Şimdi Ara

Mansur Yavaş:Bir ağaca 26.000 TL+KDV ödenmiş bu ağaçları ibret olsun diye belirli yerlere dikeceğiz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
17.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
195 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sayıştay raporuna göre belediyelerin hali ortada. Kim ceza aldı? Bu ülkede adalet mi var, hukuk mu var? Ama İzmir belediyesini her yıl kaç müfettiş inceliyo? İmamoğlunun bld bşk lığı dönemini kaç kişi inceliyo biliyo musun? Bişey çıksada soksak havasında bekliyo akepe hükümeti!

Binalinin ido başkanlığında yaptıklarından sonra MV seçilmesi tam bir zübük konusudur. Başka ülkede olsa idam edilirdi 1000ali bey!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oshinankara kullanıcısına yanıt
    Akepeli belediyenin sağa sola peşkeş çektiği paralarla bi istanbul daha kurulur canını sıkma. Cemaate, yandaşa, vakıflara, bankamatik memurlarına verilen paraları sende biliyosun. Muhtemeken sende onlardansın. Akepenin istanbul rantını bilmeyen yok. Keyfinden mi seçim tekrar ediliyor? Ülkenin her kurumu her memurunu köle etmişdin, medya, ysk, anadolu ajansı kölen olmuş, seçimde hile var! Buna çocuklar inanmaz. Komedi. Ama ilahi adalet birgün tecelli edecektir. O cumhurbaşkanlığı için gerekli olan diplomayı soracak biri illa gelecektir. O aslı olmadan diplomayı onaylayan noter, torpil yapanlar, usulsüz ihale alanlar... Hangi partiden olursa olsun. Hepsi gün gelecek çatır çatır hesap verecek.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    SEN İFTİRA ATIYORSUN İŞTE ASIL.
    kafanda bir profil oluşturmuşsun beni de o profilden diye etiketlemişsin. ama öyle değil. ben binali beyin oğlu da yargılansın istiyorum şahsen melih de. ama sana göre ben 5 bin lira maaşla çalışan aktroll biriyim değil mi ?

kendi uydurduğunuz saçmalığa kendiniz inandınız mı yoksa biraz daha piyasa yapması mı lazım 5 bin lira maaşın ? ha bu arada ben 8.5-9 bin alıyorum ayda ama trollükten değil, 657 ye tabi devlet memuruyum. trollük maaşı da olsa keşke ayda 5 bin iyi para, yalan yazmazdım zaten elimden geldiğince, sadece doğruları söylesem zaten size göre yine troll oluyorum nasıl olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Akepeli belediyenin sağa sola peşkeş çektiği paralarla bi istanbul daha kurulur canını sıkma. Cemaate, yandaşa, vakıflara, bankamatik memurlarına verilen paraları sende biliyosun. Muhtemeken sende onlardansın. Akepenin istanbul rantını bilmeyen yok. Keyfinden mi seçim tekrar ediliyor? Ülkenin her kurumu her memurunu köle etmişdin, medya, ysk, anadolu ajansı kölen olmuş, seçimde hile var! Buna çocuklar inanmaz. Komedi. Ama ilahi adalet birgün tecelli edecektir. O cumhurbaşkanlığı için gerekli olan diplomayı soracak biri illa gelecektir. O aslı olmadan diplomayı onaylayan noter, torpil yapanlar, usulsüz ihale alanlar... Hangi partiden olursa olsun. Hepsi gün gelecek çatır çatır hesap verecek.
    Once oy verdiğin diğer donemde adam dayanamyıp aday olmayan belediye baskanının verdim doyuramıyorum dediği halde nasıl chp ye oy verdiğini anlat. Daha sonra feto meto diyip hem onlarla hemde pkk ile el ele kol kola secime gidiliyor kormusun. PKK ye hdp ye bir laf ediyormus chp den birileri sen onu anlat bakalım. Eee sana ankarayın verimsiz yapıldığını bir bir ben anlatırım bir daha oraya ankaranın en buyuk arterine yapılamayacakları anlatayım istersen.

• coolman06 C kullanıcısına yanıt
    20 liraya zeytin ağacı mı? Zeytin dalıdır o. Ağaç olsa duramazsın. Seninki 4 milyar ağaç dikdik gibi oldu. 1 2 yıllık fidanları ağaç diye hesap etmek genelde Akp işidir.
    Kardeş sen gerizekalı mısın? Akepeye red için illa chp li olmak zorunda insan. Aklım var düşünüyorum sende varsa sende düşün akepe yapmış cehepe yapmış farketmez benim içün. Hep mhp ye verdim. Bundan sonra vermem o şerefsize. Tayyipe sormazsam vermezsem şerefsizim dedi demekki götünde dolanmak için yapmış.

Anlat bakalım. Pkk nın haburdan naaıl girdiğini hepimiz gördük . Hendekler kazılırken müdahale etmeyin deyip verilen şehitleri bizzat gördüm. Sen hayal satmaya devam et.

• Akp kazik fiyata ağaç almış. İmaminoglu Ekrem de Edremit sudan ucuza zeytinlikler almış. Ne ala memleket yiyen yiyene bu milletin bu devletin imkanlarını. Zevzek beyinsizler de at gözlükleriyle bakadursunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumura Uğrayamayan Adam

adamın dibi olduğunu her saniye gösteriyor... Bu adama gerçekten , içimden gele gele BAŞKAN diyebilirim...
    Allah sana akıl fikir versin pardon alınırsın sen şimdi.. buda sana akıl fikir versin... Ne diyim.. çok zor.. beyin olmadımı demek böyle oluyor... Gerçi seninde yapacağın bir şey yok.. ipini tutanlar basıyor sizin gibilere parayı sizde gelip işinizi yapıyorsunuz..

Hav hav hav

• quote:

Orijinalden alıntı: mlbozkurt

Bizim Hatay Chp' de onlarda 3 tane zeytin ağacını 60.00 liraya almıştı 3-4 yıl önce.
    al birini bur ötekine
    3 zeytin ağacı 60.00 derken 6000tl mi 60tl mi?

• Mansur Reyiz ağaç dikimi lokasyonu konusunda subliminal şov yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

Allah sana akıl fikir versin pardon alınırsın sen şimdi.. buda sana akıl fikir versin... Ne diyim.. çok zor.. beyin olmadımı demek böyle oluyor... Gerçi seninde yapacağın bir şey yok.. ipini tutanlar basıyor sizin gibilere parayı sizde gelip işinizi yapıyorsunuz..

Hav hav hav

Alıntıları Göster
    Cümlem nasıl zoruna gitmiş la
    Şimdi sana sağlam bir laf söyler içimi soguturdum ama neyse.
    İnsanların ağzından çıkanlar kendi kalitesini gösterir. Sende kaliteni ortaya koydun.
    Ha yazdıkların yanına kalacak mı sandın, zannetmiyorum. Cümlen ile alakalı suç duyurusunda bulunacam. Gerisiyle sen uğraşırsin.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    26000+kdv hocam yanlış olmasın. Vallahi diyecek birşey bulamıyorum böyle bir örnek dünyada yoktur inanın

• Bu halk ne zaman dinle birilerini başa getirip donuna kadar soydurduktan sonra hep dinsiz chpye sarılmıştır. Azıcık palazlandı mı mı hemen bi dinciyi başa getirip yine donu kalana kadar soydurmuştur. Hep de böyle gidecektir bu durum. 2003 yılında tayip sihirli değneği ile gelip aynı gün uçuşa geçirmiştir bizi. Bu gün sihirli değnek sıkıntısı var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hanibene -- 17 Haziran 2019; 3:9:34 >
  • Bunu bile savunanlar var.

• 26000 lik ağacın bizim bahçeye dikilmesi için belediyeye mi başvuracağım. Konu komşu agaç görsün. Bir de çaput maput bağlarız gelen para falan atsın. Parasını amorti etmesi lazım sonuçta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mansur Y. 1071 Malazgirt Bulvarında ki ağaçları (kurumamış) neden kestiğini açıklasın önce.
  • HEYKEL DİKMEKTEN FIRSAT BULURSAN YAPARSIN :)
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    60.000 TL yanlış yazmışım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.