Şimdi Ara

Manisa'dan Izmire bisiklet ile gitmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bisiklet alıp Manisa'dan Izmire gitmek istiyordum 2 tane seçenek var,

1. Menemen yolu, düz ve basittir ancak Manisa-Izmir yoluna göre biraz uzun
    2. Izmir - Manisa yolu dağlık kesimlerden uzanıyor yüksek yokuş olduğu için imkansız gibi geldi bana burası geçilebilir mi?

Bu arada tren bisiklet alıyor mu? TCDD trenine bisikleti koyup, gelirken bisiklet ile gelmek kolay geliyor bana yokuş yok.

Manisa'dan Izmire bisiklet ile gitmek?

• o kisa yol daha mantikli yokus olsa bile genede digerine gore kisa surebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. yolu tercih ederdim tabiat parkini biliyorsan bu kestirme yapardım oradan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sabuncubeli geçidi çıktıktan sonra izmire sal gitsin zaten asıl sorun sabuncubeli yokuşu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y_K_58

sabuncubeli geçidi çıktıktan sonra izmire sal gitsin zaten asıl sorun sabuncubeli yokuşu :)

Orası aşırı yüksek değil mi? Çıkması aşırı zor diyorlar yürüyerek geçmek gerekiyor sanırım.
  • aynen sabuncubeli geçidi hem yüksek hem keskin virajlı orayı biskiletten inip çıkman gerekir ama o bile aşırı yorucu ve tehlikeli olur. orda eski model arabalar yola tutunamadığından şeritte geziyolar.korkutmak istmemem ama ben bile arabayla giderken kaç sefer kazaya şahit oldum.

ama sabuncubelini aştımı inerken salarsın taa bornova kavsağına kadar rahat gidersin ama frenlerininin sağlam olması lazım yoksa çok tehlikeli olur.

Not:manisadan izmire üni. için gidiyorsan manisa seyahatin bürosunu bir uğra öğrenciye 5 lira bilet kesiyolar.konuşursun onlarla zaten alışkın onlar.yolda otostop çekenler manav kamyonlarının kasasında gidenler :)
  • o dağlarda araba bile bayılıyor. toplamayalım yoldan seni hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonfiree

o dağlarda araba bile bayılıyor. toplamayalım yoldan seni hocam

Normal yoldan Manisadan İzmire bisiklet ile gidilmez mi? Menemen yolu daha uzun geliyor
  • Hiç düşünme 1 numaradan git

Amacımız bir yere hızlı gitmek olsaydı bisiklete binmezdik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım bende gecen Eylül ayında bende Burdur - ısparta arası tur yapmıstım. Elımde 2 seçenek vardı. Aynı bunun gibi duz yol digeri dag yolu. Biz giderken duz yolu gelırken dag yolunu tercih ettik. Gidis 54 donus 28 oldu yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.