Şimdi Ara

Mancini yeter be artık!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
1.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık bir an önce şu deplasman maçlarına bir çözüm bul. Geldin geleli deplasman galibiyeti göremedik olacak değil. Evde ve deplasmanda farklı mentaliteyle oynatıyorsun bu bir üstüne de motivasyonu sağlayamıyorsun bu da iki.Arena'da o seyirci ve Gs formasıyla Türkiye'deki her rakibi yenersin zaten ama marifet deplasmanda kazandırmakta.

Beyler vallahi bu durum normal değil.Bunca yıldır Gs maçlarını izlerim,takip ederim ama bu sezonki kadar kötü bir deplasman performansı görmedim.Olacak iş değil arkadaş ya bu nedir

• çoğu söylediğine katılıyorum. deplasmanda yokları oynuyoruz. bugünkü maçta öne geçmişken maçı kilitleyecektik ama bunu da beceremedik. buna çözüm bulmamız lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam iyi hoş diyorsunda orta sahayı alamıyoruz ki deplasman maçını alalım.
    Selçuk dediğin adam geçen sezon oynuyordu bu sezon hiç oynamıyor, karşı rakip orta sahada at koşturuyor.
    Burak desen geçen sezon gol atıyordu, şimdi gol pozisyonlarını atmayı bırak engelliyor bile

Mancini'nin suçu vardır ama öyle bir isyan etmişsin ki adam ne yapsın bu malzemeyle, tutmuyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Tamam iyi hoş diyorsunda orta sahayı alamıyoruz ki deplasman maçını alalım.
    Selçuk dediğin adam geçen sezon oynuyordu bu sezon hiç oynamıyor, karşı rakip orta sahada at koşturuyor.
    Burak desen geçen sezon gol atıyordu, şimdi gol pozisyonlarını atmayı bırak engelliyor bile

Mancini'nin suçu vardır ama öyle bir isyan etmişsin ki adam ne yapsın bu malzemeyle, tutmuyor işte.

Ya madem öyle oynatmasın Selçuk'u bu mudur dostum bahane? Hem hoca da yardımcısı da Selçuk'tan memnunlar.

Şu malzeme dediğin takım Chelsea'yle başa baş mücadele etti.Kadro kalitemiz ligin en iyisi daha nasıl bir malzeme olacak? Rize'yi yenmek için Madrid seviyesi kadro mu lazım bize?
  • Motivasyon saglamak ne demek? Yani senede 5milyon TL alan adamı maça motive etmek mi gerekir? Bu adamların işi maça motive olup performans vermek değil mi. Ya sen 35 bin TL maç başına para alıyorsun. E aldiginmaaşı Türkiye'de kazanan kesim %1 bile değil. Kardeşim maça bir zahmet motive ol ya.

• Bu adamın en büyük şanssızlığı bizimkilerin yeteneksizliğidir. Ben dedim ki umutu ikinci yarı direk çıkarsın oyundan, İzet'i alsın. Ama dk 72, umut yektanın pasında mutlak golü atamıyor. Şunu atsa bi bildiği varmış çıkarmamış dicem ama diyemiyorum. Atamayınca direk mancini suçlu oluyor. Sneijder atamıyor. Melonun umuta attığı muhteşem pasta umut kalecinin üstüne vuruyor. İlk 20 dk'yı izleyemedim bi de burak'ın pozisyon varmış galiba karşı karşıya. Mancini napsın abi napsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Motivasyon saglamak ne demek? Yani senede 5milyon TL alan adamı maça motive etmek mi gerekir? Bu adamların işi maça motive olup performans vermek değil mi. Ya sen 35 bin TL maç başına para alıyorsun. E aldiginmaaşı Türkiye'de kazanan kesim %1 bile değil. Kardeşim maça bir zahmet motive ol ya.

Bu mesaja cevap verebilecek adam da çıkar birazdan.
  • quote:

Motivasyon saglamak ne demek? Yani senede 5milyon TL alan adamı maça motive etmek mi gerekir? Bu adamların işi maça motive olup performans vermek değil mi. Ya sen 35 bin TL maç başına para alıyorsun. E aldiginmaaşı Türkiye'de kazanan kesim %1 bile değil. Kardeşim maça bir zahmet motive ol ya.

Olmuyorlar hocam olmuyorlar işte yok.Böyle adamlar için sırtlarında kırbacı hazır tutmak lazımmış demek ki.
  • sezon ortasında gelen teknik direktör şampiyonluğa oynuyor hala konuşuyorsunuz. ben bu seneden ümidi tamamen kesmiştim, takım otursun seneye umarım şampiyon oluruz gözüyle bakıyordum bu sene bile şampiyonluğa oynuyoruz hele hele fatih terimin bıraktığı kondisyonsuz, alternatifsiz kadroyla.
  • hepsi en az 1 trilyon maaş alıyor biraz toparlansalar harika olur bizdeki başkan oturtup önüne konuşmuyor ki Mancini desen istatislik peşinde koşuyor takım öne geçiyor skoru koruyamıyor birazda futbolcularada patlamak lazm hepsi trilyonlar alıyor biraz çabalasınlar artık yeter taraftarda bir yere kadar deplasman galibiyeti unuttuk valla iddada beraberlik oynar olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makaveli NRFP

sezon ortasında gelen teknik direktör şampiyonluğa oynuyor hala konuşuyorsunuz. ben bu seneden ümidi tamamen kesmiştim, takım otursun seneye umarım şampiyon oluruz gözüyle bakıyordum bu sene bile şampiyonluğa oynuyoruz hele hele fatih terimin bıraktığı kondisyonsuz, alternatifsiz kadroyla.

Konuşmak kadar doğal bir şey yok eğer konuşmuyorsak asıl o zaman sorun var demektir.Aylardır deplasmanlarda yüzümüz gülmüyor diyorum sen bana ne diyorsun hocam?

Arena'daki maçlarla dışarıdaki maçlar arasında hem skor hem de oyun yönünden bu kadar fark varsa ortada farklı şeyler var demektir.

Hoca takıma uyuşmasaydı-taktiğini hala oturtamamış olsaydı Arena'da da kötü oynardık değil mi? Ama yok orada as takım deplasmanda paf takım izliyoruz sanki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

sezon ortasında gelen teknik direktör şampiyonluğa oynuyor hala konuşuyorsunuz. ben bu seneden ümidi tamamen kesmiştim, takım otursun seneye umarım şampiyon oluruz gözüyle bakıyordum bu sene bile şampiyonluğa oynuyoruz hele hele fatih terimin bıraktığı kondisyonsuz, alternatifsiz kadroyla.

Konuşmak kadar doğal bir şey yok eğer konuşmuyorsak asıl o zaman sorun var demektir.Aylardır deplasmanlarda yüzümüz gülmüyor diyorum sen bana ne diyorsun hocam?

Arena'daki maçlarla dışarıdaki maçlar arasında hem skor hem de oyun yönünden bu kadar fark varsa ortada farklı şeyler var demektir.

Hoca takıma uyuşmasaydı-taktiğini hala oturtamamış olsaydı Arena'da da kötü oynardık değil mi? Ama yok orada as takım deplasmanda paf takım izliyoruz sanki..

demek ki daha oturmamış şeyler var. mancini farkında bu deplasman olayının. bir çaresine bakacaktır. benim demek istediğim adam geldiği zamana göre başarılı, yeterli meterli konuşmaya gerek yok elbet eleştirilmesi gereken eleştirilmeli.
  • quote:

quote:

Suçun aslan payı,arena aslanlarında.Göz boyuyorlar içeride taraftarlar bağırmasın,çağırmasın diye,sonraki ilk deplasmanda saldım çayıra mevlam kayıra.
  • quote:

quote:

quote:

demek ki daha oturmamış şeyler var. mancini farkında bu deplasman olayının. bir çaresine bakacaktır. benim demek istediğim adam geldiği zamana göre başarılı, yeterli meterli konuşmaya gerek yok elbet eleştirilmesi gereken eleştirilmeli.

Bir şeylerin yolunda gitmediğini sokaktaki adam da biliyor zaten Mancini bilmeyecek de kim bilecek? Önemli olan buna çözüm üretebilmektir.
  • Futbolcular milyonlar kazanıyor motive olsunlar demişsiniz, e bu adamlar milyonlar alıyolarsa taktiğede ihtiyaç, kondisyonerede vs. Bu teknik direktör, antrenör filan boşa maaş alıyor o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alejàndro

Bu adamın en büyük şanssızlığı bizimkilerin yeteneksizliğidir. Ben dedim ki umutu ikinci yarı direk çıkarsın oyundan, İzet'i alsın. Ama dk 72, umut yektanın pasında mutlak golü atamıyor. Şunu atsa bi bildiği varmış çıkarmamış dicem ama diyemiyorum. Atamayınca direk mancini suçlu oluyor. Sneijder atamıyor. Melonun umuta attığı muhteşem pasta umut kalecinin üstüne vuruyor. İlk 20 dk'yı izleyemedim bi de burak'ın pozisyon varmış galiba karşı karşıya. Mancini napsın abi napsın.

+1

Bende 60.dakikalarda Umut-Selçuk ikilisini çıkarır,Hajrovic-Emre Çolak ikilisini oyuna sürer diye bekledim ama adam 90.dakika da oyuncu değiştiriyor.Tamam adamın elindeki çürük kumaşlardan böyle giysi çıkıyor diye Mancini'yi eleştirmezdim ama taktik olarak hatalar yapınca insan hayretler içinde kalıyor bazen.
  • quote:

Ne %1'i on binde bir var mı acaba

• quote:

Şu forumda son zamanlarda gördüğüm en güzel yorum.
    Futbolcu kaprisinden nefret ediyorum.
  • Mancini Galatasarayda Menajerlik oynuyor gibi her maç Taktik denemeler bir sürü oyuncu almalar iyi yönetemiyor bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

içeride kazanınca mancini büyük hoca, dışarıda kaybedince alternatifsiz kadro. mükemmel yorumcusun vesselam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.