Şimdi Ara

Mansur Yavaş'ın inanılmaz hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
4.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu kadar övdük ama Ak parti Yavaş’ın gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

Bu hatadan sonra başkan olarak kalabilmesi zor görünüyor. Ak parti grubu fena yakalamış.

https://odatv4.com/mob_video.php?id=90CD3

Uzun uğraşlar sonucu anladığım kadarıyla kitapçıkta sayfa numaraları yanlışmış. Bu nedir başkan sana güvendik ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 25 Kasım 2020; 18:32:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir taraflarınıda yırtsalar.Tayyip gidici akp bitiyor eriyor.Mansur Yavaş Chp'nin başına bir gelirse seçimi kazanır.Akpden bıktı herkes her pislik bunlarda ekonomik kriz,işsizlik,eğitimsizlik,sağlıkta rezillik,islami terörizm ve sapkın tarikatler,çocuk tacizciliği,liyakatsızlık ve adam kayırma.Herşeyden önce insan damadını bakan yapmaya utanır.

İlkokul mezunu bir akrabam 200 bin nüfuslu bir ilçe belediyesinde malum partinin meclis üyesi. Kul hakkı yiyerek pastaneler zinciri kurmaktan başka bir vasfı olmayan bu adam şu an bu konumda bulunuyor. Çalışanlarının çoğunu sigortasız çalıştırır. Yıllardır orada çalışıp hala asgari ücret alan, günde 12 saat çalışmasına rağmen fazla mesai ödenmeyen çalışanların olduğu bir pastaneler zinciri... Bu bahsettiğim akraba da sözde çok dindar falandır tüm malum parti kesimi gibi.

• Demek sayfa numarasi yüz yüz, elli elli gidiyor he?Tez kayyum atansin.

Geçen ibb meclisi konusuna da yazdim, buna da yaziyorum.bu meclis uyeleri ekseriyetle kahveden toplaniyor sanirim.hepsi mi cahil olur arkadas?ilk 10 saniye, adamin ne dediğini anlayamadim bile.konuşmaktan aciz zavalli.

• Bir taraflarınıda yırtsalar.Tayyip gidici akp bitiyor eriyor.Mansur Yavaş Chp'nin başına bir gelirse seçimi kazanır.Akpden bıktı herkes her pislik bunlarda ekonomik kriz,işsizlik,eğitimsizlik,sağlıkta rezillik,islami terörizm ve sapkın tarikatler,çocuk tacizciliği,liyakatsızlık ve adam kayırma.Herşeyden önce insan damadını bakan yapmaya utanır.

• yuh be. rezalet ki rezaletMansur Yavaş'ın inanılmaz hatası 

• Çoğu dediğini anlamadım.

diksiyonu, ifadesi bu kadar zayıf insanlar nasıl oluyor da bu koltuklarda oturabiliyor aklım almıyor.

Olayın içeriğine gelirsek zaten rezillik. Milletin zamanından çalmış sadece.

• Keşke troll olsalar gerçek olma ihtimali ürkütüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

Keşke troll olsalar gerçek olma ihtimali ürkütüyor.

Gerçekler ne yazıkki bazen matrix diyorum amaMansur Yavaş'ın inanılmaz hatası 

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Gerçekler ne yazıkki bazen matrix diyorum ama 

Alıntıları Göster

• Ben anlamadım ya.

• Adam ne dedi neydi sorunu gerçekten anlamadım.Hani 2 kere dinledim ama yok...

• Bu ne böyle Mansur Yavaş'ın inanılmaz hatası Mansur Yavaş'ın inanılmaz hatası Mansur Yavaş'ın inanılmaz hatası 

• Ne izledim lan ben, :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Ne izledim lan ben, :)

Tüm Türkiye bu soruya kitlendi zaten.

Kapasitemiz yetmiyor anlamaya ne yapalım.

Mansur Yavaş'ın inanılmaz hatası

• Hadi bunu da açıkla bakalım Mansur bey!

• Ne anlatmaya çalışmış
  • Bu sefer paçayı kurtaramayacaksınız! Ne demek 100'er 100'er artar ya?
  • Kim ne derse desin akp ülkenin birleştirici partisi. Ülkede ki tüm boşlar bu partide toplanmış.

• 2 üniversite mezunuyum. Bir iş görüşmesi yaptığım zaman kafamdan "ya yapamazsam, ya benlik değilse" gibi türlü türlü düşünce geçiyor kendimi bazen yetersiz görüyorum. Bu adamlarsa belli mevkilerde, belli görevler icra ediyorlar. Ülke bunlara emanet. Kendimi kesecem kendimi.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.