Şimdi Ara

Mansur Yavaş'dan aşure isteyen hemşireyi 'hoplatıcaz ' diyen sapık adli kontrolle serbest bırakıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
2
Favori
25.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
295 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi War Rock -- 31 Ağustos 2020; 11:11:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız bu ve bunun gibi arkadaşlar zannediyorki.
    Devran hep böyle gidecek.

O sur elbet üflenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 31 Ağustos 2020; 12:7:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Bir tane ruh hastasından böyle bir genelleme yapmak ayıp olmuyor mu

Alıntıları Göster

Bir tane olsaydı keşke.

• Hem hakaret hemde ölümle tehdit var ( başka bir yerini sonlandıracağız derken hayat sonlandırmaktan mı ? yoksa tecavüz den mi bahsediyor ?)

Savcılar gerekli işlemi yaparlar herhalde......

• terbiyesiz, şu rahatlığa bak

• Bu hükümetin sapıkları tecavüzcüleri koruyup kolladığını bildiği için rahat rahat tehdit eder tabi. Bakanı etiketlemesinde bir gariplik yok aslında ama yanlış bakanı etiketlemiş. Koca yerine AKP’nin DP’den devşirdiği zatı etiketlemesi lazımdı..

Kim bilir belki ondan bir aferin bile alırdı

• Bastım küfürü facebook hesabından

• Türkiye ahlaklı ve düzgün bir ülke olsaydı hoplatıcaz diyeni hoplatırlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 31 Ağustos 2020; 12:27:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ladik’te şu şerefsizi bulup eşek sudan gelene kadar dövecek bir adam yok mu? Savcılardan umudu kesin zira AKP’li bu şerefsiz

• Tecavüzle alakalı hiçbir şey yok burda. Kaba bir yorum yapmış, yapmamalıydı evet ama tecavüz edecem diye bir şey dememiş. Hemen feministliğe başlamayın.

• Bu ve bunun gibilerinin tipini, şemalini, gelmişini, geçmişini, yedi ceddini..... Ulan şunun gibi denyolarla nasıl aynı nefesi soluyoruz ya! İdam olsa ilk idam edilecek kişilerden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tipik tecavüzcü söylemleri, utanmaz ve de namussuz. Kendisi öyle büyütülmüş hoplatıla hoplatıla belli ki..

• Cross Thread kullanıcısına yanıt
    Bir cümlede ama varsa amadan önceki kısmı çöpe atabilirsiniz gelmiş bu zihniyeti hangi akla hizmet savunuyorsunuz azıcık insan olun bu şeye denilmesi gerekeni söyleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir insan nasıl bu kadar rahat yazabilir..

Hiç düşünmüyor musun bu kadının bir kocası vardır, bir oğlu vardır, bir abisi vardır, bir kardeşi vardır ,bir babası vardır...

Adamlar belki arıza dır belki psikopattır gelir seni bulur başına iş alırsın..

Bu kadar şuur benlik ruh gitmişmidir bir insanda.. yahu 40 ıma geldim sırf şu kadına laf atma hakaret etme yüzünden öldürülen yüzlerce insan gördüm yakın yada uzak çevremde..

Yahu bundan 10 sene önce adamı yol ortasında kız kardeşine yollu dediği için kızın abisi güpe gündüz çarşı ortasında bıçakla delik deşik etti hemde çocuğun babası akrabaları yanında hiç biri bir halt yiyemedi çocuk orda rahmetli oldu..

Bu neyin öz güveni.. arkanda dağlar ordular olsun kurulan bilenen adam gerekirse 2 ay 3 ay takip eder yalnız kaldığın bir an çöker yanıbaşına... nasıl bir rahatlık yok hoplatıcaz falan filan....

• sosyal medya da olay olur umarım ve gereken ceza verilir, adalet sosyal medya üzerinden işlendiği için diyorum keşke öyle olmasa da direkt içeri alıp ceza verseler ama illa sosyal medyada popüler olacak, yoksa adalet 0.

• edit:yanlış anlama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Eylül 2020; 20:8:23 >
  • Yahu siz bu forumda küfür etmeden nasıl yazıyorsunuz? Gündemi okurken hesabımdan çıkacağım bundan sonra artık bunlara bir sıfat bir yorum bulamıyorum ben

• Bunu söyleyen yaratıkta ne namus var, ne şeref, ne de insanlık. Şu dünya üzerindeki en değersiz, en aşağılık birkaç tipten birisi. Başkalarının hayatını hiçe sayan bu asalağın yaşamaya hakkı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Büşra da twitini silip ismini değiştiriyorsa salakmış.

Bunlarla uğraşılır mı?

İyi yapmış.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.