Şimdi Ara

Manjaro Linux İndirilen Uygulamaların Tepki Vermemesi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
67
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Manjaro Linux İndirilen Uygulamaların Tepki Vermemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Selamlar dostlar. 1 yıldır her ay bi tane Linux distrosu indiriyorum ve o ayımı o distro ile geçiriyorum. Bu ayımı da Manjaro ile geçirecektim fakat bi sorunla karşılaştım. Manjaro'da Chromium'u, Spotfiy'ı ve diğer ihtiyacım olan uygulamaları indiriyorum. Menüden onların simgelerine tıklıyorum, ancak hiçbir şey olmuyor. Yardımcı olabilirseniz çok müteşekkir olurum...

|
    |
    yazdıklarını okurken anılarım canlanır gibi oldu. (kusma.gif) donanımlarının manjaro mu neyse artık onunla girmiş olduğu etkileşiminin karşılığını alıyorsun.pardus vardı bir zamanlar duruyor mu aklıma gelmişken bir bakacağım şimdi. en stabili ubuntu gibiydi ama acaip soğumuştum o yüzden yine aynı smileyi kullanacağım. (kusma.gif)

bu smiley bir ara vardı sanki kim kaldırdı
    |
    |
    Pardus duruyor. Bi göz at bence. Ayrıca sorunu çözdüm.Application Finder adında bir uygulamayla. Application Finder'ı açtım, açılmayan uygulamamı buldum ve Çalıştır'a tıkladım. Ardından uygulama açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qganea -- 15 Ağustos 2018; 23:50:40 >
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.