Şimdi Ara

Mancini konusu açanlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yemin ediyorum şu tarz konuları gördükçe kafayı yiyorum.Yahu arkadaş Mancini varken biz değil miydik her maçta karın ağrısı çeken? Biz değil miydik deplasmanlardan sadece 3 maç alabilen? Biz değil miydik her maç çıkardığı kadroya söven? Biz değil miydik anadolu takımı gibi korkak oynattığı için söven? Biz değil miydik derbilerde ezilen?

Bir de üşüyoruz reyiz tarzı yazıları gördüm.Kazak giyin la öyleyse ne üşümeymiş arkadaş.Bakın beyler bizim takıma,bizim lige Mancini ve türevleri adamlar gitmez.Çok bariz bir şey bu.Sisteminden tut taktiğine kadar her şeyi bize ters.

@Coldwalker
    Sen bu konuya yazma kardeş.Mancini'nin akrabalarını bu konuda görmek istemiyorum.

• Italyan ispanyol jenerasyon bize uymaz bize soguk ulke disiplini caliskan adam gerek alman olur lucescu olur :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlar ne dediğini bilmiyor bu 2 adam kanserin başlangıcı.

• quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Onlar ne dediğini bilmiyor bu 2 adam kanserin başlangıcı.

Prandelli'nin kredisi var hala en azından Mancini'ye kıyasla daha olumlu bakıyorum ona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Onlar ne dediğini bilmiyor bu 2 adam kanserin başlangıcı.

Prandelli'nin kredisi var hala en azından Mancini'ye kıyasla daha olumlu bakıyorum ona.

Yok yol yakınken göndereceksin bu sezon 4.yıldız almak istiyorsak bu yapılmalı.
    Bende umutluydum ama adam kadroyu şarhoşken yapıyor başka açıklaması olamaz.

• Mancini'de 3-5-2 taktiğini deniyordu ve bu taktiğin bizim takıma uymayacağını nasıl çözemiyoruz onu anlamıyorum.

http://forum.donanimhab...984/f_//tm.htm#89225984 ,http://forum.donanimhab...919/f_//tm.htm#88343919

Bunlar geçen sene açtığım taktik konuları, ben taktik dehası olduğumu söylemiyorum fakat ben bunu taraftar olarak görüyorum bu işten para kazanan teknik adamlar nasıl göremiyor ?

Prandelli oturup geçen sene denediğimiz taktiklere bakmıyor mu ? 3-5-2 bu takımla denendi ve bize uymadığını görmedi mi ? Mancini 3-5-2 denerken Alex ve Veysel vardı ve bugünde aynı iki oyuncu kanat/bek oynadı.

Diğer bir eleştirim Mancini'yi gönderip Prandelli'yi getirenlere, tamam Mancini yapamadı uymadı diyelim neden gönderdiğiniz adamın ekolünden birini getiriyorsunuz ?

Bugün zor bir geceydi Galatasaraylı olarak takımımın her zaman arkasındayım ama gerçekleri görmek zor olmamalı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.