Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mansur Yavaş'tan Önce ve Sonra ABB Meclisi Farkı (SS'li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Türkçü2019 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
57
Cevap
1
Favori
10.009
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Mansur Yavaş'tan Önce ve Sonra ABB Meclisi Farkı (SS'li)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2517 Mesaj
      16 Mayıs 2019 14:17:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Heykelin maliyeti için 2 milyon gibi bir rakam dolaşıyor ortalıkta.
      Ne derece doğru acaba...

Alıntıları Göster
      Zamanında Ankara'nın dört bir yanını Transformers ve dinozor heykelleriyle donatmak ne derece dogruysa o kadar dogru.

Intel i7 4770k@4.5GHz - EVGA SuperClocked ACX 3.0 GTX 1070 - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Dell SE2717H 27 '' 75Hz FreeSync IPS Monitor - Logitech G102 Gaming Mouse - Motospeed CK108 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2+1 Speaker - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 Matte Black
    • Yüzbaşı
      577 Mesaj
      16 Mayıs 2019 14:22:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Zamanında Ankara'nın dört bir yanını Transformers ve dinozor heykelleriyle donatmak ne derece dogruysa o kadar dogru.

Alıntıları Göster
      Sonuç : Yanlış.

Hacı bu belediyelerde deli para dönüyor. Başa geçenin aklı başından gidiyor
      |
      |
      16 Mayıs 2019 14:30:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Ülkeyi hainler ele geçirmiş hala derdin chp hahahaha vay arkadaş :D

Alıntıları Göster
      Sana göre partideki dersimliler PKK kılar masum zaten dimi ? Canına kaftanci oglu çok masum dimi ? Hepsi aynı mok sen niye bir tek CHP yi savundun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      16 Mayıs 2019 14:33:50
      quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Sana göre partideki dersimliler PKK kılar masum zaten dimi ? Canına kaftanci oglu çok masum dimi ? Hepsi aynı mok sen niye bir tek CHP yi savundun

Alıntıları Göster
      Ben chpi savunmadım yanlış görüyorsun ben devletin önce kendini düzeltip sonra chpsi mhpsi hdpsini düzeltmesini bekliyorum devletin kendi çok yanlışken etrafındaki yanlışlara yönelmek garip geliyor bana kardeş lütfen anlayarak sakin olarak oku nasıl anlatılır sana anlamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    • Binbaşı
      1234 Mesaj
      16 Mayıs 2019 14:49:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Ben chpi savunmadım yanlış görüyorsun ben devletin önce kendini düzeltip sonra chpsi mhpsi hdpsini düzeltmesini bekliyorum devletin kendi çok yanlışken etrafındaki yanlışlara yönelmek garip geliyor bana kardeş lütfen anlayarak sakin olarak oku nasıl anlatılır sana anlamıyorum.

Alıntıları Göster
      Ba sıkıntını mevcut huhumet zaten onu demeye bile gerek yok

|
      |
      16 Mayıs 2019 15:08:38
      Konuya gelenlere bakın.Mansur Yavaş bir Atatürk potresini belediye'ye astığı için nasılda kudum kudum kudurmuşlar.Eeee tabi hayallerinde Mansur Yavaş Ankarayı alınca kendileri gibi sokakları pkk paçavraları ve posterleriyle dolduracaktı ama olmadı tabii.Önce T.C. geri geldi,Ulusta pislik içinde bırakılan Atatürk heykeli temizlendi şimdide bu ülkenin kurucusunun fotoğrafını meclis genel salonuna astırdı.Kudurmalar buna tabii..Bakın bugün CHP'ye terörist diyenlerin döneminde sokaklarımız ne haldeydi.Atatürk'ün fotoğrafından heykelinden rahatsız olanlar döneminde ki sokaklar iyi izleyin :https://www.youtube.com/watch?v=m1Vq1IJUOr0

Bir de bazıları ''Heykel yapmaktan başka ne yapacaklar?'' demiş.Zaten Kağıt Fabrikalarını,Şeker Fabrikalarını satanda CHP idi değil mi?Yahu CHP döneminde Kocaelinde açılan Seka Kağıt fabrikasında üretilen kağıtlar Türkiye'nin dört bir yanına gönderilirken,CHP döneminde açılan Şeker Fabrikaları Türkiye'nin dört bir yanına fayda sağlarken sizin övündükleriniz bu yapılanları sattıkları gibi yol-köprü yapıp bununle övünen tipler.Türkiye geneline fayda sağlayacak gram yatırım yapmayıp dahası ana muhalefet partisi döneminde yapılmış olan tüm fabrikaları satıp üstüne ''Bunların zaten dikili tek ağaçları yok'' deme yüzsüzlüğünü ancak siz gösterirdiniz zaten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 16 Mayıs 2019; 15:12:38 >

• Teğmen
      187 Mesaj
      16 Mayıs 2019 20:47:49
      Mansur yavas hizli çıktı usta

|
      |
    • Yüzbaşı
      425 Mesaj
      16 Mayıs 2019 22:44:47
      quote:

Orijinalden alıntı: hepsinerede

ulu önder büyük insan.

nasılda dersimi bombalatmıştı . sabiha gökçen den allah razı olsun.
      Profiline üç hilal koyup, tunceliye dersim diyen biri.

Başın ayrı gözün ayrı oynuyor.

Şöyle bir ekran görüntünü alalım da ileride bakar bakar güleriz.

• Yüzbaşı
      774 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MOHER

16 Mayıs 2019 22:49:41

Sen ne içiyorsun müdür.

80-90 gelen su faturası 50 60 a düştü. Asfalt katılım payı yüzünden haciz konan tapulardan haciz kaldırıldı. Bilseydim zamanında ödemezdim asfalt katılım payı parasını. Sayaçlı saatlerden 300 dolarımızı da yedi Melih sağolsun..

Zoruna gidenler maden suyu içsin. Hazma iyi gelir. Çalandan edwnden hesap sorma gel buraya bıdı bıdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduket atan adam -- 16 Mayıs 2019; 23:32:57 >
      |
      |
      müdür727 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1574 Mesaj
      16 Mayıs 2019 23:10:48
      quote:

Orijinalden alıntı: müdür727

İlk icraatı atatürk heykeline ışıklandırma yapmak olmuştu. Sanırım bu da ikinci icraatı.

Arada milletin ihtiyaçlarıyla ilgilense iyi olur ama zannetmiyorum. Zira 100 yıldır Hiçbir chp li zihniyet millete hizmet için yönetime gelmedi, gelmez. Onlar sadece heykel büst resim tablo yaygınlaştırmak için varlar. Emin olun şu başkanlık yetkisi ellerine bir geçsin her ile bir Anıtkabir inşa edip, İzmirin dağlarını da kompile heykele dönüştürürler
      Asfalt paralarini iade etti. Suya indirim geldi. Melih bey 300 usd ye bize kol gibi doğalgaz sayac bedeli kitlemisti. Sayac ihalesinde 300 bin sayac 3 ayda teslim yazıyordu. Ne hikmetse sadece tek firma 3 ayda teslim edebilirim diye teklif veriyordu.

|
      |
      16 Mayıs 2019 23:30:31
      quote:

Orijinalden alıntı: tomshardware

Profiline üç hilal koyup, tunceliye dersim diyen biri.

Başın ayrı gözün ayrı oynuyor.

Şöyle bir ekran görüntünü alalım da ileride bakar bakar güleriz.

Alıntıları Göster
      cımbızı al çek .

1935 de tunceli oldu 1937 de bombalanmaya başlandı .

1937 de oraya sadece bildirilenler tunceli diyordu yerel halk dersim diyordu.
      |
      |

• Yarbay
      10020 Mesaj
      17 Mayıs 2019 00:00:18
      Görüyorum ki şu olaydan bile rahatsız embesiller var burada.Vay anasını be !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      17 Mayıs 2019 04:28:03
      Bunun burada olması sebebi ile Atatürk düşmanları ve karşıtları daha da karşıt hale geliyorlar.İnsanları ayrımcılığın olmadığı şeyler ile bir araya getirsek...

|
      |
    • 17 Mayıs 2019 04:32:13
      quote:

Orijinalden alıntı: GuitarxtanbuL

Keşke yine gelse su CHP yi ele geciren hainleri temizlese!

Akpartisinden de CHP sinende iyi sinden De MHP sinden de kurtulsak

Alıntıları Göster
      Atatürk ayaklanıp geldi diyelim CHP başına geçmez.Kendi fikirlerini ideolojisini devam ettirecek temiz bir sayfa ile yeni bir parti kurardı.

• Yarbay
      2117 Mesaj
      17 Mayıs 2019 05:15:38
      Elbette güzel olmuş; fakat resim koymak yetmez. Onun hislerini düşüncelerini anlamak ve uygulamak gerekir

|
      |
      17 Mayıs 2019 08:19:02

Comic

|
      |
      Mark Valley kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      646 Mesaj
      17 Mayıs 2019 09:00:38
      quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

tablo hatalı. yanlış çerçeve yapılmış.
      şapka üstten, apoletler alttan kesilmiş.
      madem yapıyonuz, bir bakın ne yaptığınza.
      Hocam yalnız bu yağlı boya. Bir ressam yapmış tabloyu. Sanmıyorum kesme biçme olacağını. Kalpak kısmında belki olabilir ama aşağı kısımda kesme yok.
      17 Mayıs 2019 09:50:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Gokcesel

Hocam yalnız bu yağlı boya. Bir ressam yapmış tabloyu. Sanmıyorum kesme biçme olacağını. Kalpak kısmında belki olabilir ama aşağı kısımda kesme yok.

Alıntıları Göster
      Orjinali kime ait bilmiyorum ama kopyalarindan biri bu
      https://images.app.goo.gl/G5q1u2v47hosWd3X8
      Gayet düzgün.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Blogio
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,301
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.