Şimdi Ara

Mansur Yavaş'dan aşure isteyen hemşireyi 'hoplatıcaz ' diyen sapık adli kontrolle serbest bırakıldı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
2
Favori
25.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
295 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsunun akpli seçmeni, normal bi tipleme.. ama merak ettiğim bişey var;

nerde bu herif şu an? Hangi savcı, hangi karakol, hangi cezaevi?

çünkü severler böyle insanları, omuzlarına alıp hoplatırlar bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam bakanı mention'ladığı tweette tecavüz tehdidinde bulunuyor. "Yeni Türkiye'de kan yok; birlik var, kardeşlik var" :). Bakan da tweet atmış, müstakbel mütecavize dair hiçbir şey demeyip üstüne şaka gibi "aşure bizim değerimiz" diyor.
    Tekrar diyorum: Ülke, ülke değil; ahır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 31 Ağustos 2020; 20:8:56 >
  • "iş feshini sonlandırın" ne kadar boş olduğunu anlamak için bakacağınız ama anlam çıkaramayacağınız 3 kelime.  

• yolcum kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

hoplatın zıplatın işten atın diye t.c sağlık bakanına gonderi yapacak akpli bir vatandaş çok mantıklı , ucuz bütçeli çocuk filmi gibi ,hesap muhtemelen ya sahte ya özel algı hesabı, akıl sağlığı yerinde olan hiç bir insan boyle birşey yapmaz isterse kefenli akpli olsun, hadi güle güle sana..

birde pandemi döneminde aşüre isteyen hemşireye diyecek üstüne birde bakanı alıntılıycak,intihardan hallice yani, akıl karı değil ..

Sende gram akıl olsa geçenlerde köpeğe tecavüz edeni savunmaya kalkışmazdın kripto

• Yuh artık adam bakanı bile emir kipiyle " iş feshini sonlandır hemen, başına iş alırsın" diye tehdit ediyor olaya bak. Kimdir necidir bu adam? Bakalım bu adamın akibeti ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 31 Ağustos 2020; 20:25:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Herkes böyle demedim ki ? toplum olarak hamurumuzda var dedim.1-2 tane değil ki bunlar ? Milyonlarca var.Kin dolu nefret dolu.Bazı şeyler yetişmemiş kişilerde hemen açığa çıkıyor bu özellik.Bakın girin din odaklı siyaset odaklı tartışmalara mesajlara göreceksiniz.Bunlar hep vardı.Sadece 10 yıldır iyice açığa çıktı.30 yıl önceki yaşadıkları bazı şeylerin nefretini kusuyorlar halen

umarım böyle sorunlu insanlara düzgün ve bilimsel bir çözüm bulunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 31 Ağustos 2020; 20:28:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EllerYukarı

Bu ülke nasıl bu hale gelebiliyor? Nasıl bu kadar kötü insan olabiliyor? Gerçekten çok üzülüyorum. Biz böyle değildik..
    Siyasal müslüman olduğu için olabilir mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lavuk elime geçse ben bile ona neler yapacağımı bilmiyorum. Gerisini siz düşünün...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiye'de adalet var, Türkiye'de otorite de var ama Türkiye'de adaletin otoritesi değil; otoritenin adaleti var.
    Adalet bir muhalife işliyor. Adaletin renk körü, hatta tamamen kör olması gerekirken Akp, Mhp, Vp logosunu görünce işlemiyor.

• Tipik tatlı su müslümanı profilini izlemiştim islamcı şeriatçı biri

• Forum ahalisi kusura bakmayın küfür ettim ama, o bebeyi bulursam varya bir daha ayağa kalkamayacak acılar içinde Büşradan özür diletecem.

• Arkadaşlar boşuna dil dökmeye çalışmayın,konu dışında aynı fikri sahip olup söyleyemeyen binlerce hayvan var.

• Troller şu olayda bile yapana bir şey söylemek yerine olayın kurgu olduğu üzerinden atıp tutuyorlar.

İnsan olamamış yaratıkları yandaş ya da muhalif diye değerlendirmek yerine, önce olaya tepki gösterin ki sizleri de az insan zannetsinler ...

EDİT : İlgili şahıs Antalya'da gözaltına alınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 31 Ağustos 2020; 22:7:57 >
  • Bu ve bunun gibileri sakat ve sefil bırakacaksın.

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Bunları kafa kesen işidçilerin olduğu bölgeye bırakacaksın, gerçek survivoru yaşayacak. bakalım orada “hoplatacak” mı hoplayacak mı!

• edit :

fotodaki kişi değiilmiş profil fake.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 1 Eylül 2020; 17:47:41 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Samimi soruyorum. Yanlış dahi olsa, her şeye mutlaka bir kulp bulmak zorunda mısın?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.