Şimdi Ara

Mansur Yavaş:Bir ağaca 26.000 TL+KDV ödenmiş bu ağaçları ibret olsun diye belirli yerlere dikeceğiz (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
17.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
195 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yasama
    Yürütme
    Mansur yavaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki chp li hak yemeyen arkadaslar mansura soyleyin hukuk burosunda bir suru calısanı var versin belgelerini hem is cıkar 26 bin lira bir agaca verilirmi? O haaa diyorum arkasını bekliyorum. Bu agactan kac tane alınmıs neden dikilmemiş. Alan arkadaslar kimlerse sorusturma acsın mansur basgan. Beklemesin bekleyecek zamanmı var? Sadece bu bile melihin içerden cıkamamsı için yeter. bin yıllık cıkar değdilse gram fiyatı altında değerli oluyor benmi yanlıs hesaplıyorum.

Ayrıca mansurun bilmediği birsey daha ben acıklıyorum. bir tarfik lambasına 100 bin tl vermiş melih depoda bekletmemiş cope atmıs. onuda ben geri donusume sattım 500 tl ye.Mansurun bilmediği cok sey var daha varan lar bitmez :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: oshinankara

Buradaki chp li hak yemeyen arkadaslar mansura soyleyin hukuk burosunda bir suru calısanı var versin belgelerini hem is cıkar 26 bin lira bir agaca verilirmi? O haaa diyorum arkasını bekliyorum. Bu agactan kac tane alınmıs neden dikilmemiş. Alan arkadaslar kimlerse sorusturma acsın mansur basgan. Beklemesin bekleyecek zamanmı var? Sadece bu bile melihin içerden cıkamamsı için yeter. bin yıllık cıkar değdilse gram fiyatı altında değerli oluyor benmi yanlıs hesaplıyorum.

Ayrıca mansurun bilmediği birsey daha ben acıklıyorum. bir tarfik lambasına 100 bin tl vermiş melih depoda bekletmemiş cope atmıs. onuda ben geri donusume sattım 500 tl ye.Mansurun bilmediği cok sey var daha varan lar bitmez :)))
    İçişlerinden müfettiş istedi.

Suç duyurusunda bulundu. Ne yapacak adam. Hakim değil savcı değil.

Nasıl bir yüzsüzlük sizdeki artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknokratik

Mansur daha öncede bunu yaptı ,bir iddia ortaya atıyor sonra arkası gelmiyor. 150 milyarlık ihaleyi 1 trilyona yapmışlar dediği ihale konusuna da bir şey sunamadı. Suspus kaldı. Mansur danışmanlarını iyi seçmesi lazım yoksa işin ucunda yine rezil olmak var . Ekrem desen yine aynı bir sürü iddia atıyor hepsi yalan çıkıyor
    Mansur Yavaş bu konular için içişlerinden müfettiş istedi.

Suç duyurusunda bulundu.

Daha ne yapacak anlat dinliyorum.

• Allah senin gibi devlet malina riayet edenleri başımızdan eksik etmesin başkanım
    O ağaçların Üzerine maliyetlerini yazmayı da unutmayın

• O parayı vereni bulup o ağaca oturtmak lazım
  • Müfettişe ne gerek var diyorum arkadasım adam para yuksek diyor bende haklı diyorum madem oyle sorusturma acma yetkisi yokmu bu adamın bu agaca o parayı veren calısanları hakkında. Var. Hukukcusu var belediyenin suc duyurusunda bulunsun direk diyorum. Depodada agac var diyor aynı agactan o zaman direk suc. Ucu melihe dokunur diyorum versin diyorum.Sikayet dileçesi verilip yolsuzluk ortaya cıkarılıyor oda versin dileçesini cıkarsın yolsuzlugunu bu kadar basit. Bunun adı dupeduz yolsuzluk. Hafriyat kamyonları konusundada soylemişti neden iş gecikiyor.
  • KRALDAN FAZLA YALANCILAR GELMİŞ KONU AÇMIŞ GENE.

26 bin lira artı kdv ağaç alınmış diyor, bir tane demiyor. adam taraftarları kadar yalan söylememiştir ha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

KRALDAN FAZLA YALANCILAR GELMİŞ KONU AÇMIŞ GENE.

26 bin lira artı kdv ağaç alınmış diyor, bir tane demiyor. adam taraftarları kadar yalan söylememiştir ha.
    Bunu daha önce açıklamıştı. Bin adet alınmış. Otuz milyonun üzerinde para verilmiş.
    Her söylenene atlayan bi twittercı başkanlığı elinden alınan zat var ya
    İşte buna gıkı çıkamadı ne zamandır.

• oshinankara kullanıcısına yanıt
    Suç duyurusunda bulundu diye yazılmış zaten
    Hala suç duyurusunda bulunsun diyorsun

• Mustafa tunaya laf atan bir arkadas vardı buralarda mansur geldi birilerinin işi açıldı. Adam nasıl takoz olduysa mansuru kafalamıs diyorum. Neyse agac magac mansur sovlarına devam etsin goturen malı yine goturmeye basladı. 1.5 yıldır iş olmayan yerde işler açıldı bu duzenin isim değiştirdiğinin habercisi. Neyse 5 yıl devam Mansur baskan yasaaaa.... Borumu adamlar bosa mansur demediler alacaklar tabi yatırımlarını. Bu devlet nasıl duzelir arkadas.
  • İçişlerinden müfettiş çağırmış suç duyurusu değil bu. Büyüksehirlerde denetim komisyonu varmı bilmiyorum ama komisyon kurulup bilirkişi ile tepit edilebilir hemen. Daha sonrada komisyon suc duyurusunda bulunur. Büyüksehirlerde müfettişlemi işliyor avaba kanunlar? Yada mansura telefon edin konuyu yolsuzlugu alın bir dilekce kadar basit suc duyurusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Mansur Yavaş bu konular için içişlerinden müfettiş istedi.

Suç duyurusunda bulundu.

Daha ne yapacak anlat dinliyorum.

Alıntıları Göster
    Müfettiş gorevde calisan birini en fazla gorevden alinmasina vesile olur.Mufettislerin bir yaptırimi yok. Savcılığa suç duyurusunda bulunması lazım.

• quote:

Müfettiş gorevde calisan birini en fazla gorevden alinmasina vesile olur.Mufettislerin bir yaptırimi yok. Savcılığa suç duyurusunda bulunması lazım.

Alıntıları Göster
    Te Allah'ım zaten bulundu bir şey olmuyor. Soruşturma izni içişleri bakanlığında.

Artı müfettiş içişlerinden gelecek, dolayısıyla onu istemek zorunda.

Nasıl bir mide var sizde Melih Gökçek'i savunuyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 16 Haziran 2019; 8:43:34 >
  • quote:

İçişlerinden müfettiş çağırmış suç duyurusu değil bu. Büyüksehirlerde denetim komisyonu varmı bilmiyorum ama komisyon kurulup bilirkişi ile tepit edilebilir hemen. Daha sonrada komisyon suc duyurusunda bulunur. Büyüksehirlerde müfettişlemi işliyor avaba kanunlar? Yada mansura telefon edin konuyu yolsuzlugu alın bir dilekce kadar basit suc duyurusu.
    Soruşturma yetkisi içişleri bakanlığında. Suç duyurusunda bulundu ama efektif değil. Müfettiş şart. Komisyonlarda ise Ak parti MHP üstünlüğü var.

Birader nasııl bir mide var sizde şunu bile savunuyorsunuz.

• amadeus deus gibi mideli falan konusmasan. Kıvırmada ustunuze yok.İddia eden sizsiniz. Mansur belgeleri acsın herkes bilsin. 26000 tl +kdv ye bir suru hangi agaclar alınmıs ne sartlarla alınmıs ve de nerde? Bunu alan 1 kısı degil. İhalesizmi alınmıs nasıl alınmıs. Alan kisiler hala gorevdemi? Gorevi kotuye kullanmaktan sorusturma actımı? Sadece canlı yayınla ithamda bulun cekil. Hangi ihale imiş sartnamesini falan bakalım gorelim. Sonucta digital ortamda butun ihaleler gorulebiliyor. 150 milyon hakedisi odemediğinden bahsediyor gık cıkmadı diyor sence bu gercekci mi? Basna dupeduz yalan gibi geldi. 26000 2600 cıkarsa hic sasmam. hatta 260 tl bile cıkabilir. Sonucta devletin parası yiyenden fitil fitil getirtmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Soruşturma yetkisi içişleri bakanlığında. Suç duyurusunda bulundu ama efektif değil. Müfettiş şart. Komisyonlarda ise Ak parti MHP üstünlüğü var.

Birader nasııl bir mide var sizde şunu bile savunuyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Gerçekten böyle bir yolsuzluk olsaydı , direk savcılığa suç duyurusunda bulunması gerekirdi. Müfettişin görevi rapor hazırlamak, yani tespit etmek. İçişleri bakanlığı chpde diyelim,görevde olmayan eski başkan için için ne yapacak, içişleri bakanlığpı yargı organı değil.Daha ortada tespit bile yok. O koltukta oturan birisi iddiasının ardını kanıtlarıyla millete sunmalı ve gereken hukuki yollara başvurmalıydı. Mansur Yavaş'ın sessizliği de eklenince olayın siyasi nefretle sarfedilmiş populist bir söylem olmaktan öteye geçmediği anlaşılıyor.Masur samimi değil, cahil halkı kandırmaya uğraştı ama olay elinde patladı.
  • quote:

amadeus deus gibi mideli falan konusmasan. Kıvırmada ustunuze yok.İddia eden sizsiniz. Mansur belgeleri acsın herkes bilsin. 26000 tl +kdv ye bir suru hangi agaclar alınmıs ne sartlarla alınmıs ve de nerde? Bunu alan 1 kısı degil. İhalesizmi alınmıs nasıl alınmıs. Alan kisiler hala gorevdemi? Gorevi kotuye kullanmaktan sorusturma actımı? Sadece canlı yayınla ithamda bulun cekil. Hangi ihale imiş sartnamesini falan bakalım gorelim. Sonucta digital ortamda butun ihaleler gorulebiliyor. 150 milyon hakedisi odemediğinden bahsediyor gık cıkmadı diyor sence bu gercekci mi? Basna dupeduz yalan gibi geldi. 26000 2600 cıkarsa hic sasmam. hatta 260 tl bile cıkabilir. Sonucta devletin parası yiyenden fitil fitil getirtmek lazım.
    Birader öncelikle beni cevaplıyorsan alıntı yap ya da cevapla.

Adamın soruşturma açma yetkisi yok. Olmayan yetkiyi nasıl kullansın.

Belgeler zaten belediye arşivi. Madem yalan diyorsun buyur müfettiş görevlendirsin içişleri bakanlığı neden görevlendirmiyor.

Cevabın var mı?

• quote:

Gerçekten böyle bir yolsuzluk olsaydı , direk savcılığa suç duyurusunda bulunması gerekirdi. Müfettişin görevi rapor hazırlamak, yani tespit etmek. İçişleri bakanlığı chpde diyelim,görevde olmayan eski başkan için için ne yapacak, içişleri bakanlığpı yargı organı değil.Daha ortada tespit bile yok. O koltukta oturan birisi iddiasının ardını kanıtlarıyla millete sunmalı ve gereken hukuki yollara başvurmalıydı. Mansur Yavaş'ın sessizliği de eklenince olayın siyasi nefretle sarfedilmiş populist bir söylem olmaktan öteye geçmediği anlaşılıyor.Masur samimi değil, cahil halkı kandırmaya uğraştı ama olay elinde patladı.

Alıntıları Göster
    Yahu zaten bulundu, yetki iç içlerinde. Anlamamak için kendini parçaladın be.

• amedeyus yasın kac bilmiyorum ama melih gokcek dediğin adam 1994 te kazandı secimi ogun bugundur malı goturuyor bir turlu kimse yakalayamıyor sende buna inanıyorsun. Hadi simdi 2002 den beri diyelim heryer akp nini elinde 8-9 sene 10 senede birsey bulunamazmı arkadas. Emin colasan vardı hergun atar tutardı hurriyette ne oldu birsey cıktımı hayır. Adama yapmadıkları konusunda kızın yaptıkları konusunda kızamazsın. yol kavsak alt ustgecit asfaltmalam konusunda herif prof bence. Ha ekibi iyiydi o ayrı. Mansur 5 yıl yapacak bakacagız gorecegiz. 5 yıl sonra sectiginiz adam 70 yasında olacak. Melihin su anki yasında. Yaparsa kazanır yapamazsa cankaya gibi yine kazanır bu ulke boyle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.