Şimdi Ara

Mancini yeter be artık! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Michael Joseph Jackson

mancini daha ne yapsın adam çıkarılabilicek en güzel kadroyu çıkarmış çıkıp kendisi mi gol atsın umutun yerine

kazansaydı mancini zekası olacaktı değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

mancini daha ne yapsın adam çıkarılabilicek en güzel kadroyu çıkarmış çıkıp kendisi mi gol atsın umutun yerine

Golden sonra ikinciyi bulamazsan her zaman sıkıntılıdır. Stadlarının atmosferi çok iyiydi. Bizim çocukların aklı sanki başka yerdeydi. Dünyaları kaçırdık yine. Buldu mu atıcan ikiyi sinir stresi azaltacan maçta. Mancinilik bi durum yok bana göre de.

• 10 tane forvetimiz varda biz mi bilmiyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

quote:

quote:

Golden sonra ikinciyi bulamazsan her zaman sıkıntılıdır. Stadlarının atmosferi çok iyiydi. Bizim çocukların aklı sanki başka yerdeydi. Dünyaları kaçırdık yine. Buldu mu atıcan ikiyi sinir stresi azaltacan maçta. Mancinilik bi durum yok bana göre de.

Tamam hocam maç 1-0'a gelince ortasahaya ve defansa müdahale etmeyip 1-1 iken uzatmalarda müdahale eden benim kusura bakma

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

10 tane forvetimiz varda biz mi bilmiyoruz ?

Bu mudur yani? Kötü Rize'de puan bırakmamızın ve diğer tüm deplasman maçlarında bu durumu yaşamamızın sebebi bu mudur?
    Çift forvet oynatmak şart mı? Atamıyorsa çıkartacaksın ya da o seviyedeki oyuncuların(Umut ve Sneijder) bu maçta o golleri kaçırmaları da motivasyon eksikliği değil midir? Belli ki deplasmana hazırlayamıyor takımı.

Yahu 14 deplasman maçında hepi topu 3 galibiyetimiz var siz hala kadroydu şuydu buydu diye laflar ediyorsunuz.Yemin ediyorum şok oldum,bu kadar mı kör gözle bakar oldunuz olaya?

Her deplasman maçında mı oyuncular formsuz,isteksiz oluyor ha? Hepsinde mi?

Mancini City'den niye kovuldu zannediyorsunuz? Deplasmanlarda galibiyet yüzü göremedikleri için şampiyonluğu son dakikalara bıraktılar.

Tekrar söylüyorum bu adam deplasmanlarda takımı böylesine korkak ve geride oynatmaya devam ederse bırakın bu seneyi önümüzdeki sene de galibiyetimiz olmayacak.

• quote:

Hicbiri bu rezil Umut'un 90 dakika sahada kalmasinin bahanesi olamaz.

Forvetin yoksa ona gore sistem kurarsin, Mac icinde ona gore taktigi degistirisin. Madem forvetin yok. Drogba'yi tatile gondermezsin. Madem forvetin yok, 10 tane baska mevkilere oyuncu transfer edene kadar 1 tane forvet alirsin.

Mancini bunlarin hicbirini yapmayacaksa ne isi var o koltukta? Yilda 5 milyon Euroyu ne icin aliyor?
  • kkratoss kullanıcısına yanıt
    2 tanesi atamıyor 1 tanesi mi atacak ? Çözüm tek forvet mi yani ?

Aşağıda ki konuya bakıyorum birde burada ki söylemlerine, yani 2 tane en iyi yerli kazma gol kaçırıyor ve fikirler 180 derece dönüyor bende bunu anlamıyorum. Elde olan adamlar bunlar, deplasmanda bulduğun pozisyonu atacaksın ! 2x2 4eder bu kadar basit. Mourinho'nun daha yeni yaptığı açıklamasında "bir takım 3 kez pozisyona girip 1 tane atıp puan alıyor, biz 5 pozisyona girip gol atamıyoruz, elimizde ki forvetler yetersiz" diyor, elinde de Demba Ba Torres ve Eto'o var...

http://forum.donanimhaber.com/m_88548074/mpage_0/tm.htm

Kimsenin beğenmediği, yürüyor dediği Drogba'nın eksikliği bu maçta ap açık hissediliyor, altta Uğur Meleke'nin yazısı var;

Drogba iyi ki maç seçiyor!

36 yaşında... Galatasaray’daki 14’üncü ayında 51’inci resmi müsabakasına çıktı. Onun için “maç seçiyor” diyorlar, iyi ki de seçiyor! Zaten bir yılda 50 maç oynayabilecek fizik kalitede olsa hâlâ Premier Lig’de oynardı! Yine de bu 50 müsabakanın 40’ında tam performansla oynuyor, Juventus maçında oynuyor, Real maçında oynuyor, Chelsea maçında oynuyor. Bu sezon G.Saray’ın Ş.Ligi’nde attığı gollerin yüzde 55’inde ya skoru yapmış, ya asisti. "

http://skorer.milliyet.com.tr/ugur-meleke/mancini-rijkaard-lasiyor/YazarYazisi/1843339/default.htm

Şuan en önemli maçımız Chelsea rövanş maçı ve bu maçta Drogba'ya ne kadar ihtiyaç duyduğumuz ortada, dinlenmesi gerekli ama o yok diye Türkiye'nin en iyi yerli 2 forveti gol kaçırıyorsa burada tekrardan Mancini ne yapsın diyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Hicbiri bu rezil Umut'un 90 dakika sahada kalmasinin bahanesi olamaz.

Forvetin yoksa ona gore sistem kurarsin, Mac icinde ona gore taktigi degistirisin. Madem forvetin yok. Drogba'yi tatile gondermezsin. Madem forvetin yok, 10 tane baska mevkilere oyuncu transfer edene kadar 1 tane forvet alirsin.

Mancini bunlarin hicbirini yapmayacaksa ne isi var o koltukta? Yilda 5 milyon Euroyu ne icin aliyor?

Aynisini Ceyhun icin de diyorlardi "Elimizde Yaya var da Mancini mi oynatmiyor" diye. Ceyhunun oynamamasi icin Yaya ve benzeri bir oyuncuya gerek var sanki. Yekta vardi, gobekli denilen Engin Ceyhundan daha iyi is yapardi. Vitaminsiz denilen 10 numara oynamasi greken Emre bile daha iyi top alip verirdi de vazgecti neyseki oynatmaktan

• quote:

quote:

Aynen oyle olacakti.

• Brumanın son vuruşları iyi olsaymış adam zaten Türkiye liginde oynamazmış ...
  • quote:

2 tanesi atamıyor 1 tanesi mi atacak ? Çözüm tek forvet mi yani ?

Aşağıda ki konuya bakıyorum birde burada ki söylemlerine, yani 2 tane en iyi yerli kazma gol kaçırıyor ve fikirler 180 derece dönüyor bende bunu anlamıyorum. Elde olan adamlar bunlar, deplasmanda bulduğun pozisyonu atacaksın ! 2x2 4eder bu kadar basit. Mourinho'nun daha yeni yaptığı açıklamasında "bir takım 3 kez pozisyona girip 1 tane atıp puan alıyor, biz 5 pozisyona girip gol atamıyoruz, elimizde ki forvetler yetersiz" diyor, elinde de Demba Ba Torres ve Eto'o var...

Sen memnunsun yani Rizespor karsisindaki oyundan. Cidden sacmaliyorsunuz. Galatasaray gibi takim 90 dakika Rizespor karsisinda adam gibi pas bile yapamiyor. Girdigi kadar net pozisyonu Rize'ye veriyor. Neymis Umut o golu atsaymis.

Koca Galatasaray lig sonuncusuna karsi bayik bayik futbol oynayacak, macin butun kaderi 1 tane pozisyona bakacak oyle mi? Mancini Galatasaray'i kucumsuyor diyordum. Siz yerin dibine sokmussunuz.

• Haklısın o konuda onları yazdım ve arkasındayım da.Bu takım maça çift forvet başlamalı çünkü adam akıllı kanat oyuncumuz yok ama maç içindeki duruma göre de değişiklik yapmak lazım haksız mıyım?

Ayrıca çift forvet derken Drogba-Burak'tan bahsediyordum yoksa Umut'u düğünümde bile oynatmam.Diğer konuda yazdığıma da bakarsan eğer Drogba veya Burak'tan birisini kesemeyiz demiştim.Yani bu ikisinden birisi oynamayacaksa çift forvet oynamanın da bir manası yok zaten.

Hocam bak bu forumda yorumlarını severek okuduğum nadir insanlardan birisisin o yüzden tartışmak veya kalbini kırmak istemiyorum ama sen de bana hak ver.Hadi bu maç için haklısın diyelim ama dediğim olayı lütfen düşün bir. 14 deplasmanda 3 galibiyet sence normal bir durum mu?

Evde ve deplasmandaki oyun farkının gece ile gündüz kadar farklı olduğu bariz ortada.Bu durumun oluşmasında oyuncuların isteği-hırsı %30 etkiliyse Mancini'nin de etkisi %70'tir.Fırsatını bulduğum her konuda yazıyorum buraya da yazayım.Arena'da takım 40 metrede oynarken dışarıda Mancini stoperleri ileri çıkartmadığı için takım 70-80 metrede oynamak zorunda kalıyor.Bu durumdan dolayı arkada sürekli boş alan bırakıyoruz,alan daraltamıyoruz,gerekli presi yapamıyoruz ve dönen her topu rakip alıyor.

Bak bu son yazdığım paragraftaki olay sadece deplasmanlarda yaşanıyor.Evimizde böyle bir sorun olmuyor halbuki.İçeri ve dışarıdaki koşu istatistiklerine bakarsak fark olmadığını görürüz.Yani oyuncular "dışarıda koşmuyorlar" da diyemeyiz.Dediğim gibi bu sorunlar dışarıdaki futbol mentalitemizden kaynaklanıyor bence.

Benim Mancini'ye karşı en ufak bir düşmanlığım kinim yok zaten olsa da bir şey değişmez.Fakat şu sorunu görmezden gelme lütfen...

• quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Haklısın o konuda onları yazdım ve arkasındayım da.Bu takım maça çift forvet başlamalı çünkü adam akıllı kanat oyuncumuz yok ama maç içindeki duruma göre de değişiklik yapmak lazım haksız mıyım?

Ayrıca çift forvet derken Drogba-Burak'tan bahsediyordum yoksa Umut'u düğünümde bile oynatmam.Diğer konuda yazdığıma da bakarsan eğer Drogba veya Burak'tan birisini kesemeyiz demiştim.Yani bu ikisinden birisi oynamayacaksa çift forvet oynamanın da bir manası yok zaten.

Hocam bak bu forumda yorumlarını severek okuduğum nadir insanlardan birisisin o yüzden tartışmak veya kalbini kırmak istemiyorum ama sen de bana hak ver.Hadi bu maç için haklısın diyelim ama dediğim olayı lütfen düşün bir. 14 deplasmanda 3 galibiyet sence normal bir durum mu?

Evde ve deplasmandaki oyun farkının gece ile gündüz kadar farklı olduğu bariz ortada.Bu durumun oluşmasında oyuncuların isteği-hırsı %30 etkiliyse Mancini'nin de etkisi %70'tir.Fırsatını bulduğum her konuda yazıyorum buraya da yazayım.Arena'da takım 40 metrede oynarken dışarıda Mancini stoperleri ileri çıkartmadığı için takım 70-80 metrede oynamak zorunda kalıyor.Bu durumdan dolayı arkada sürekli boş alan bırakıyoruz,alan daraltamıyoruz,gerekli presi yapamıyoruz ve dönen her topu rakip alıyor.

Bak bu son yazdığım paragraftaki olay sadece deplasmanlarda yaşanıyor.Evimizde böyle bir sorun olmuyor halbuki.İçeri ve dışarıdaki koşu istatistiklerine bakarsak fark olmadığını görürüz.Yani oyuncular "dışarıda koşmuyorlar" da diyemeyiz.Dediğim gibi bu sorunlar dışarıdaki futbol mentalitemizden kaynaklanıyor bence.

Benim Mancini'ye karşı en ufak bir düşmanlığım kinim yok zaten olsa da bir şey değişmez.Fakat şu sorunu görmezden gelme lütfen...

Tartışmadan dolayı kimseye kırılmam gücenmem,aksine mutlu olurum. İnsanlar tartışa tartışa orta yolu bulur yada kendi düşüncelerini karşısında ki insana aktarabilir, ben sana eyvallah desem yada sen bana eyvallah diyip çekilsen ikimizde anlatmak istediğimiz şeyleri birbirimize aktaramayız. Mesela sen Drogba+ Bir forvete evet diyorsun yoksa tek forvet diyorsan buna tamamım çünkü yazında bunla alakalı bir çağrışım çıkartamamıştım, genel olarak tek forvet oynamalıyız görüşünü savunuyorsun sandım.

Evet oynanan oyundan bende memnun değilim (@neverlate) ama konuda sitem ettiğin gibi Mancini'den dolayı oyunumuz farklı olayına katılamıyorum çünkü en kötü oynadığımız maçlarda bile 4-5 tane %99 luk gol pozisyonlarını harcayıp üzerine puan kaybediyoruz ki ben bunu forvetlerimizin kazmalığına veriyorum. Çünkü bu sezon Fatih hoca zamanı da (@neverlate burda Fatih hoca savunucusu olarak yine sana da söylüyorum) deplasman performansımız kötüydü, işte bu yüzden oyunculara sitem ediyorum. He şunu da belirteyim ne Fatih hocayı yeriyorum ne de Mancini'yi övüyorum, çünkü dün kaçanlarla Fatih hoca zamanında ki Antalya maçında dünyaları kaçıranlar yine aynı kazmalar... O zamanda şimdide bir tane gol atabilsek 2 hocanın da bunla alakalı yetersizlikleri konuşulmayacaktı diye düşünüyorum... Çünkü aynı şekilde Fenerinde deplasman karnesi kötü ama konuşan dillendiren yok..

Not: Ben burada birileriyle tartışıyorum diye kimse darılmasın gücenmesin şahsen ben gücenmem çünkü her insan aynı şeyleri düşünmek zorunda değil ve farklı düşünceleri barındırıyoruz diye insanlar birbirlerine küsüp darılıp gücenmemeli. Bu ülke bu noktaya kadar birlik ve beraberlik sayesinde, din dil ırk renk mezhep fikir farklılıklarına saygı ile geldi.

• JessieJ J kullanıcısına yanıt
    adil, usanmadın mı sabit fikirlere karşı mücadele etmekten?
    forumda fikir alışverişinin şartı, sabit fikirle sidik yarıştırmaktan ziyade başkalarının ne dediğini önemsemektir.
    takım kazanırken inine çekilip puan kaybettiğinde godzilla'ya bağlayanlara zamanını harcama.
  • quote:

Evet oynanan oyundan bende memnun değilim (@neverlate) ama konuda sitem ettiğin gibi Mancini'den dolayı oyunumuz farklı olayına katılamıyorum çünkü en kötü oynadığımız maçlarda bile 4-5 tane %99 luk gol pozisyonlarını harcayıp üzerine puan kaybediyoruz ki ben bunu forvetlerimizin kazmalığına veriyorum. Çünkü bu sezon Fatih hoca zamanı da (@neverlate burda Fatih hoca savunucusu olarak yine sana da söylüyorum) deplasman performansımız kötüydü, işte bu yüzden oyunculara sitem ediyorum. He şunu da belirteyim ne Fatih hocayı yeriyorum ne de Mancini'yi övüyorum, çünkü dün kaçanlarla Fatih hoca zamanında ki Antalya maçında dünyaları kaçıranlar yine aynı kazmalar... O zamanda şimdide bir tane gol atabilsek 2 hocanın da bunla alakalı yetersizlikleri konuşulmayacaktı diye düşünüyorum... Çünkü aynı şekilde Fenerinde deplasman karnesi kötü ama konuşan dillendiren yok..

Kotu oynuyoruz ama Mancini'den dolayi degil ne demek arkadas? Takimin oynadigi futboldan sorumlu olan kisi Mancini. Adamin gorev tanimi bu. Bu sorumlulguu almak icin yilda 4.5 milyon euro garanti para veriyoruz. Adama 2 senenin sampiyon takimini verip bir de devre arasinda 20 milyon euro transfer butcesi acmisiz. Bir zahmet takimin oynadigi futboldan sorumlu olsun artik.

Puanlari 4-5 net gol pozisyonu kacirip kaybetmiyoruz. Baya baya etkisiz ve kisir bir futbol oynayarak kaybediyoruz. Rize macindaki 2 net pozisyon istisnasiz her lig macinda var. Abartmaya gerek yok. Rize maciyla Antalya maclari tamamen farkli futbollarin oynandigi maclar. Birbiriyle ayni gibi gostermek komik olur. Fatih hoca savunucusu falan da degilim. Konu da Fatih hoca degil. Her konuyu FAtih hocaya getirip, mide bulandirmayin artik.

• deplasmanlarda çift forvet sevdasından vazgeçse hos olabilir aslında ama dediğiniz gibi olay futbolcularda bitiyo bu arada şampiyon yüzde 70 fener olcak gibi bu puan kayıpları çok sıkıntı oldu bize
  • @JessieJ

Böyle düşünmene sevindim hocam çünkü forumda eskisi gibi tartışma ortamı kalmadı artık.İnsanlar karşıt görüşü gördüğünde ya hakaret ediyor ya da yukarıdaki eleman gibi blok deyip kaçıyor.

@hashus1099

Eğer bana laf çarpıttıysan darıldım açıkçası söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Kotu oynuyoruz ama Mancini'den dolayi degil ne demek arkadas? Takimin oynadigi futboldan sorumlu olan kisi Mancini. Adamin gorev tanimi bu. Bu sorumlulguu almak icin yilda 4.5 milyon euro garanti para veriyoruz. Adama 2 senenin sampiyon takimini verip bir de devre arasinda 20 milyon euro transfer butcesi acmisiz. Bir zahmet takimin oynadigi futboldan sorumlu olsun artik.

Puanlari 4-5 net gol pozisyonu kacirip kaybetmiyoruz. Baya baya etkisiz ve kisir bir futbol oynayarak kaybediyoruz. Rize macindaki 2 net pozisyon istisnasiz her lig macinda var. Abartmaya gerek yok. Rize maciyla Antalya maclari tamamen farkli futbollarin oynandigi maclar. Birbiriyle ayni gibi gostermek komik olur. Fatih hoca savunucusu falan da degilim. Konu da Fatih hoca degil. Her konuyu FAtih hocaya getirip, mide bulandirmayin artik.

Arkadaşım sana ne desek beğendiremiyoruz ki gerçek hayatta nasıl birisin, çoluğun çocuğun senle nasıl iletişime geçiyor yada yaptığı şeylerden memnun kalıyormusun anlayamıyorum ki. Takım iyi oynarken çıkıp iyi birşey söylemiyorsun, varsa söyleyeceğin şey oda zaten iyinin içinde ki kötüyü yerin dibine sokmaktan öte geçmiyor, bugün Barça bile dört dörtlük oynarken bir veya bir kaç oyuncusu vasat oluyor... Ama senin maksadın iyiye iyi kötüye kötü demek değil bağcıyı dövmek. Fatih hocaya getirmeme sinirlenmişsin, niye sinirleniyorsun arkadaşım bu takım bu sezonun ilk yarısında Fatih hoca ilede deplasmanda kötü oynuyordu, oynamıyordu dersen zaten maksadını anlarım..

@hashus1099
    Ben zaten o tipteki godzillaları anlayamıyorum, o kişilerin Galatasaray'ı tuttuğundan şüpheliyim, hani derlerya iyi gün taraftarı bunlarda kötü gün taraftarı.. Ne zaman işler kötü gitse yerin dibinden bitiveriyorlar eleştiri için. Savunduğu ve bertaraf olduğu doneleri karşı karşıya koy aslında ikiside aynı şey ama birisi tu kaka iken diğeri olması gereken şey.. Çünkü karşıda ki fikri, düşünceyi eleştirebilmesi için devamlı kendini haklı gördüğü karşı bir tez var ortada. Aslında doğru olup olmaması önemli değil, bu iki fikrin yerlerini değiştir yine haklı çıkıyorlar bende bunu anlamıyorum.... Allah'tan bu arkadaşlar bir elin parmağını geçmeyecek kadar var şu forumda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Haklısın o konuda onları yazdım ve arkasındayım da.Bu takım maça çift forvet başlamalı çünkü adam akıllı kanat oyuncumuz yok ama maç içindeki duruma göre de değişiklik yapmak lazım haksız mıyım?

Tartışmadan dolayı kimseye kırılmam gücenmem,aksine mutlu olurum. İnsanlar tartışa tartışa orta yolu bulur yada kendi düşüncelerini karşısında ki insana aktarabilir, ben sana eyvallah desem yada sen bana eyvallah diyip çekilsen ikimizde anlatmak istediğimiz şeyleri birbirimize aktaramayız. Mesela sen Drogba+ Bir forvete evet diyorsun yoksa tek forvet diyorsan buna tamamım çünkü yazında bunla alakalı bir çağrışım çıkartamamıştım, genel olarak tek forvet oynamalıyız görüşünü savunuyorsun sandım.

Not: Ben burada birileriyle tartışıyorum diye kimse darılmasın gücenmesin şahsen ben gücenmem çünkü her insan aynı şeyleri düşünmek zorunda değil ve farklı düşünceleri barındırıyoruz diye insanlar birbirlerine küsüp darılıp gücenmemeli. Bu ülke bu noktaya kadar birlik ve beraberlik sayesinde, din dil ırk renk mezhep fikir farklılıklarına saygı ile geldi.

Dostum futbolumuz çok kötü valla. Özellikle deplasmanda. Bu Mancini ile ilgili bir problem. Oynarsın kaçırırsın ama elbet atarsın bi şekilde. Ama bizdeki durum farklı. Gole kadar pozisyonumuz yok gibi bişey. Hatta şutumuz bile 1-2. Bu sorunun Mancini zamanında oynanan 9 maçta 2 galibiyet 5 beraberlik 2 mağlubiyet alınana kadar çözülmesi lazımdı. Bu sezon puan kaybettiğimiz 10 deplasman maçında hangisini ahlar vahlarla kazanamadık hatırlıyormusun? Hemen hemen hepsinde berbattık. Sadece eskişehire karşı iyi oynadık alamadık. Bursa Akhisar fener kasımpaşa antep antalya maçlarında tatilde gibiydik. Sanki 10-0 öndeymişiz gibi oynadık.

• @kkratoss ben seni sabit fikirli olarak tanımadım dostum, zamanan zaman zıtlaşıp zaman zaman paralel (sakat bir sözcük bu aralar) de düşünsek bugüne kadar inatlaştığımızı hatırlamam.

bak adil ile de her konuda anlaştığımızı sanmıyorum, geçen kahvaltıda parçalı hakkında dedikleri yüzünden boğazlayacaktım, hemen teslim oldu. sabit fikirli olmayan adamı severim.
    @JessieJ adamın hasısın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.