Şimdi Ara

MANISA CELAL BAYAR CENG (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
3.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    inceliyorum hocam özveriniz için çok teşekkür ederim,gerçekten
  • hocam bende celal bayar ile trakya arasında kaldım emin değilim ne yazacağımdan.
  • Bölüm telegram kanalı açmış. Gördüm cevaplanıyor sorular. Bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam 88k cbü ceng yazıyor cengin sacma yükselişine bak ya popüler oldudiye yazmayin olum sacma zapan okulları üzülen siz olursunuz.

• culcaster999 kullanıcısına yanıt
    Adam hayali için yazıyor, yükseliyor diye değil.

• abdrhm kullanıcısına yanıt
    Cengde boun da mcb de ogrenciye baslangic verior gerisi ogrencide.İlk girisinse elinden geldigince ytu gtu gibi teknik okumak icin tkrr denemeni oneririm.Asiri kasiyormus odevleri fln ama gelisim icin teknik sart.2.de 40 bine cekersin diye dusunuorum.Bol sans...

• culcaster999 kullanıcısına yanıt
    populer diye yazmiyorum hocam baska bi bolume ilgim yok okumak istemiyorum, ilk binde olsam yine ceng yazacaktim bu sene son calisma senem olarak belirledim kafamda ve simdi de en mantikli olan bu duruyor

• Cengovermania C kullanıcısına yanıt
    ikinci mezun riski almayacagim hocam sanirim...

• hvl00 kullanıcısına yanıt
    aynen girdim sordum bi kac soru ilgili duruyor hocalar yazdim tercihlere gelecek sanirim son anda mezun birakicam deyip silmezsem yani

• WoodPecker. W kullanıcısına yanıt
    trakya turkceydi yanlis hatirlamiyorsam ingilizce olsun bari diyorum suan acikcasi

• Hocam şöyle söyliyim ben de mezuna kalmaktan kaçındım açıkçası bu sene tercih yapacağım böte gelmezse kocaelinde mühendislikler yazdım elektronik linkedinden de araştırdım fena değil ondan sonra 103k pau bilgisayar sonra bolu bılgısayar sonra 120k trakya bılgısayar yazdım acıkta kalmamak ıcın sıralamam 93k
  • ıslakadam kullanıcısına yanıt
    hocam trakya falan yazmak istemeidm acikcasi uni adi yok bari ing egitim aldim izmirde su su konferanslara gittim su iste calistim yazabileyin cvye diye aydin mugla yazdim gelcegini asla sanmiyorum manisa io yazdim bir de 88k siralama 102 ile kapamis io orgun 67k bu sene 60 olur heralde manisa da gelmezse zorunlu mezun kalmis olucam

• Başka var mı hocam böyle site

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben 93k sıralamam valla tanıdık cbü yazma dedi diğerleri fena değilmiş 60tan 120 trakya ya kadar yazdım trakya mezunu birisini tanıyorum ıngılızceyi 1 senede yurt dışına çıkarak halletmiş + kurs alırsın sorun olmaz diyor ona takılma demişti kendine bağlı biraz da
  • ıslakadam kullanıcısına yanıt
    hakkinizda hayirlisi hocam kimisi iyi diyor cbuye kimisi orta diyor kimisi kotu bakalim icim isinmazsa iyi bi not yapip yatayla bi yerlere basvururm artik suan ingilzice ve uc buyuk ilde/uc buyuk ile yakin olmasi daha onde duruyor benim icin

Edirne'den İstanbul'a 2 saatte gidiliyor hocam :D Yani İstanbul'a gitmek çok rahat. İzmir ile İstanbul da kıyaslanamayacağına göre İstanbul'a yakın bir yer yazmak daha mantıklı sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece1insanım -- 11 Ağustos 2020; 10:2:8 >
  • Sadece1insanım kullanıcısına yanıt
    manisa izmir 30dk tren 10 liea dolayi imis edirne istanbul pahali ve zahmetli geliyor izmirde staj vs yapabilirim ama istte edirneden gel gitle yapamam diye dusundum

Siz bilirsiniz hocam.
    Hocam manisa cidden kötü il olarak da kötü ayriyetten mühendislik binası çok kötü youtube dan bakabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.