Şimdi Ara

Mansur Yavaş: 'Hani pkklıları Dolduruyorduk Belediye'ye, İşe Gelmeyip 270000 TL Alan Fetö Uzmanı Var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
3
Favori
18.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
508 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -epica-

Sen ciddi misin ya? Ulan kamu memuru rüyasında göremiyor o parayı, kamu işçisinin alması normalmiş. Bu durumu savunan şerefsizin dik alasıdır.
    Taşeron demiyorum kamu işçisi diyorum ki memur onun aldığı maaşın yanına yaklaşamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mansur başkan gerçekten de beklenenin çok ötesinde performans ile çalışıyor. Doğrusu siyasi olarak biraz önyargım vardı ama Mansur başkan beni hem utandirdi hemde sevindirdi. Şu an benim Cumhurbaşkanlığında görmek isteyebilecegim 3-5 kişiden birisi. Temiz siyaseti için teşekkürler. Böyle devam etmesini umut ediyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Kamu işçisi ise bir de hizmet yılı fazla ise 10 000 TL olmasada ona yakın bir miktar alabilir, bu arada bizi kamu işçisi sömürüsünden kurtaran da taşeron sistemini getiren Ak partidir.
    20 sene çalışmış profesörler alamıyor o parayı siz hangi rüya aleminde yaşıyorsunuz?????

• Cayciya 10 bin maas ha.. Cay isleri daire baskanligina atanmis doktorali yuksek gida muhendisi mubarek

• Kamu işçisinden kastınız 10 bin lira maaş alan bir çaycı. Laf oyunlarına gerek yok

• Bunca sene bunları forumda bazı kişilerin canından canmış gibi neden savunduğu şimdi yeni yeni ortaya çıkıyor. Siyaset bahane para şahane. Paranın her iki yüzü de sıcak ve tatlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 8 Ekim 2019; 19:43:14 >
  • Feto uzmani akp 15 temmuz'u kalkan gibi kullaniyor, arkada binbirr turlu pislik donuyor

15 temmuz sehitlerinin kemiklerini sizlatiyor bu adiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -epica-

Kamu işçisinden kastınız 10 bin lira maaş alan bir çaycı. Laf oyunlarına gerek yok
    Mesela ben Ankara'dan biliyorum, Karayalçın döneminde hep kendi partililerini kadrolu işçi olarak alıyordu, bu alımı Melih Gökçek sonlandırdı ve taşeron sistemine geçti, çaycı da olsa eğer kadrolu işçi ise ve hizmet yılı fazla ise o kadar alma ihtimali var, benim dediğim kadroyu devlet artık vermiyor, ama eskiler hala devam ediyor.
  • Haysiyetsiz akpli meclis üyesi de "ne var yaa zaman içinde maaşı yükselmiştir" diyor.

• Sen karayalçın döneminde sanki hayattaydın
    Aklınca siyasi trollük yapacaksın ama ne bilgin var ne yaşın eter. 93 yılında doğsan görmezdin ki şöyle 80'lerin başında doğsan anca kurtarır.
    Karayalçın dönemiymiş Adam 93'te belediyeden ayrılmış aradan geçmiş 26 sene. Kamuda emeklilik 25 sene.
  • Ah be, çaycı olmak vardı bu devirde
  • allah belalarini versin
    burunlarından kan olsun gelsin

• Periah kullanıcısına yanıt
    Yine dua edelim vasif olarak caycilik yapiyormus. 3 yil once beledeiyemizde hic ise gitmeden maas aldigi aciga cikan veterinerlikle ugrasan bir ablamiz var idi kütahyada :)

• Bunların terörist anlayışı sadece ülkenin askerine polisine saldıranlar. Sadece onlar terörist değil bu ülkede yaşayan herkesin hakkını çalanlar da teröristten farklı değil benim gözümde. Sorsan hepsi din kuran derler.

• Paramı 10 bin tl. İnsan gibi yaşamak için tek kişi en az 24 bin tl (4000 dolar) aylık kazanmak lazım. O da kira felan ödemeyeceksin ki biriktirebilecek para kalsın.

• O 10.000 maaş alan adam sadece çaycılık yapmıyor. Bu devletin istihbaratçıları da var. Milletin boğazına giden ekmeği saymayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayRealist

O 10.000 maaş alan adam sadece çaycılık yapmıyor. Bu devletin istihbaratçıları da var. Milletin boğazına giden ekmeği saymayın.
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD anladım
  • aha geldi çaycı. napıyormuş çaycılıktan başka. insanların yıllarca dersane dersane koşup doğunun ücra köylerine öğretmen olarak atanabilmek için aylarca beklediği bu ülkede napıyormuş o çaycı. milleti mi fişliyor? kim akp li kim değil onun çetelesini mi tutuyor? hırsızlıkarınızı bu kadar utanmadan nasıl savunuyorsunuz yüzsüz herifler?
    sanırsın belediyedeki yolsuzlukları usulsüzlükleri takip ediyor. sanki bu ülkede son 15 yılda yolsuzluktan, usulsüzlükten bırak hapse girmeyi yargılanan oldu mu akp li belediyelerde?
  • Hulogggggg

• Şu adam keşke 2014'de görevin başına geçebilseydi kaybettiğimiz 5 yıla yanarım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.