bence. 10 üzerinden 10 numara.
    Yazı yazmak artık daha keyifli olur bununla. Şıkır şıkır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 6 Kasım 2017; 17:24:31 >

• Merhaba Değerli Forum Üyeleri Burdan Seçili Mantistek Ürünlerine Aşağıda Belirtmiş Olduğum Kuponu Kullanarak %20 indirim ile Ulaşabilirsiniz.

Mantistek Koleksiyonuna Özel %20 İndirim Kuponu :mantistek

Mantistek Koleksiyonundaki İndirime Ulaşmak İçin Tıklayınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banggood Türkiye -- 8 Kasım 2017; 4:4:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Banggood Türkiye

Merhaba Değerli Forum Üyeleri Burdan Seçili Mantistek Ürünlerine Aşağıda Belirtmiş Olduğum Kuponu Kullanarak %20 indirim ile Ulaşabilirsiniz.

Mantistek Koleksiyonuna Özel %20 İndirim Kuponu :mantistek

Mantistek Koleksiyonundaki İndirime Ulaşmak İçin Tıklayınız

Attığınız üründe geçeerli değil diyor kupon için.

• Merhaba Link Düzenlenmiştir.Promosyonlu ürünlerde kuponlar geçerli değildir.Sağlıcakla Kalın
  • Bu klavyenin yazılımıyla ilgili bir haber çıktı keylogger taşıyor ve yazdığınız her şeyi çindeki sunuculara yolluyor diye bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

• teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    yazılımın 1. elden dağıtımını banggood yapıyordu böyle bir risk alacağını sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meliodas

yazılımın 1. elden dağıtımını banggood yapıyordu böyle bir risk alacağını sanmıyorum

Yabancı forumlarda da haberleri var hocam ben de görünce sormak istedim bu klavyeyi almaya çalışıp da henüz alamamış biri olarak

https://www.technopat.net/2017/11/07/cin-mali-mekanik-klavyede-keylogger-bulundu/

http://www.tomshardware.com/news/mantistek-gk2-collects-typed-keys,35850.html

son güncelleme de şöyle birşey yayımlamışlar klavye şifreyi metni değil de bir tuşa kaç defa bastığını tuş basım ömrünü filan ölçmek için gönderiyor denmiş ''mantistek software'' varken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meliodas -- 8 Kasım 2017; 9:54:31 >
  • Meliodas kullanıcısına yanıt
    Olabilir ancak bu tip yazılımlardan nereye ne tuşlandığı da decrypt edilebilir diye düşünüyorum özellikle Çin ve bazı markaların geçmiş benzer vukuatları olduğunu görünce almaktan vazgeçtim.halbuki güzel klavyeydi hele ki %50 indirim denk gelenler için efsane fiyat ve özellikleri vardı parasına göre.sanırım daha bilindik bir markadan tercihte bulunacağım.

evet :D durduk yerde paranoyak tarafımı şaha kaldırdınız :D blue switch olanı aldım 1 aydır filanda kullanıyorum baya da keyif veriyor yazması filan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meliodas

evet :D durduk yerde paranoyak tarafımı şaha kaldırdınız :D blue switch olanı aldım 1 aydır filanda kullanıyorum baya da keyif veriyor yazması filan

hocam kusura bakmayın, ben de bu klavyeyi takip ediyorum epeydir bir türlü %50yi denk getiremedim getirebilsem 12 adet brown switchli alacaktım sonra konudan yeni mesaj bildirimi gelince (%20 kupon kodu mesajı) bir daha bakayım dedim karşıma bu haber çıktı. açıkçası ucuz olması avantaj ama ucuzunu alacakken mail,banka şifrelerini kaptırmayalım galiba şu anda alıp kullananlar için en iyi yol firewalldan yazılımı engellemek. Alanlara yine de hayırlı olsun

• Hepinize Merhaba Arkadaşlar,Microsoft'a sorulan bir soru üzerine sizde burdan kontrol edebilirsiniz eğer böyle bir durum ile karşılaşırsanız lütfen bize bildirin.Sadece spekülatif haberler ile yapılan çalışmalardan ziyade keylogger olup olmadığını kolayca tespit edebileceğiniz yöntemlere başvurmanızda fayda olacağını düşünüyoruz.Bunun yanı sıra Şirketten açıklama gelir gelmez sizler ile paylaşacağız.Sağlıcakla Kalın

Microsoft Keylogger Tespit Yöntemleri MANTISTEK GK 2 MEKANİK KLAVYE - 95 TL - NORMAL FİYAT 55 DOLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banggood Türkiye -- 9 Kasım 2017; 5:8:11 >

• Beyler ürünün mavi switchlisi mevcut bende eğer kırmızı switchli olana sahip değiştirmek isteyen olursa takasa açığım kahverengide olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banggood Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu üründen almıştım kahverengi switch almıştım arkadaş bende gördü çok begendi illa bana sat deyince sattım şimdi tekrardan almak istiyorum %50 indirim kodu olacak mı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.