Şimdi Ara

Mansur Yavaş Twitch Canlı Yayında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
5.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zaten bu sınavı yapan Ziya Selçuk sayesinde CHP Z kuşağından 5 milyon oy kazanacak 2023'te. Mansur Yavaş CB şimdiden hayırlı olsun.

'

• quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Pqueen'den şüphelerim vardı . Ancak samimi sohbet oldu . O yönden beğendim . Ancak keşke tek bir mikrofon yerine 2 ayrı yaka mikrofonu olsaydı . Belli ki geniş ve içi boş odada yayın yapıldı . Mikrofon sesleri yakalamakta zorlandı sesi çok fazla açmam gerekti . Buna ek Pqueen'in samimiyeti dışında profesyonel bir şekilde böyle oturumu yönetebileceğine olan şüphelerimdi . O sondaki masaya çık tepin muhabbeti gerçekten saçmalıktı , gereksizdi . Başkan'da aslında bir anda bu samimiyetin acaba farklı boyuta mı kaçıyor diye düşünerek şuan yapamam dedi ve kibarca reddetti.

ne alaka ya? sohbetin en samimi ve gülünç noktası orası olabilir

çıkın kardeşim şu kasıntı başkan kafasından, adam 10 numara makarasınıda yaptı, hem güldürdü hem güldü yayında

masaya çık tepin istersen cümlesi twitter da devrim niteliğindedir

mansur başkanın sosyal medyada bu kadar çok sevilmesinin sebebi orada söylediği sözün doğallığı ve doğruluğudur

ayrıca komikliği..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Yıllardır seçimleri takip ederim yaşım 27. Sosyal medyada twitter ve donanımhaberde ezici CHP üstünlüğü olur her zaman ama seçimlerde %25 de kalır en fazla. Z kuşağı muşağı fayda etmiyor.

kanki bi sal ya.. 27 yaşındasın, 10 senedir forumda akpyi övmediğin yer, konu kalmadı

olayın ne, ne yaparsın, ne yersin belli değil

eleştirceksen mantıklı eleştiri yap ki bi okunurluğu olsun

• Sosyal medyada ekside itude donanim haberde chp secim yapsa belki %50 alamaz:) kalkmis bu adam cumhurbaskani secilecek diyorsunuz simdi ben genelde oy kullanmayan is icabi farkli ulkellerde olan biri olarak sunu diyorum z defil abcd kusagida gelse bizim toplumda gelenekci bir yapi vardir genelde baban hangi takimi tutarsa ogulda onu tutar bu siyaeette genelde oyledir ben chp verecegime oyumu cope atarim gene o partiye vermem su turkiyenin bana gore en gereksiz partisi sirf mustafa kemal ismi yuzunden ve cesmenin basindakiler yuzunden %15 20 aliyor ve surekli bu sekilde devam edecek insan samimi olup gercegi gormeli ekrem le bunu yapisik ikiz yapsaniz gene secilemez ekremin ve bunun seçilmesi akp yi halkin cezalandirma istegiydi mesele bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dead

kanki bi sal ya.. 27 yaşındasın, 10 senedir forumda akpyi övmediğin yer, konu kalmadı

olayın ne, ne yaparsın, ne yersin belli değil

eleştirceksen mantıklı eleştiri yap ki bi okunurluğu olsun

Alıntıları Göster

Twitter de ve donanımhabede ezici CHP üstünlüğü olur hep böyledir. Sana yaşımı ve hafıza mı paylaşarak bir bilgi paylaşmışım. Sen hakaret edeyim haklı olduğum sanılsın kafasındasın. Devam böyle. Daha hangi partiyi desteklediğimi bile bilmiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 20 Mart 2021; 12:28:43 >

• Seni Cumhurbaşkanı yapacağız Mansur Başkan.

• Twitch türkiyede bulunan en sempatik kadın yayıncının seçilmesi güzel bir karar olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 20 Mart 2021; 20:55:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.