Şimdi Ara

Mansur Yavaş Twitch Canlı Yayında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
5.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çekiliş yayını 150k izlenebilir sorun yok ama başkentin belediye başkanı 380k izlenemez bot öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: smalsrol

Yalniz yayinda acayip bot vardi yani 350k rakami gercegi yansıtmıyor. Yayini izlerken ozellikle baktim. Böyle ucuz numaralara hic gerek yok bence

Yok artık ! 5.5 milyon nüfuslu şehrin belediye başkanı . Üstüne özellikle Y ve Z kuşaklarının umut bağladığı potansiyel CB adayı. Lan olum b.k atıyonuz bari biraz mantıklı yapın şu işi.

• bence şimdiden kabullenin Mansur Yavaş Twitch Canlı Yayında 

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Yıllardır seçimleri takip ederim yaşım 27. Sosyal medyada twitter ve donanımhaberde ezici CHP üstünlüğü olur her zaman ama seçimlerde %25 de kalır en fazla. Z kuşağı muşağı fayda etmiyor.

İstanbul seçimlerine yorumunuz neydi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

İstanbul seçimlerine yorumunuz neydi hocam?

Alıntıları Göster

%50 50 gidiyodurdu senelerdir zaten. Orada pek yorumluk bir şey yok. Zaten o kadar az fark oldu ki seçim tekrarlandı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ittifak ile en fazla %30 oy aldı Muharrem İnce. Mansur Yavaşın ekstra ne özelliği var ki %20 daha fazla alsın.

ÖZetlemek gerekirse %30DAN %50 YE nasıl çıkacak onu diyorum. Bence gene alamıcak Millet ittifakı 2023 de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 18 Mart 2021; 16:53:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

%50 50 gidiyodurdu senelerdir zaten. Orada pek yorumluk bir şey yok. Zaten o kadar az fark oldu ki seçim tekrarlandı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ittifak ile en fazla %30 oy aldı Muharrem İnce. Mansur Yavaşın ekstra ne özelliği var ki %20 daha fazla alsın.

ÖZetlemek gerekirse %30DAN %50 YE nasıl çıkacak onu diyorum. Bence gene alamıcak Millet ittifakı 2023 de.

Alıntıları Göster

2004 AKP %45.3, CHP %28.9 aradaki fark 16.4

2009 AKP %44.7, CHP %37.0 aradaki fark 7.7

2014 AKP %47.9, CHP %40.0 aradaki fark 7.9

Haziran 2019 AKP %44.99, CHP %54.21 aradaki fark -9.22

Trendi fark etmez o kadar zor değil. Ama zaten seçim tekrarına sebep olan şeyin oylar arasındaki farkın azlığı olduğunu düşünüyorsan yazık kafana birader.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

2004 AKP %45.3, CHP %28.9 aradaki fark 16.4

2009 AKP %44.7, CHP %37.0 aradaki fark 7.7

2014 AKP %47.9, CHP %40.0 aradaki fark 7.9

Haziran 2019 AKP %44.99, CHP %54.21 aradaki fark -9.22

Trendi fark etmez o kadar zor değil. Ama zaten seçim tekrarına sebep olan şeyin oylar arasındaki farkın azlığı olduğunu düşünüyorsan yazık kafana birader.

Alıntıları Göster

Seçimi tekrarlarsak alırız diye düşündüler onu demek istiyorum. Yani o kadar az fark vardı. Ama tekrarlayınca fark açıldı. Ha ilk seçim sonuçlarını görmezden gelip 2. seçim üzerinden algı oluşturuyorsan umrumda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 18 Mart 2021; 17:57:13 >

• RTE 3TL Göndermiş "Mahsur sevinme verigisi ile 3 katını geriye alacağım" demiş Mansur Yavaş Twitch Canlı Yayında 

• SequentiaL kullanıcısına yanıt

Ağlamaktan gözlerim şişti anlatamam :) Hiçbir siyasiye güvenmem, sonradan da bazı gerçekler ortaya cıkınca oturup ağlamam. Ciddi soruyorum, yayındayken chat kısmına girip baktın mı chat odasındaki kullanıcı adlarına ? 0 ile başlayan 10 düzine isim saydım, 0asdas gibi gibi, çoğu yeni açılmış hesaplardı. Bana o hesapların bot olmadıgını kanıtla söz oyum Mansur'a ;) yayın tekrarında baktım o chat odasına girilmiyor, girilse sana atardım sesini keserdin belki ;)

• Olumlu bence.''Boomerların'' ''zoomerları'' anlayabilmesi önemli.Bu beyin fırtınası demektir

Duyarlılık sadece eşcinsel,kadın,zenci hakkı demek değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 19 Mart 2021; 12:26:18 >
  • Ben tam rakami bilmiyorum ama bayagi gördüm. Keske twitch botsuz gercek izleyici sayisini verebilse. Ben sadece bu yayin icin demiyorum, yuksek izleyicili kanallarda genelde bot oluyor ve bu yüzden twitch izlenme rakamlari ayni facebookda olduğu gibi gercegi yansitmiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu arada düzgün cevap verdigin icin teşekkürler. Benim ne yazik ki Z kusagindan zerre umudum yok, neden dersen gelen yorumlarin %90 i ya küfür ve hakaret iceriyor, ya da hicbir argüman olmadan ' otur ağla, çatla patla' gibi ilk okul seviyesinde. Senin gibi bir argümanla cevap veren, karşı argümanı olup medeni insan gibi tartisabilecegin insan sayisi ne yazik ki cok az

• hala ak partinin gidebileceğine inanmayan arkadaşlar anap dsp mhp vs. partileri unuttular sanırım. Milletin ne zaman ne yapacağı belli olmaz.
    "Tencerenin deviremeyeceği iktidar yoktur" S.D.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bot diyenler olmuşta. Yayın sırasında neredeyse tüm sosyal medya mecralarında herkes kendi arasında yorumlar yapıp görüş belli ediyordu. gençler olarak çığ gibi yaydık mesela bende buraya yaymışım. burada da o an izleyenler vardı.

bence 360.000 olması doğal hatta daha uygun bir gün ve saat seçilseydi 500.000 falan görebileceğini düşünüyorum.

• Hocam kimse 360 bin bot vardi demiyor, ben kendi gozlerimle gormesem böyle bir şey demem zaten. Yayini ben de izledim, izlerken izleyici kismina da baktim, duzineleece bot vardi. Ah keske twitch replay kisminda izleyici kismi gozukseydi gosterirdim. Sayisini bilmiyorum, belki 1000 bot vardi belki 200 belki 20k. Tam sayiyi bilmeden su kadar bot vardi da demiyorum. Ama bot olmadigini iddaa edenler de neye dayanarak bunu söylüyorlar hala anlamiyorum :) 360k icinde 10 tane bot bile olsa, ve ben o 10 botu görüp yayinda bot vardi desem kurduğum cümle yanlış olmaz. Ama ne sağcısı ne solcusu hepsi aynı bok oldugu icin ' ağla ' tarzi cümleler kuruyor hemen.

• smalsrol S kullanıcısına yanıt

İzleyici kısmı nedir ? Nasıl bakılıyor ona bilmediğim içim soruyum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sadece canli yayindayken sohbetteki kullanicilari asagida ornek olsun diye attigim gibi gorebiliyorsunuz Mansur Yavaş Twitch Canlı Yayında

• 360 bin cok güzel bir rakamdi. gençlik bomba gibi geliyor. bu savaşı onlar sayesinde kazanıcağız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.