Şimdi Ara

MANHUNT YARDIM!!!!!!!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hapisanede geçen bölümde violent ve gruesome execution yapmam1z1 istiyo bigbrother ama ben yapam1yom niye yapam1yom
    bi yolu varda ben mi yapam1yom[wand]

• arkadşım o bölümde kameraya karşı oynayacan 7-8 kamera var o bölümde o kameraların önünde çekiçle igrençlikler yapacan adamlara vur kaç yani çekiçle oyna zaten sen onları öldürdükçe seni yöneten herif konuşacak ve devam ettikçe kapıyı açacak.
  • ya beyler bu youna sistemim yetiyo ama periyodik gibi takılmalar oluyo özellikle video sahnelerinde bikere oluyo ve koşarken de periyodik gibi oluyo bu niye ya
  • kameraların önünde son kademede infaz yapman gerekio...
  • direcxt ve ekran kartının driverlarını kontrol et.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sakalak</i>
    <br />arkadşım o bölümde kameraya karşı oynayacan 7-8 kamera var o bölümde o kameraların önünde çekiçle igrençlikler yapacan adamlara vur kaç yani çekiçle oyna zaten sen onları öldürdükçe seni yöneten herif konuşacak ve devam ettikçe kapıyı açacak.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    ya sakalak biraz daha ayrıntı versene...
    çekiç aldığım yerdeki kameranın ile adamların (ve benim) geldiğim yerdeki kameranın önünde yapmadığım kalmadı değişen birşey yok...
    Sinsice yaklaşık öldürdüm, kafaya vura vura öldürdüm. Son darbeyi koşarak vurdum öldürdüm, sonuç sıfır.... Ben öldürmeye bıktım adam göndermeye bıkmadı. Eleman bana hep "bu şekilde mi öldürüyorsun" falan deyip duruyor. 2 saattir aynı bölümü oynamaktan bıktım yahu
    Bir zahmet anlatın geçeyim deli olacağım alcam elime çekiç vuracağım kendimi sokaklara [:P]...

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by swoosh</i>
    <br />kameraların önünde son kademede infaz yapman gerekio...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Son kademe de infaz nasıl birşey [?][?][help]
  • elema çaktırmadan arkadan yaklaşıyosun.aksiyona girdiğin anda(farenin sol/sağ tuşu) crosshari beyaz olur bırakırsan 1.kademe,biraz daha basılı tutar beklersen crosshair sarı olur:2.kademe,iyice beklersen crosshair kırmızı olur:3.kademe infaz.en vahşisi.bi kere adamına birini yarım saat takip ettim belki siyah falan olur crosshair diye ama bişiy olmadı :)
  • Çok şükür...
    Sağolasın Anaconda...
    Cevap yazan arkadaşlar alınmasın ama kamera falan hikaye en doğrusu bir üstte...[:d]
  • hehe piskolojik oraya kaymışım evet kameraya gerek yok direk kırmızı modda öldürmen gerekio. yaa oyun çok güseldi yaa bitirdim diorum bi daha zordamı oynasam. ozaman düşmanlarıda görmüomuşsun çünkü daha bi kastırır mı dersiniz.? oyun silahları aldıktan sonra dahada güzel oluo yaa harbi süper oyun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.