Şimdi Ara

Maneste lvl 58 Orc Asas Satılır!(itemli)(adana tercih edilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dual +8 md-priest pednant-+7rogue dd-dual kekuri ring - dex9 belt - dual dex8 küpe - +7 chıtın set - 58 lwl asasla beraber (13knp) 2 parça da +8 rogue fp göğ. ve pads itemler bunlardır bana ulaşmak için msn im mertulsy@gmail.com

• Yok mu isteyen msn mertulsy@gmail.com !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • fiyat belirt!
  • 275 ytl istiyorum bu chara charla beraber yok itemleri istiorum diosanız 230 ytl ap si 1135 def 475 buffsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snbaks -- 7 Ekim 2007; 17:41:52 >
  • qweasd
  • Msn Ekleyen Arkadaşlar Lütfen Gb 5 ytl +8 md 3 gb 4 gb gibisinden Saçma Sapan Laflar Etmeyin Eğer gerçekten o kadarsa gidin satandan alın lol
  • ahaha 275 mi sen bana 250 ytl wer Sana lv 64 dual 8 md Li Ske belt pp+1 li asas veriyim ciddiyim bende adanadanım
  • asd lvl önemli değil bilindiği gibi ko da np si bol bu charın + hemen hemen itemlerin değeri yakın ben zaten ko yu bırakıp satıyorum charımı sen niye bana satıcan anlamadım
  • çok istiyorsun bence np az bi +8ms var onlarında yakın zamanda fiyatı düşüsecek bu kadar etmez ama cyperde 62 mageyle takas yaparsan olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.