Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Mancini geldiginden beri ilk defa....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Mancini geldiginden beri ilk defa....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Bırak Zaman Aksın

usta istatistikçiler toplanmış yine, kaleye vurulan şutla oyunu oranlıyorlar

beyler biliyorum siz arkadaşlarınızla pes oynarken "bagh bagh ben daha fazla şut çekmişim yani daha iyi oynamışım" diyorsunuz, o küççük zekanızla bunu kıstas alıyorsunuz ama yapmayın nolursunuz

Valla arkadaşım dediğini diyor genelde :D

30 şut atar 2 tane gol atar 6 şut atarım 5 tane gol atarım ben daha iyi oynadım der hep

- Pierre van Hooijdonk

Arrow - Game of Throes - Supernatural - Agents of SHIELD - Person of Interest - The Walking Dead - The Mentalist - Prison Break - Spartacus - The Wampire Daires - Teen Wolf - How I Met Your Mother - Dexter - Da Vinci's Demons - Fringe - Doctor Who - Flash Forward - Spiderman Ultimate - American Horror Story

• Binbaşı
    1467 Mesaj

Arkadaşın pes oynamayı bilmiyor....
    |
    |
    Treecko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam: igneli7
    Psn: igneli
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: igneli

Arkadaşın pes oynamayı bilmiyor....

Kişiye göre değişir de O şut oranını örnek olarak gösterdim genelde iyi defans yaparım neyse konuya dönelim
    |
    |

- Pierre van Hooijdonk

Arrow - Game of Throes - Supernatural - Agents of SHIELD - Person of Interest - The Walking Dead - The Mentalist - Prison Break - Spartacus - The Wampire Daires - Teen Wolf - How I Met Your Mother - Dexter - Da Vinci's Demons - Fringe - Doctor Who - Flash Forward - Spiderman Ultimate - American Horror Story
  • Yarbay
    6215 Mesaj
    Adamlar saldırmadığı için atak yememiş gibi gözüktük ama son dakikalarda iyi atak yemeye başlamıştık.Maç biraz daha devam etseydi kesin gol yemiştik zaten.Ayrıca hatırlatırım evimizdeki Real maçında da derli toplu başlamıştık ama sonrası malum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.