Şimdi Ara

Mansur Yavaş 'ın reddetiği Önerge ( Buyuk posta koydu yeni baskan ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
22.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir konuda herkese mi cevap verir bir insan ya, para aldığını bu kadar da belli etmezsin, nasıl kalitesiz bir troll.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Yetki bana ait siz devam edebilirsiniz. Tokat manyağı yapmış
    Hardkor çakmış reis

• Manası çok derin :)
  • Haftanın oyuncusu seçilmiş nereden nasıl vursa gol olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F1AA365A6

Bu mesaj silindi.
    Helal olsun. Şu forumda böyle bir kapak daha görmedim. Paralı çalışanları madara etmişsiniz. Bu arkadaşlar zenginin daha zengin edilmesine alışmış. Devrin sona ermesinden korkuyorlar. Aslında kendileri de gerçekleri biliyor. O başlıkları oraya koyarken neyin ne olduğunu çok iyi biliyor ama ekmek parası deyip yalan söylüyorlar. Milleti kandırmaya çalışıyorlar. Allah herkese onur versin.
  • Şimdide "İstanbul ve Ankara keşke tekrar sayılsa kazanan değişir" demişler...

Yenilen pehlivan güreşe doymazmış

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    buda mı gol değil?
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    Gürsel tekin fiyaskosu,

Evet,

Gol olmuş !

+1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adam nefes almıyor farkettiniz mi?

• Yorumlara bakıyorum da Cumhur ittifakı meclis üyeleri için kanundan nizamdan anlamazlar gibi cahilce yorumlar yazılıyor .
    Kanun nizam taniyorsanız seçimle gelmiş başbakanı cumhurbaşkanını milletvekillerini tanımıyoruz diyordunuz ne çabuk unuttunuz o günleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

1923 Nüfus Mübadelesi, 1942 Varlık Vergisi, 6/7 Eylül 1955 talanı, 1963’ten sonra 40 bin Rum’un Türkiye’den zorla çıkarılması İttihatçıların başlattığı ‘sermayenin Türkleştirmesi’ politikalarının devamı niteliğindeydi. 1974’te Vakıf mallarına el konması bu operasyonun son hamlesi idi.

chp ve hdp : belediyecilik
    Cahit Kayra'nın "Savaş Türkiye Varlık Vergisi" kitabını öneririm. Yoksa iki gazete kupürü ve kulaktan dolma bilgilerle olmuyor bu işler.

• AA3437 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur,

Dersimli kemal ' in ailesi 1600 ' lü yıllara kadar gidiyor diyen birisi vardı burada,

Bu resimlerj eklerken , o kitap resmini de görmüştüm.

Buradaki amaç , CHP ' nin dürüst belediyecilik yapacağım dediğine inanlara ulaşmak,

Hatta bakıyorum bugün kimse gürsel tekin için konu açmamış ... Kaynaklar sözcü ve oda tv.

Kitap , kaynak , bilgi , belge , resim , kanunlar çok ... Ama işimize geleni burada paylaşıyoruz.

Size kemal ' in atatürk hakkındaki " bozuk duvar saati " fıkrasını dinlemenizi öneririm ben de.

İyi forumlar

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    Ben herhangi bir partinin belediyeciliği iyi yapması veya yapmaması adına değilde, varlık vergisi özelinde yazdım. Size de iyi forumlar.
  • AA3437 kullanıcısına yanıt
    Anladım.

Teşekkür ederim,

Benim amacım da bu belediye başkanları zaten chp ' li ve bu siyasi partinin zihniyeti belli ddemek adına paylaştım bunu,

Partili cumhurbaşkanı diyen fox tv , mesela aslında biraz TARİH bilse bu ifadeyi maksadını aşarak kullanmazdı.

• 1920'li yıllarla hala bugünleri kıyaslayanlar varya hangi kafayı yaşıyorlar hakikaten merak ediyorum. Helal olsun Mansur Başkana, Akp'liler avantalarının gideceğini anlayınca saldırıya geçmişler hemen daha ilk günden. Ellerinden öperim başkanın ölene kadar arkadandayım.
  • Donanımsal D kullanıcısına yanıt
    Chp ' den bahsediyoruz ,

1920/2019 ne farklar olabilir !? Halkın chp ' yi kaç yıldır Tek başına iktidara taşımadığını belki bilmiyor olabilirsiniz.

Ayrıca ! Hdp ' nin 3 büyük il de aday göstermeyip bu oyların %90 'ın chp ' ye destek amaçlı atılması da gözünüzden kaçmış.

Mansur ' ne olur bilemem ama ! yetki alanındaki seçmenin %5 ' i teröre destek veren hdp seçmenine ait ! Oy vermeyen %45 lik met kısım da onu hiç istemiyor.

Bakalım nasıl herkesi kucaklayacak , adalet , eşitlik ve hizmet sunacak!

• Geçti ampulkafa zamanları. Yakında fareler terketmeye başlar gemiyi.
  • Vay Adnan Menderes in toprak ağası olduğunu bilmiyordum, şimdiye kadar bazı yürüttüğüm fikirler cuk oturdu... Teşekkürler bu bilgi için.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.