Şimdi Ara

Mansur Yavaş: Baktım istifa etmiyorlar, ben de Halk Ekmek'i markete dönüştürme kararı aldım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
33.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
125 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alakası yok. Banka batıranlara da devlet hesap sordu, rüşvet alan çok sayıda kişiye de. Cezasız kalan olmadı demiyorum. Fakat ayyuka çıktıysa halkın gözü önünde sağlam cezalar alan tonla adam oldu.
    Selim Edes, Ali Balkaner, Engin Civan, Ergun Göknel gibi. Yani Reza olayındaki gibi ayyuka çıkma durumlarında sağlam patlatırdı devlet. Sen ilk mesajında "rüşvetten ceza alan bir kişi bile hatırlamıyorum" gibi manasız bir cümle yazmıştın. Ona istinaden diyorum ki bilmiyorsan öğren lütfen. Hazineye ayyuka çıkan Reza rüşvetlerinin iade edilmemesi gibi bir durum eskiden yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 13 Ağustos 2019; 16:7:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Alakası yok. Banka batıranlara da devlet hesap sordu, rüşvet alan çok sayıda kişiye de. Cezasız kalan olmadı demiyorum. Fakat ayyuka çıktıysa halkın gözü önünde sağlam cezalar alan tonla adam oldu.
    Selim Edes, Ali Balkaner, Engin Civan, Ergun Göknel gibi. Yani Reza olayındaki gibi ayyuka çıkma durumlarında sağlam patlatırdı devlet. Sen ilk mesajında "rüşvetten ceza alan bir kişi bile hatırlamıyorum" gibi manasız bir cümle yazmıştın. Ona istinaden diyorum ki bilmiyorsan öğren lütfen. Hazineye ayyuka çıkan Reza rüşvetlerinin iade edilmemesi gibi bir durum eskiden yoktu.
    Bahsettiğim kadın şişli belediye başkanıydı. Ekip halinde götürdüler.
    30 yıllık kamu hırsızlığı tarihi için 3/5 isimden öteye gidemiyoruz. Buda benim gözümde hiçbirşeydir. Kimse ceza almıyor demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    "Yapıyor musun", "hazırcevap", "var mı" şeklinde yazarsan, sen de biraz daha yerli ve de milli olabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

İstifa etmek zorunda nasıl değil? Bir devlet adabı var(dı). Yeni belediye başkanı gelince hepsinin istifa etmesi gerekir. Seçimden 3 ay önce içişleri bakanının istifa etmesi gerekir. Bunlar devlet geleneklerimizdir. Tabi ortada devlet olmadığı için bilmemeniz gayet doğal.
    Hocam içişleri bakanının seçimden 3 ay önce istifa etme sebebi ne merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mansur Yavaş sanki keyfinden mı oradaki adamları çıkarmak istiyor sanıyorsunuz? Mansur Yavaş biliyor ki o adamlar orda halkının hakkını yiyecek adamlar. Bunu önlemeye çalışıyor işte. Oraya kendi güvendiği birini koyacak daha iyi olacak yoksa oradaki adam cidden işini ehliyle yapan birisi olsa merak etmeyin Mansur Yavaş onu destekler öyle biri değil o

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • imamoğluyla mansuru karşılaştırmak doğru değil iki şehrin mekanikleri birbirinden çok farklı imamoğlunun çözmesi gereken bin düğüm varsa mansurun 4 te 1i kadar ancadır o yüzden işi daha kolay ve mansurun ekibi sosyal medyayı çok daha iyi kullanıyor sunumda imamoğlundan daha başarılılar.
    Şaka mısın
    O kadın yargılandı ve kaçtı
    Bu gün ayyuka çıkmış rüşvetler için öyle hazineye devir davaları filan görüyor musun? Eskiden devlet kendini öyle rezil etmemek için gayet yumruğunu geçirirdi yakalanana. En azından bugünden iyiydi.
    Verdiğin örnek bile ofsayt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 13 Ağustos 2019; 20:19:54 >
  • Mansur Yavaş harika bir adam gerçekten. 2014 seçimlerinde seçilseydi Ankara çok daha farklı olurdu. Adamın 5 senesini yediler. Bunun da hesabı sorulmalı sebep olanlara

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nexus can N kullanıcısına yanıt
    Hangi biriyle baş etsin? Kesinlikle dogru bi soru.
    Onun icin zaten tek adam rejimine hayır dedik...!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLogic

Erdoğan'ın haberi ve izni olmadan bir kurşun kalem bile araklayamazlar.
    O yuzdenmi yagverde fetocu cikti. Millet sokaklara cikmasaydi gorurdum.

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Demokratik sebepler. Bir iki bakanlık daha olması lazım hatta. İşte içişleri bakanı seçim sonrası seçim bürolarını bastırmasın gibi nedenlerden. Adamlar referandumda araya onuda sokuşturmuş mesela haberimiz yok.

• ysakay kullanıcısına yanıt
    Adalet, İçişleri ve tam emin olmamakla birlikte Ulaştırma ve Haberleşme.
    Başkanlık ya da anayasa seçiminde bu zorunluluk kalktı galiba. Valla araştırmaya üşeniyorum şu an.

Akp sanki çok yasa ve liyakat takıyorda gelmiş yasa diye tutturmuş akgezen.
    Ne kanunu la bırak bu yalan işleri...Tatava yapma...
    Halk Ekmek'in Genel Müdürü 35 Bin TL yardımcıları 23 Bin TL alırken aklın neredeydi?
    Onu bırak Belediyeden maaş alan AKP’li vekil danışmanları açıklandı.
    Sen neyin kafasını yaşıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 13 Ağustos 2019; 23:40:48 >
    Hahahahaha
    O yüzden mi yağverine haber vermeden tatile gitti?

• Yolsuzluga karsi diktator olacak herkesin ayagina paspas oluruz. Yeter ki hukumet gibi halkina karsi diktator olmasin.

• Bir yanda iyice kokuşmuş bir hal alan yönetim şekli, hizmet çok zayıf, sağa sola saçma sapan dinozorlar diken bir başkan, e bu durumda yeni seçilen başkanın bir de Mansur Yavaş gibi biriyse Ankara'da parlaması çok daha kolay.

İstanbul ise bambaşka bir durum, öncelikle İstanbul'da hizmet zayıf durumda değildi, hatta ülkenin en önemli yatırımlarının yapıldığı şehir İstanbul her ne kadar 1 liralık maliyet 10 lira gösterilse de, üstelik büyük paranın ve malum partinin kasası da bu şehir. Bu durumda İmamoğlu zaten kökten değişikliklere hemen gidemez, belirgin atılımlar da hemen yapılamaz. İstanbul'da seçmenin temel beklentisi öncelikle israf sorununun ve düzensiz mülteci sorununun çözülmesiydi. Bunlarla ilgili de az da olsa aşama kaydedildi. İstanbul'u temizlemek kolay iş değil, kaynakları her yandan sarmış vaziyetteler ve bırakmamak için her türlü oyunu oynuyorlar.

• aramızda 25 yaşında olup da ilk kez gerçek büyükşehir belediye başkanı gören ankaralılar var.
    Yaw sorma, çok gariban adamdır kendisi. Tek yüzükle geldi öyle gidiyor, maşallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nasıl yani hocam gemiciklere alakasımı varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

Devlet adabla değil kuralla yönetilir. Yazmayan hiçbirşeyi talep edemezsiniz. Bvarsa belediye kurallarında, paylaşın okuyalım.

Alıntıları Göster
    İngiltere'nin anayasası yok onlar adaba ve demokrasi geleneklerine göre yaşıyor. Gelişmemiş toplumlarda ancak yazmıyor nerde denir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.