Şimdi Ara

Mansur Yavaş: 'Hani pkklıları Dolduruyorduk Belediye'ye, İşe Gelmeyip 270000 TL Alan Fetö Uzmanı Var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
3
Favori
18.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
508 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk okul mezunlarının aldığı maaşlara bak, Ehh tabi bu vasıfsızların bu kadar fanatik olması normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün geçmiyor ki bir rezillikleri daha ortaya çıkmasın.

• Karşısındaki haysiyet şeref yoksunu ne diyor ama,çaycı eğer 10 yıllıksa alabilir o maaşı..senin ben var ya yedi ceddinin.....
    İşte bunlar böyle soydular bu ülkeyi...Allah belanızı versin...iyi ki orda değilmişim o an..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 8 Ekim 2019; 15:34:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şef diye bir meslek mi var? Ne demekmiş "şef"?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramowarr

peki bu adamların kazandığı parayı alma hakkı var mı belediyenin ?
    Dava filan açtı mı .
    Bu torpiller bitmicek bari bir cezai yaptırım olsun.
    Eski akp li vekilin kızı işe gitmeden dünya kadar para aldı. Kız pariste gezdi.
    Yargı bu olayın araştırılmasını istemedi.
    Dava etsen de değişen bir şey olmuyor.
  • O değilde Mehape hariç her partide milliyetçiler var.Mhp de olamaz çünkü ortakları onları ayaklar altına aldı.
  • Periah kullanıcısına yanıt
    bunun sosyalistlikle ne alakası var çaycı chpli olsa vericekler mi o parayı
  • Cay ocagina eleman al sonra eleman isleri yetistiremesin ona yardimci al ve al iste oldumu 1. adam sana sef. ver 11000 maasi hani ne is yaptigi önemli degil sef sonucta.
    Düsünemeyipte yazabilenleri kiskaniyorum gercekten. söylermisin yetenekli arkadasim sen hangi dünyada yasiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Az kaldı biraz daha sonra Mansur Yavaş Ankara'ya ne yaptı diyeceğiz.

Alıntıları Göster
    hırsızlık ve yolsuzluğu kestiği gerçegi ve kuduran atm memurları

• quote:

Orijinalden alıntı: xxaeroo

Cay ocagina eleman al sonra eleman isleri yetistiremesin ona yardimci al ve al iste oldumu 1. adam sana sef. ver 11000 maasi hani ne is yaptigi önemli degil sef sonucta.
    Düsünemeyipte yazabilenleri kiskaniyorum gercekten. söylermisin yetenekli arkadasim sen hangi dünyada yasiyorsun?
    Avcılık toplayıcılıktan yerleşik yaşama geçemedi henüz o arkadaş. Dikkate almayın, aktrolün önde gideni.
  • Kamu işçisi ise bir de hizmet yılı fazla ise 10 000 TL olmasada ona yakın bir miktar alabilir, bu arada bizi kamu işçisi sömürüsünden kurtaran da taşeron sistemini getiren Ak partidir.
  • Sen ciddi misin ya? Ulan kamu memuru rüyasında göremiyor o parayı, kamu işçisinin alması normalmiş. Bu durumu savunan şerefsizin dik alasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Kamu işçisi ise bir de hizmet yılı fazla ise 10 000 TL olmasada ona yakın bir miktar alabilir, bu arada bizi kamu işçisi sömürüsünden kurtaran da taşeron sistemini getiren Ak partidir.
    Anlat bakalim su taseron sisteminin isciye faydalarini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "FETÖ Uzmanı" Çetin Acar, işe hiç gelmediği yıllarda Ankara Belediyesi'nin BELKA şirketinde işçilikten uzmanlığa ve müşavirliğe yükseldi.

İşe gelmeden aldığı maaşlar şöyle:

2015: 17 bin 785 TL
    2016: 43 bin 568 TL
    2017: 59 bin 164 TL
    2018: 74 bin 371 TL
    2019: 73 bin 919 TL
  • Benim Başkan adayım, adam gibi adam ve Türk Milliyetçisi. İmamoğlu balonundan çok daha iyi bir siyasetçi olduğunu düşünüyorum.
  • lan şef dediğiniz adam memurdan 100 200 fazla alır... Biz de devlette çalışıyoruz şef maaşlarından haberimiz var amk... şef deyince aklınıza ne geliyor bilmiyorum ama müdür dahi 500 600 fazla alır memurdan. hakim 7 bin alıyor o kadar söyleyim
  • Ankara'ya taşındıracaksın bizi başkanım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.