Şimdi Ara

Mancini yeter be artık! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli takımla, takımın sistem ile, oyuncuların mevkiletiyle oynarsan hiç bir zor maçı almazsın.. İstikrar denen şey şey takımın bir iskeleti olması, bir sistem üzere oynaması, oyuncuların mevkilerini bilmeleri, arkadaşlarının mevkisinin bilmesidir.. Mancini ile bu asla ve kata olmayacak.. Her oyuncunun yeri değişecek, hep sistem değişecek, her maç kadro değişecek.. bu durumda elbette ve elbette sonuç hüsran olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

sezon ortasında gelen teknik direktör şampiyonluğa oynuyor hala konuşuyorsunuz. ben bu seneden ümidi tamamen kesmiştim, takım otursun seneye umarım şampiyon oluruz gözüyle bakıyordum bu sene bile şampiyonluğa oynuyoruz hele hele fatih terimin bıraktığı kondisyonsuz, alternatifsiz kadroyla.

içeride kazanınca mancini büyük hoca, dışarıda kaybedince alternatifsiz kadro. mükemmel yorumcusun vesselam

1- yorumcu olduğumu iddia etmedim.
    2- içeride kazanınca mancini büyük hoca demedim.
    3- mancini her türlü büyük hoca zaten.
    4- alternatifsiz kadroyu dışarıda puan kaybetmeye bahane olarak göstermedim.
    5- sen git fatih terime tapınmaya devam et. geçenlerde adam peygambermiş gibi eleştirenlere saldırıyordun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Sürekli takımla, takımın sistem ile, oyuncuların mevkiletiyle oynarsan hiç bir zor maçı almazsın.. İstikrar denen şey şey takımın bir iskeleti olması, bir sistem üzere oynaması, oyuncuların mevkilerini bilmeleri, arkadaşlarının mevkisinin bilmesidir.. Mancini ile bu asla ve kata olmayacak.. Her oyuncunun yeri değişecek, hep sistem değişecek, her maç kadro değişecek.. bu durumda elbette ve elbette sonuç hüsran olacak..

Ben Mancini'nin takımla oynamasına kızmam.Bu sene şampiyon olamazsak da kızmam hatta fakat içeri ve dışarıdaki performans farkının bu kadar fazla olmasına kızarım ve suçun da büyük bir kısmının Mancini'ye ait olduğunu düşünürüm açıkçası.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

sezon ortasında gelen teknik direktör şampiyonluğa oynuyor hala konuşuyorsunuz. ben bu seneden ümidi tamamen kesmiştim, takım otursun seneye umarım şampiyon oluruz gözüyle bakıyordum bu sene bile şampiyonluğa oynuyoruz hele hele fatih terimin bıraktığı kondisyonsuz, alternatifsiz kadroyla.

içeride kazanınca mancini büyük hoca, dışarıda kaybedince alternatifsiz kadro. mükemmel yorumcusun vesselam

1- yorumcu olduğumu iddia etmedim.
    2- içeride kazanınca mancini büyük hoca demedim.
    3- mancini her türlü büyük hoca zaten.
    4- alternatifsiz kadroyu dışarıda puan kaybetmeye bahane olarak göstermedim.
    5- sen git fatih terime tapınmaya devam et. geçenlerde adam peygambermiş gibi eleştirenlere saldırıyordun.

eleştirinin ne olduğunu bilmeden senin gibi sadece eleştiri yapmaya çalışanlara gülüyorum. yazık sana. bir de futbol alimi gibi durmanız yok mu? öldürüyor insanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• blok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Bu adamın en büyük şanssızlığı bizimkilerin yeteneksizliğidir. Ben dedim ki umutu ikinci yarı direk çıkarsın oyundan, İzet'i alsın. Ama dk 72, umut yektanın pasında mutlak golü atamıyor. Şunu atsa bi bildiği varmış çıkarmamış dicem ama diyemiyorum. Atamayınca direk mancini suçlu oluyor. Sneijder atamıyor. Melonun umuta attığı muhteşem pasta umut kalecinin üstüne vuruyor. İlk 20 dk'yı izleyemedim bi de burak'ın pozisyon varmış galiba karşı karşıya. Mancini napsın abi napsın.

He golu atinca Mancini oyuncuyu bildigi oldugundan cikarmamis olup golden kendisi nemalanacak, ama oyuncu gol atamayinca onu oyundan cikarmayip 90 dakika sahada tutan adami basarisizlik ve elestiriden muaf tutacagiz? Arkadas bir tutarli olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

blok

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Bu adamın en büyük şanssızlığı bizimkilerin yeteneksizliğidir. Ben dedim ki umutu ikinci yarı direk çıkarsın oyundan, İzet'i alsın. Ama dk 72, umut yektanın pasında mutlak golü atamıyor. Şunu atsa bi bildiği varmış çıkarmamış dicem ama diyemiyorum. Atamayınca direk mancini suçlu oluyor. Sneijder atamıyor. Melonun umuta attığı muhteşem pasta umut kalecinin üstüne vuruyor. İlk 20 dk'yı izleyemedim bi de burak'ın pozisyon varmış galiba karşı karşıya. Mancini napsın abi napsın.

He golu atinca Mancini oyuncuyu bildigi oldugundan cikarmamis olup golden kendisi nemalanacak, ama oyuncu gol atamayinca onu oyundan cikarmayip 90 dakika sahada tutan adami basarisizlik ve elestiriden muaf tutacagiz? Arkadas bir tutarli olun.

dörde beşe gidecek maçtı sen de biliyosun, umut çıkıp izet alınsaydı belki izette cok kotu oynicakti yine gol yicektik. bu sefer de umut en azından ilerde basıyor, gol atabilirdi niye çıktı dencekti. ben de eleştirdim hocayı ama her sey olabilirdi, hoca farklı şekilde düşünmüş olabilir, ne biliyim abi. umutun sinonun net pozisyonu atamamasi benim gözümde cok büyüdü, onlari unutup hocaya kaymak istemiyorum belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu adam da tıpkı Fatih Terim gibi dönem dönem mavi ekran veriyor, sapıtıyor.

Chelsea maçında çıkardığı kadronun yanlış olduğunu maç öncesinde yazdım, bir arkadaş ''doğru hepiniz teknik direktörsünüz'' gibi bir şey zırvaladı. Sonrası malum.

Bana kalırsa bu çift forvet ısrarı da artık baydı. Bir kere Galatasaray çift forvet için ideal ikilisini Elmander-Baros'dan sonra bulamadı. Bu iki adam birbirini en iyi şekilde tamamlıyordu. Drogba-Burak, Burak-Umut, Drogba-Umut bu opsiyonların hiçbiri Galatasaray'a fayda getirmeyecek, bugüne kadar da doğru düzgün bir fayda getirmedi.

Yahu arkadaş orta sahayı ele geçiremeyen, ilerde armut gibi bekleyen 2 forvetimsiye sahip olan bir takım nasıl deplasmanda maç kazansın? Üstelik çift forvet fetişi yüzünden Sneijder'de sola çekiliyor.

Galatasaray'da forvet hattının 2 opsiyonu var; birincisi Drogba tek forvet oynayacak, ikincisi Burak tek forvet oynacak. Umut ise kapanan takımlara karşı ek forvet olarak oyuna girebilir.

Tek forvete dön, orta sahayı beşle, Sneijder'i ortaya çek, gerekirse forvete yakın oynat, bir de öyle dene. Yemin ediyorum 2 senedir aynı şekilde oynanan maçları izlemekten gına geldi artık. Ekseriyetle Anadolu takımları kendi evlerinde yaldır yaldır atağa çıkıyor, bizim orta sahamız bomboş, defans zaten Allahlık ama çift forvet oynuyoruz. İnanılacak gibi değil

• selçuk chelsea maçında bile ilk yarı yan ve geri top yapıyordu mancini ne yapsın? adam içer de taraftarın gözünü boyamak için iyi oynuyor. nerede geçen sezon ki selçık söyleyin ondan sonra manciniyi eleştirin. takım maç seçiyor. açık ve net. chelsea maçındaki baskıyı bütün maçlarda yapsınlar şuan onlar bize değil biz onlara fark atmıştık.
  • quote:

Birakin bu yeteneksiz ayaklarini... Maci izleyenler biliyor ki Caykur Rizespor kadar bile top oynamadik su macta. Ustelik bizimki kadar Rize'nin de net pozisyonlari var. Bu sene izledigim en kalitesiz maclardan biriydi.

Su yazinizi okuyan da sanacak ki muthis futbol oynadik da forvetler yuzunden berabere kaldik. Birakin gecin arkadas. Mancini 85 dakika kulubede bu rezil futbolu izledi. Hicbir mudahale yapmadi. Bu maglubiyetin sorumlusu Mancini'dir kimse kusura bakmasin. Ben 50-60 Galatasarayliyla beraber maci izledim. Maci izleyenlerin istisnasiz hepsi, sag kanatta yoklari oynayan Umut'u cikarmadi diye 90 dakika sacini basini yoldu.

Mancini artik Galatasaray'i kucuk gormeyi biraksin. Bu futbolu begeniyorsa zaten Galatasaray'in basinda isi yok demektir. Lutfen biri su adama 2 yil once oynadigimiz futbolu izletsin. Sahada boyle ezik, boyle etkisiz Galatasaray varsa ya devre arasinda o oyunculara haddini bildireceksin, ya da adam gibi oynamayani kulubeye cekeceksin.Gol yedikten sonra degisiklik yapmayi kahvedeki adam da biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

quote:

Birakin bu yeteneksiz ayaklarini... Maci izleyenler biliyor ki Caykur Rizespor kadar bile top oynamadik su macta. Ustelik bizimki kadar Rize'nin de net pozisyonlari var. Bu sene izledigim en kalitesiz maclardan biriydi.

Su yazinizi okuyan da sanacak ki muthis futbol oynadik da forvetler yuzunden berabere kaldik. Birakin gecin arkadas. Mancini 85 dakika kulubede bu rezil futbolu izledi. Hicbir mudahale yapmadi. Bu maglubiyetin sorumlusu Mancini'dir kimse kusura bakmasin. Ben 50-60 Galatasarayliyla beraber maci izledim. Maci izleyenlerin istisnasiz hepsi, sag kanatta yoklari oynayan Umut'u cikarmadi diye 90 dakika sacini basini yoldu.

Mancini artik Galatasaray'i kucuk gormeyi biraksin. Bu futbolu begeniyorsa zaten Galatasaray'in basinda isi yok demektir. Lutfen biri su adama 2 yil once oynadigimiz futbolu izletsin. Sahada boyle ezik, boyle etkisiz Galatasaray varsa ya devre arasinda o oyunculara haddini bildireceksin, ya da adam gibi oynamayani kulubeye cekeceksin.Gol yedikten sonra degisiklik yapmayi kahvedeki adam da biliyor.

haklısın iyi oynamadık da büyük takımlar her zaman müthiş top oynamaz. kotu oynar ama fark yaratacak oyuncuları vardır bu sayede bi şekilde skorda üstünlük sağlar. onu da yapamayınca,%100 golleri atamayinca berabere kaldık. hem yedek klubesine bakiyosun kimi alabilirdi? umut yerine hajrovic? ınan ikinci yarı o kadar cok söyledim ki su oyuncuyu al diye yanimdaki milleti biktirdim. ama almadı, chealae maçından sonra cokta hazır degildi belki mental olarak. selçuk zaten kesilmiyor nedendir bilinmez. e daha napicakti bu adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonuna kadar katılıyorum hocam.

Evde takımı 40 metrede oynatıp deplasmanlarda 70-80 metrede top oynatmasından bıktım Mancini'nin.
    Deplasmanlarda aman gol yemeyelim diye korkak oynatmasından bıktım.
    Çift forvetten de bıktım .
    Oyuncuların isteksizliğinden de bıktım.
    Körü körüne her deplasmanda aynı haltı yediği halde Mancini'yi savunanlardan da bıktım.

Tamam kardeşim hocayı savunun sonuçta bizim hocamız ama biraz da gözlerinizi açın,körü körüne savunmak takıma bir şey kazandırmaz ve kazandırmıyor da zaten.

"Evet Mancini deplasmanlarda takımı çeşitli sebeplerden dolayı oynatamıyor." diyeceğiniz yere kadro yetersiz,lig arasında geldi gibisinden son derece ucuz bahaneler üretiyorsunuz.

Beyler kimseyi bana karşı savunmak zorundaymış gibi hissetmenize gerek yok ben de sizin gibi Galatasaraylıyım ve takımımın iyiliğini istiyorum ve aynı zamanda çok uzun süredir(neredeyse ligin başından) bu yana olan bir sıkıntıyı dile getiriyorum sadece.

• Umut ve Sneijder o boş pozisyonları harcamasaydı bugün 3-1 di skor, o zaman ne diyecektiniz? Bazı şeyleri de futbolcuların yapması lazım artık, golü de Mancini atacak değil.
  • O kadar gol kaçır pozisyonların içine et, Umut efendi pas atma özürlülüğü yüzünden gol ile sonuçlanabilecek bir pozisyon kontra atak ile penaltı olsun sonra Mancini'ye laf at... Sorun oyuncularda, en iyi formasyonu bile koysan bir yerde arıza çıkartacak ve gol yememize sebep olabilecek kazma oyuncularımız mevcut.

Mancini'de bu günden sonra bu kazmaları umarım daha az oynatmak zorunda kalır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

O kadar gol kaçır pozisyonların içine et, Umut efendi pas atma özürlülüğü yüzünden gol ile sonuçlanabilecek bir pozisyon kontra atak ile penaltı olsun sonra Mancini'ye laf at... Sorun oyuncularda, en iyi formasyonu bile koysan bir yerde arıza çıkartacak ve gol yememize sebep olabilecek kazma oyuncularımız mevcut.

Mancini'de bu günden sonra bu kazmaları umarım daha az oynatmak zorunda kalır...

Basina silah mi dayamislar Umut'u 90 dakika oynat diye? Madem begenmiyor, 11 tane transfer yapti onlari oynatsin.
  • Elimizdeki kadro öyle kaliteli öyle üst düzey bir kadro ki yeterki istensin, yeter ki gerekli motivasyon-form durumuna çıkartılsın...
    Ligde rakip tanımaz, chelsea'yi stamford bridge'e gömer, üstüne çerez niyetine TR kupası çitleriz...
    Fakat bu faktörleri geçtiğimiz yıllarda 2 şampiyonluk gören oyunculara entegre etmek oldukça zor.
    Mancini'nin bugünkü hamlelerinin yanlış ve geç olduğunu düşünüyorum. Ama sabır etmemiz gerekiyor.
    Adamın bir felsefesi var ve bu kolay değişcek birşey değil. TR ligini öğrenmesi gerkiyor. Burada işlerin nasıl ahlaksızca yürüğünü görecek, zorluklara nasıl göğüs gerilmesi gerektiğini sindirecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

O kadar gol kaçır pozisyonların içine et, Umut efendi pas atma özürlülüğü yüzünden gol ile sonuçlanabilecek bir pozisyon kontra atak ile penaltı olsun sonra Mancini'ye laf at... Sorun oyuncularda, en iyi formasyonu bile koysan bir yerde arıza çıkartacak ve gol yememize sebep olabilecek kazma oyuncularımız mevcut.

E tamam işte bu bile başlı başına problem değil mi? Maç boyu saç baş yoldurtan adamı niye sahada tutuyor ki?
  • şekile yada kadroya takılmayın. amacım sneijderin olması gereken yeri göstermek. orta saha forvet bağlantısının başka türlü kurulma imkanı yok gibi bir şey

Mancini yeter be artık!
  • mancini daha ne yapsın adam çıkarılabilicek en güzel kadroyu çıkarmış çıkıp kendisi mi gol atsın umutun yerine

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.