Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
40.433
Cevap
65
Favori
1.209.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mechaniker

quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived
    Bu maç WBA'nın hakkıydı ama bir kere de hakkımız olmayan maçı kazanalım.

ManU genelde çok hakkı olan maçları kaybeder ama çok kötü oynadığı maçta 2 tane sallar al sana galibiyet

Bknz: 1999 ŞL Finali, Ole Gunnar Solskjær

Hacı şaka maka yenilmezlik rekoru kırıcaz galiba

• Nekadar oldu yenilmezliğimiz? Hiç takip edemedim bu aralar.
  • quote:

Nekadar oldu yenilmezliğimiz? Hiç takip edemedim bu aralar.

Ligin başından beri yenilmiyoruz . 19 Maçta 11 Galibiyet 8 Beraberlik . Blackpool City maçı başladı . Saat 7.30'da da Birmingham Arsenal maçı var . Birmingham nası bizden puan aldıysa aynı özveriyi Arsenal karşısında göstermesini bekliyoruz
  • Ferguson resmen menejerlik oynuyor bu takımla yahu. 20 küsür Yıl aynı takım, kadro gençleştirmeler falan, yenilmezlik serileri, 3 kupalı şampiyonluklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cris..

Birmingham maçı da bizim hakkımızdı

Çikarito reyiz coştu valla . Rooney'de de biraz biraz düzelme var golünü de attı bugün . Arsenal da Wiganla berabere kalmış yeni gördüm . Çok fena sevindim

Zaten o yüzden bir kere de hakkımız olmayan maçı kazanalım dedim. Rooney'in sakatlığı umarım uzun sürmez. Zaten çok fazla sakat var bir de o uzun süre sakat kalmasın.

quote:

ManU genelde çok hakkı olan maçları kaybeder ama çok kötü oynadığı maçta 2 tane sallar al sana galibiyet

Bknz: 1999 ŞL Finali, Ole Gunnar Solskjær

Epeyi dengesiz takımız o yüzden. Tam maçı kaybettik dediğimizde kazanabiliyoruz 99 ŞL finali gibi. Tam da kazandık dediğimiz anda yenilebiliyor/berabere kalabiliyoruz bu seneki birçok maçta olduğu gibi.

• Aston Villa 2-1 Chelsea dakika 73 hadi Villa dayan
  • quote:

Aston Villa 2-1 Chelsea dakika 73 hadi Villa dayan

Ancelotti gidici

Ama dün Arsenal 3 atmış
  • Chelsea çok kötü oynuyor 2-1 biter mac
  • quote:

quote:

Ancelotti gidici

Ama dün Arsenal 3 atmış

Bu sene ya arsenal yada manu şampiyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: NintendoWiiXbox

quote:

quote:

Ancelotti gidici

Ama dün Arsenal 3 atmış

Arsenal Barcelona tarafından bozguna uğrar, birdahada toparlanamaz. ManU alacak bu yıl

• quote:

Orijinalden alıntı: NintendoWiiXbox

quote:

quote:

Ancelotti gidici

Ama dün Arsenal 3 atmış

Arsenalin çoğu liseli . Mart ayından sonra düşüşe geçiyor Arsenal . Benim asıl korktuğum Chelsea idi o da iyice bozuldu . Glory United

• 3-2 oldu :D
  • 3-3.

Ne gerizekalı şu Villa be, ulan 8-9 haftadır berbat giden takıma öne geçtiği maçta puan veriyor.
  • 3-2 olunca 1 dakika boyunca sövüdm Villa'ya Neyse 3 puan alamamaları çok önemli oldu . 1 puan o kadar da önemli değil .
  • quote:

3-2 olunca 1 dakika boyunca sövüdm Villa'ya Neyse 3 puan alamamaları çok önemli oldu . 1 puan o kadar da önemli değil .

Panpa rakiplerin maçları bitmeden skor hakkında yorum yapmayalım. Bak Fenerin maçlardada böyle oluyor ManU'dada
  • quote:

quote:

3-2 olunca 1 dakika boyunca sövüdm Villa'ya Neyse 3 puan alamamaları çok önemli oldu . 1 puan o kadar da önemli değil .

Panpa rakiplerin maçları bitmeden skor hakkında yorum yapmayalım. Bak Fenerin maçlardada böyle oluyor ManU'dada

Tamam panpa aldım ben dersimi

• Chelsea maçının 2. yarısını izlemedim. Ancak izleseydim 3-2 olduğunda herhalde epeyi küfür ederdim.
  • Oh be Stoke City'i 2-1 yendik . Goller Chicarito ve Nani Reyiz'den geldi . Yarın Arsenal City maçı var . Mükemmel bir hafta olacak bizim için .
  • Bu Meksikalı Hernandez iyi götürüyor yalnız sezonu. Biraz daha fizik yaparsa uzun seneler boyunca iyi anarız gibi bu adamı.
  • quote:

Oh be Stoke City'i 2-1 yendik . Goller Chicarito ve Nani Reyiz'den geldi . Yarın Arsenal City maçı var . Mükemmel bir hafta olacak bizim için .

Panpa hiç bilmiyordum maçımız olduğunu he. Valla takım olarak süperiz bu yıl...

Sir Alex Babanın yanında staja yollasak şu Aykut Kocamanı nasıl olur be? Valla ben bomba olur diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.