Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
6.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Voltaj moddan hiç anlamam ama video çok teferruatlı olmuş. Biraz elektrikle uğraşan biri yapabilir kanımca. Ayrıca yaşı bu kadar küçük birini beklemiyordum Aynı kartı voltajsız 875/2450 ye çıkarmıştım. Güzel çalışma olmuş tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hökela

Voltaj moddan hiç anlamam ama video çok teferruatlı olmuş. Biraz elektrikle uğraşan biri yapabilir kanımca. Ayrıca yaşı bu kadar küçük birini beklemiyordum Aynı kartı voltajsız 875/2450 ye çıkarmıştım. Güzel çalışma olmuş tebrikler

Devamı gelecek.Yaşım 16.Ama nedense küçük gözükmüşüm videoda.Birde sesim kalın.
    Bu videolara devam edeceğim.
  • Gelir hocam 4 gözle yeni videoları bekliyorum
  • tebrikler bilal, gelecek gördüm sende çalışmalarına devam et, bırakma bu işi
  • Süper çalışma , güzel yapmışsın. HD4830'a el atarsın artık...
  • Çok saolun arkadaşlar.İmkanım oldukça böyle videolar çekeceğim.
  • şampiyon bilo tebrik ederim. Bu işten anlamıyorum ve çok riskli olduğu için de bulaşmayı düşünmüyorum lakin anlayanlar tebrik ettiğine göre bizim etmemizde sakınca yok (: Standart hız aşırtma yöntemleriyle de böyle haşır neşirsen yazın bilgilerinden istifade etmek isterim

Kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmetcan44

şampiyon bilo tebrik ederim. Bu işten anlamıyorum ve çok riskli olduğu için de bulaşmayı düşünmüyorum lakin anlayanlar tebrik ettiğine göre bizim etmemizde sakınca yok (: Standart hız aşırtma yöntemleriyle de böyle haşır neşirsen yazın bilgilerinden istifade etmek isterim

Kolay gelsin.

PM ile ekran kartına overclock konusunda istediğin kadar rahatça yardım edebilirim.Diğer bileşenler için ise %80 oranında yardım edebilirim.
  • Güzel inceleme ellerine sağlık
  • helal olsun kardeşim... süper çalışma...
  • Video'nun başında ufak bir çocuk sesi geliyordu . İntikamı feci olmuş . Güzel çalışma olmuş eline sağlık.
  • Güzel inceleme
  • quote:

Orjinalden alıntı: klasgenç

Video'nun başında ufak bir çocuk sesi geliyordu . İntikamı feci olmuş . Güzel çalışma olmuş eline sağlık.

Sessiz bir ortam sağlayamadım.Kardeşimi zaptedicem diye canım çıktı.Çok zor çektim o videoyu.Kartta gitti.Ama arkadaşların kartlarıyla videolar çekeceğim.
  • quote:

klasgenç: Video'nun başında ufak bir çocuk sesi geliyordu . İntikamı feci olmuş . Güzel çalışma olmuş eline sağlık.

quote:

Thathurts: Güzel inceleme

Çok saolun arkadaşlar.
  • ellerine sağlık güzel inceleme

incelemelerinin devamını bekliyorum ..
  • Güzel çalışma
  • quote:

Orjinalden alıntı: şampiyon bilo

quote:

Orjinalden alıntı: klasgenç

Video'nun başında ufak bir çocuk sesi geliyordu . İntikamı feci olmuş . Güzel çalışma olmuş eline sağlık.

Sessiz bir ortam sağlayamadım.Kardeşimi zaptedicem diye canım çıktı.Çok zor çektim o videoyu.Kartta gitti.Ama arkadaşların kartlarıyla videolar çekeceğim.

eline sağlık çok güzel bişey yapmışsın

fakat herşeyi düşündünde kardeşini ekip videoyu sabit biyere koyup çekimleri öle yapmayı niye düşünmedin

• gerçekten çok güzel bi çalışma , tebrikler, devamını bekliyoruz..
  • byundan büyük iş yapma diye buna derim ben işte
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.