Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.429
Cevap
65
Favori
1.209.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12491250125112521253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sonunda Mourinho'yu Adidas ve Chevrolet yöneticileri kovacak sanırım. Onların da memnun olmadığı yönünde haberler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

İnanmayacaksınız, ama İngilizce bilmiyor İspanyolca konuşuyor röpörtajları falan hep İspanyolca.

Alıntıları Göster
    İnanmayın zaten. İyi ingilizce konuşur. Tamam iyice zıvanadan çıktı ama kaç dil bilen adam abartmayın.

Özür dilerim beyler mou diyorsunuz sandım . Ayaküstü rezil olduk vay arkadaş kafayı mouyla bozduk . Neyse bana ders olarak dursun silmiyorum

@Lord Joker.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 3 Ekim 2018; 18:54:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fred yerine Fellaini'yi oynatıp teknik kaliteye sahip değiliz demek. Eğer stoperlerden bahsediyorsa geçen sezon 4-0 kazandığımız maçlarda da bu stoperler oynuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

İnanmayın zaten. İyi ingilizce konuşur. Tamam iyice zıvanadan çıktı ama kaç dil bilen adam abartmayın.

Özür dilerim beyler mou diyorsunuz sandım . Ayaküstü rezil olduk vay arkadaş kafayı mouyla bozduk . Neyse bana ders olarak dursun silmiyorum

@Lord Joker.

Alıntıları Göster
    Adam Valencia'yı demiş. Sen nereden Mourinho'yu diyor sandın hiç anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Adam Valencia'yı demiş. Sen nereden Mourinho'yu diyor sandın hiç anlamadım.

Alıntıları Göster
    Ben de anlamadım ama valenciayı okuduğumu hatırlıyorum .

Bilmiyorum mou ile ilgili bir haber görmüştüm beynimde ona verdiğim cevabı burada verdim sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Eskiden Mourinho takımları kendi sahalarında devleşirdi, çok nadir puan kaybederdi Mourinho. Şu anki hale bak bir de...

Alıntıları Göster
    Özellikle chelsea nin başındayken yanlış hatırlamıyorsam stamford bridge de 40 küsür maç kaybetmemişti belkide daha fazla. Ne oldu bu adama anlamıyorum saçmalıyor ve saçmaladığını kabullenmiyor, çok enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 3 Ekim 2018; 19:26:20 >
  • quote:

@Lord Joker.

Alıntıları Göster
    Alem adamsınız hocam güldürdün akşam akşam.

• quote:

@Lord Joker.

Alıntıları Göster
    Adam tercümanlıktan geldi kardeşim uyanda balığa gidek.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 5 Ekim 2018; 12:53:6 >
  • The Sun son dakika geçiyor. Gelecek hafta Mourinho kovuluyormuş. :D

• Manchester United hierarchy have lost faith in Jose Mourinho and the Portuguese boss could be sacked next week. (source: @ncustisTheSun) #MUFC

• Biraz moral saçalım.
  • Antonio Conte gelir mi sizce ? Bence şu anda Dünyanın en iyi teknik direktörü yönetim istediği transferleri yaparsa özlenen şampiyonluk gelir.
  • Şu konu üstümde olmasa bırakmıştım çoktan forumu. Bu ne ya yarım saatir 2 kelâm yazacağız hatalardan yazdırtmiyor.

• Bu bir veda yazısıdır.

Benim için bir insanın hayattaki duruşunu ve gücünü gitme vakti geldiğinde kalmamaya direnmek belirler. Yaklaşık 6 yıldır severek ve gurur duyarak yazdığım Forum Donanımhaber'i bırakma kararı aldım. 17 yaşında bir çocukken dahil olduğum ve sahibi olmaktan gurur duyduğum bu kıraathane'den, bugün dimdik, emin adımlarla kendi adıma tüm başarıları görmüş olan bir kişi olarak ayrılmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bir de özel teşekkürlerim olacak. Bu konuyu devrinin sağlanmasında katkıları çok büyük olan Fidel Castro ve Sherlock hocama ve bu süreçte bu konuda yan yana yazdığım başta the wow, Cane®, The Red Devil, Marty McFLY, Edwin van der sar, ImPerspektif ve aynı zamanda başta Dünyadan Futbol erkânı olmak üzere bu konuya katkılarını esirgemeyen adlarını sıralamaya karakter yetmeyecek diğer taraftar konularındaki üyelere de çok teşekkür ederim.

Ne demiş güzel mevlana; "Dünle beraber gitti dünya ait ne varsa, şimdi yeni şeyler söylemek lazım."

Haklarınızı helal edin ben varsa tüm arkadaşlara hakkımı helal ediyorum.

Başka platformlarda görüşmek dileğiyle.

Edit: konu üzerimde olacak ve başlık haftada iki kez güncellenecek.

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 5 Ekim 2018; 2:19:55 >

• veda ediyorsun lakin konuyu devretmiyorsun abi. bu nasil veda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

The Sun son dakika geçiyor. Gelecek hafta Mourinho kovuluyormuş. :D
    Yerine kim gelecek. Esas mesele bu.

• tazminati ne kadar olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Yerine kim gelecek. Esas mesele bu.

Alıntıları Göster
    Zidane ğelir kısa süreli koçum aslanımla etki yapar taraftarın ğazını alırlar biraz hype basarlar realle clleri aldı diye -ki 2 cl yi hakemler hediye etmese orada bile rezil rüsva olup eleniyordu- onun dışında bir etki yapmaz. Bence de 2 yıl içine kovulur veya realdeki ğibi yüzsüzlük yapmaz kendi istifa eder. Manunun pochettinoyu bağlaması lazım veya o tarz birini bulması lazım yoksa paralar yine uzun vadede çöpe ğidecek

https://www.skysports.com/football/news/11661/10277696/sir-alex-ferguson-and-mauricio-pochettino-have-lunch-in-london

Last Updated: 11/05/16 7:29pm

manu adına üzücü hatırlatalım tekrar

• Poşet hocam gelecekse Alder, Son, Kane ve Eriksen'i alsın gelsin tek başına yetmez.
  • 
Sayfa: önceki 12491250125112521253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.