Şimdi Ara

Mansur Yavaş'dan aşure isteyen hemşireyi 'hoplatıcaz ' diyen sapık adli kontrolle serbest bırakıldı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
2
Favori
25.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
295 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buyurun size ak parti seçmeni.. bide sağlık bakanına talimat veriyo rezil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sümeyye erdoğana yapılınca aynı şey apar topar alındı adam yeminle bu ülke bitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, trollerle hic tartışmaya girmeyin, bloklayın, hayalet gibi ortalarda dolaşıp dursunlar, siniriniz de bozulmamış olur.

• Bakana emir vermesi ayrı bir vakka koskoca bakana sen kalk sanki kahvehane de okey oynadığı arkadaşı sanki mahalle arkadaşı , askerlik arkadaşı sanki üstü .. emir verir gibi yazmış birde..

Bakan olmasını geçdim yahu senin baban yaşında insan .. Hadi bakanlığına emir eder gibi yazmandan belli saygın yok adamın yaşına başına bari hürmetin olsun...

• YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt

Adama bak lan sağlık bakanını mansur yavaşı falan herkesi organize edip kurgu tweet yapıldığını düşünüyo ahahahahahahaha emniyet bile açıklama yapmış oha reis onlar da var işin içinde ?

• Bu şerefsize ne söylense az.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kes tatava yapma haydut seni.Mustafa Kemal yazacaksın öyle küçük harf kullanmicaksın.Şimdi gelir mağdur rolüne yatarsın sen noktadan sonra büyük başlamaya kafan basıyorsa özel isimlerinde büyük yazıldığını bilirsin.

Şu Atatürk düşmanı tek hücreliyi banlicak MOD ,ADMİN yok mu forumda ?

• '' MÜFTÜ KARISI '' olmadığını nerden bileceğiz ? İlk kez olmuyor yani :P

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Tecavüzle alakalı hiçbir şey yok burda. Kaba bir yorum yapmış, yapmamalıydı evet ama tecavüz edecem diye bir şey dememiş. Hemen feministliğe başlamayın.

Kalakaldım insanlığın karşısında. Senin adına çok utandım.

• akp bu ülkeye düşmanlık ettiğinin canlı kanıtlarından biridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Adama bak lan sağlık bakanını mansur yavaşı falan herkesi organize edip kurgu tweet yapıldığını düşünüyo ahahahahahahaha emniyet bile açıklama yapmış oha reis onlar da var işin içinde ?

Çok safsın kardeşim, İnternette deli raporlu adama Cumhurbaşkanına küfür ettirip sonra avukat yollayan adamları burda deşifre ettirtme bana Saflığına veriyorum :)

• kuklacini kullanıcısına yanıt
    Bana haydut de hakaretler et. Ban sana atılması gerekiyor. Ben Kadir Misiroglunun öğrencisiyim. Kimse ona saygısızlık yapamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Bana haydut de hakaretler et. Ban sana atılması gerekiyor. Ben Kadir Misiroglunun öğrencisiyim. Kimse ona saygısızlık yapamaz.

Pamuğu tıkayıp yolladilar genc, aglama artık yeter.

Yalniz herif ulkenin bakanina emir kipiyle posta koydu, bakan çıkıp tek kelime edemedi ya lan? Kim olm bu adam?

• Yemin ediyorum koronavirüs konusunda cahillerle savaştım diye ben daha çok ceza aldım. Demek site de bunun kafadan.

• Ben şimdi şööööööyleeee okkalı bir küfür etsem anında ceza alırım...

"lan" yazdım diye "liseli" yazdım diye 4 gün ceza veren yönetim bu adama ceza verecek mi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 1 Eylül 2020; 16:32:18 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.