Şimdi Ara

Mansur Yavaş: 'Hani pkklıları Dolduruyorduk Belediye'ye, İşe Gelmeyip 270000 TL Alan Fetö Uzmanı Var (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
3
Favori
18.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
508 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlışı olan sen olduğun için doğruya ulaşması gereken sensin. Bul belgeleri öğren doğrusunu işte, her şeyi ayağına hazır bekleme (:

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başkente yakışır bir başkan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafetva

Bu mesaj silindi.
    Mustafa Kemal’in eğitimi az derken?
    Harp akademisi?
    Seçkin bir Osmanlı subayı olmak kolay mı zannettin?

• Başganım Cumhurbaşkanı olacak adamsın ama yapmazlar.

• Ne mutlu! Avrupa standartlarında maaş vermeye başlamışız. Asgari ücretle çalışana, özel sektörde beyaz yakayla tırmalayana ADALETLİ biçimde uygulanmasını da sağlayın o zaman !

• Feto uzmani mi?
    Adam hic ise gitmeden feto gazisi diye maas almis, teklif edilen maasi begenmemis bir de. Hem ise gitme hem maasi begenme. Haram zikkim olsun yedigin paralar.
    Mansur Yavas gibi bir adami daha cok arar mhp. Mhpyi topla bir tane Mansur Yavas etmez. Kraaaaal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Yanlışı olan sen olduğun için doğruya ulaşması gereken sensin. Bul belgeleri öğren doğrusunu işte, her şeyi ayağına hazır bekleme (:
    Maaşın yanlış oldugunu ben idda etmiyorumki, siz ediyorsunuz.

• Mansur Beyi tebrik ediyorum. Her belediyeye böyle başkan lazım.
  • Bende öyle düşünüyorum.Üniversiteyi ankara'da okumak hedefim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Bu mesaj silindi.
    Bu yorumları yapanların hepsinin profilleri gizli oluyor
  • Bayılıyorum bu adama ya. İmamson gibi balon çıkmadı

• FyKy kullanıcısına yanıt
    Harp Akademisi diye birşey yoktu, askeri idadi vb yerler Osmanlı tarafından kurulmuştu. DÜnya çapındaki tüm araştırmalar en cahil insanların asker polis olduğudur. Çünkü sorgulama yeteneği istenmez o mesleklerde. Bu meyanda Türkiye'deki askeri okullar da en ufak bir eğitim içermez, zeka gerektirmezler. Hatta bunların mühendislik bölümü kurulmuştu ki puanları yerlerde. Aslında dışarıdan öss ile mühendis alıyorlardı ve sayı toplam mevcuda göre çoooook azdı ama puaan yine de yerlerde.... Zira yakın zaman askerleri de 28 şubat süreçlerinde bir hatırlayalım. abd kucağında hoplatıyor adamın haberi yok...

İlkokul mezununun kalite ifa edemeyeceğini mealen ifade etmişsin. İlkokul mezunu bir Einstein olabilir. Bunu ihtimal dahi vermemek insanlığa ihanettir ve sizlerin kullandığı "halkçılık" kelamıüzerine seçim arefesi nasıl namusunuz üzerine yemin etmiş olabileceğinizi düşündürüyor...

mustafa kemalin 40 trilyon maaşından bahsettik ama o dönemin altınını bugünün ekonomisiyle incelersek belki 100 trilyon çıkar. O dönem akçe vardı ama altın en bulunmaz unsurdu. Ayrıca yukarıda bir solcu yazmış da : Bu kadar maaş almak için mi kurtardığınızı iddia ettiniz?

Mal varlığını millete hediye etti demiş birisi..... Zaten onun br mal varlığı yoktu. Nasıl elde etmiş olabileceği, soluların sorulayamayacağı ancak herkesin yüzüne çarpan bir görüntüdür..... Kendisi hiçbirşeyini hediye etmemiştir. Veraset olmadığı için ortada kalmış, chp üstüne konmuştur. Ayrıca chp birçok mahkeme celbi uydurmuş ve sanki bu mirasın bir kısmı kendilerine bırakılmış gibi kaçırmıştır. Aslında solculardan beklenemz ama, ulan mustafa kemal chpye para bıraktıysa o tarihte, neden sağlığında istemediler de ölünce ortaya çıktı mahkeme kaydı? Pek tabii o zaman uyap yoktu hiçbirey kontrol edilemiyordu.

• karafetva K kullanıcısına yanıt
    Laf ebeliği yapma. Başkan lafı gediğine koymuş çıkartmaya çalışıyorsun.

Ak Parti sıraları başlarını önüne eğiyorlardı başkan konuşurken.

Biraz izan'ınız olsun be. Biraz haysiyetiniz olsun.

Ama nerede.
  • Mansur Başkan çalışıyor. bu adam doğru bir adam. Umarım her başkanımız böyle karakterde insanlar olur...

Yalnız, işin en kötüsü şu bence.

Başkan diyor, çaycı ilkokul mezunu ama brüt 10 bin tl maaş alıyor. Bu hangi yasada var? Bu maaş işlerinin, işe gelmeden maaş almanın devamını sağlamalar hangi yasada var?
  • astegon kullanıcısına yanıt
    akpartililere söz verilmeyip susturuluyor ve sen çıkmışsın birşeyler yuvarlıyorsun. sizler her zaman konuşmaktan korktunuz çünkü konşacak birşeyiniz yok...

mansur ve ya başkaı. Yok edilmemesinin sebebi merhametimizdir...
  • karafetva K kullanıcısına yanıt
    Yazdıkların yanlış ve manasız. Devlete komutan yetiştiren okullar her zaman bünyesinde en iyi muallimleri toplamıştır. Subay okulu ve polis okulu farklı. Atatürk polis mi?

Tabii çok sonraki bir vaka fakat yine de yazayım Kuleli’den gelen öğretmenler benim okulumun en disiplinli ve bilgili öğretmenleri arasına hemen girmişlerdi.

İlkokul mezunlarına bir ayrımcılık yapılması da çok yanlış ve saçma fakat adamın becerisini yazın, anlayalım. Türkiye’de sadece Atatürk’e hakaretlerle, yandaşçılıkla ceplerini dolduran cahiller sürüsü olduğunu bilmesek bir an haklı olduğunuzu düşünürdük. Bu ilkokul mezunu zat belediye için muazzam işler yapsa zaten çoktaaan ispatlarını görürdük.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joya20

Bu mesaj silindi.
    Kadrolu işçiler o kadar alabilir diye yazmıştım mesajları okuduysan, hizmet yılı fazla, kadrolu işçi ve şef kadrosundan o kadar alması normal. Hak eder veya etmez orası ayrı mevzu, bence de hak etmez, ama bu kadrolu işçi ünvanını emin olmamak ile birlikte sol yönetimler zamanında ihdas edildiğini tahmin ediyorum. Ama dediğim gibi devlet artık kadrolu işçi istihdam edilmesine izin vermiyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.