Şimdi Ara

Mansur Yavaş: 'Hani pkklıları Dolduruyorduk Belediye'ye, İşe Gelmeyip 270000 TL Alan Fetö Uzmanı Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
3
Favori
18.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
508 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seçimden önce belediyeye pkklıları dolduracak, dhkp-cliler sayaçları kontrol edecek diye yalanlar atan akplileri ve yine senelerdir torpilin alasını yapan akplileri son toplantıda iyi bükmüş Mansur Başgan.

-Şef kadrosunda 11000 brüt maaş alan personel var.
    -10000 tl alan çaycı vardı...
    -İşe gelmeyen Fetö uzmanı vardı...

https://www.youtube.com/watch?v=I_IwbRQ9PYI
    https://www.youtube.com/watch?v=cCR_dRdj0Vk
    https://www.youtube.com/watch?v=z1lNpErWm_8

not: bu kanaldan başka bir yerde yok bu video, ondan bunu paylaştım. bunun harici 2 kanalda daha buldum, biraz daha farklı videolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 9 Ekim 2019; 22:18:26 >

• Bu iftiracıların alayı riyakar ve utanmaz. Bunlara ancak böyle hitap edeceksin. En ufak saygıyı hak etmiyorlar. Helal olsun Mansur Başkana.
  • Allah kendilerinden olamazsa hepsinin çoluğundan çocuğundan çıkartsın.
  • hala bu yolsuzluluğu soysuzluğu savunmaya çalışıyorlar... bu sadece ankara... geriye kalan illeri düşünün sadece akp için değil hepsi için..

mahsur yavaş içi çürümüş ve yozlaşmış milletimize örnek teşkil etmeli..

(başta bazı dh adminlerine !!! )
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Bu mesaj silindi.
    Aha savunucu geldi... Su videodan cikara cikara bunumu cikardin. Yahu nasilda isinize gelmiyor yapilanlar, nasilda kuduruyorsunuz ortaya cikinca. Siz kudurdukca ben zevke geliyorum. Acaba Baskanin saydigi bu ise gelmeden para alanlar arasinda forumdaki arkadaslarindan varmidir. Yoksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adi şerefsizler torpille belediyeye adam doldurmuşlar.üniversite mezunları asgari ücrete çalışıyor bu hayvanların aldığı maaş 4k-7k-11k başan hepsini tek tek tespit etmiş. Ankarada yaşasam kendisine gozu kapalı oy verirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10k maaş alan çaycı mı varmış gençlere yazık valla 8-10sene okuyan o kadar alamıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bold tv fetöcü mü ? Bir kaç konuda böyle yazılmıştı da. Konudan alakasız soruyorum mansur kral doğrusu neyse onu yapar o ayrı. Keçiören belediye de bir değişse ki imkansız, neler neler çıkar Allah bilir. Belediye çalışanları sömürüyor maşAllah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oğuzhaan -- 8 Ekim 2019; 0:39:54 >
  • Helal olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben öğretim üyesiyim benim brüt maaşım bu kadar değil sen ne anlatıyorsun. Adam sadece bir şef.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 11 Ocak 2021; 20:0:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbatrosD.IIIFazılBey

Bu mesaj silindi.
    İlkokul mezunu şef

• Fetö Uzmanı ne ya. Allahım sen aklımıza sahip ol.
  • Devlette çalışan bir çaycı 11 000 lira. Özelde çalışan mühendis 2000 lira.

Sonra neden bu ülke kalkinamiyir. Sosyalist kafayla cayciya 4 bin 5 bin 10 bin lira verirseniz sırtın sene kslkinamazsinuz.

• AKP'li meclis üyesi 10 bin alan çaycıyı normal karşıladı, PES!

Yandaşı kollama olayına o kadar alışmışlar ki, durumdaki sorunu bile algılayamıyorlar. Normal geliyor...

Şaka gibi.
  • Başkan size acımasızca saplıyor debelenmen normal bro ama siz zaten yalama olmuşsunuz ne diye debeleniyorsunuz 😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: liberti2

Başkan size acımasızca saplıyor debelenmen normal bro ama siz zaten yalama olmuşsunuz ne diye debeleniyorsunuz 😂😂😂
    Az kaldı biraz daha sonra Mansur Yavaş Ankara'ya ne yaptı diyeceğiz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.