Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-0 Everton | #MUNEVE (1249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.411
Cevap
65
Favori
1.208.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-0 Everton | #MUNEVE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takımın sorunu çok belli değil mi? Matic-Pogba-Fellaini 3lüsü aynı anda sahada olmamalı olamaz! Ama Mourinho böyle oynatıyor. 3'ü de ağır hantal adamlar hücum olarak oyuna hiçbir etkileri olamaz anca duran toplardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Bu takımın sorunu çok belli değil mi? Matic-Pogba-Fellaini 3lüsü aynı anda sahada olmamalı olamaz! Ama Mourinho böyle oynatıyor. 3'ü de ağır hantal adamlar hücum olarak oyuna hiçbir etkileri olamaz anca duran toplardan.
    Kesinlikle. İşin kötü yanı hantal olmaları defans anlamında da zorluk yaratıyor. Bize Modric gibi iki yönü oynayabilen, Kante gibi ciğersiz orta saha lazım ama kadro yapılanması ne yazık ki çok kötü oldu. Pogba'nın bu paraları ettiği yerde mesela Kante benim için Neymar'dan daha pahalıdır.

Sırf Manchester geri döndü imajı yaratmak adına Pogba'nın o paralara alındığı gerçeği var. Oysa Kante o dönem sadece 36 milyoncuğa alındı.
  • DEVRE Manchester United 0 - Valencia 0

Topla Oynama %50/%50

Toplam Şut 5/6

İsabetli Şut 1/1

Başarılı Pas 233/228

Korner 2/0

Faul 8/9

Ofsayt 3/0

• Mou resmen takımın fabrika ayarlarını ile oynadı o derece berbat bir maç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 2 Ekim 2018; 23:21:43 >
  • Ulan arkadaş her seferinde aynı şekilde kullanılmaz ki şu korner

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın Mata'ya garezimi var yoksa Pogba ile olan olaydan dolayı kovulmamayı istediği için oyundan almaya mı korkuyor? Ya da tam tersi kovulmak için hala tek oyuncu değişikliği yaptı son dakikalar olmasına rağmen. Mourinho'yu çok severim ama bir türlü çözemiyorum United'da yaptığı işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 2 Ekim 2018; 23:52:53 >
  • Hayatımın 90 dakikası boşa gitti.

• O değilde bugün sağlam vurgun yaptılar ha takımların çoğunda özellikle ağır favori olanlarda tuhaflıklar var dönemin en büyük şikesi bugün oldu diyebilirim.Maçları genel göz gezdirdim tüm takımların alayı lakayttı ve dediğim gibi ağır favori olanlar birilerin cepleri fena doldu klüpler dahil.Sonuçların normal olduğunu sanmıyorum.

Cska 1-0 Real Madrid

Bayern 1-1 Ajax

City maçı son anda Silva'nın hamlesi ile aldı yoksa oda 1-1 bitiyordu.

ManU'da berbattı.Ama sonuçlar arasında aldığı durum sırıtmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 3 Ekim 2018; 0:5:15 >
  • Çok şükür bügün de kanser olduk.

• Juve maçında nasıl 1 puan alırızın provasını yaptık herhalde. Kazansak bile kimse sevinmezdi galiba. Rezalet bir oyun. Fred yerine 90 dakika Fellaini oynuyor diyecek bir şey yok. Faul yapmadan top kazanmayı bile beceremiyor. İlerde pres yok bu orta saha ile nasıl yapacaksın zaten o yüzden kanatlarda yetersiz kalıyor. Alexis bir maç kötü oynar iki maç kötü oynar ama her maç yetersiz kalıyorsa bir sıkıntı var demektir. Orta saha oyun kuramıyor kanatlar kapalı duvara karşı oynayınca etkisiz kalıyor. Pogba 90 dakika sahada yürüyor.
  • Valencia zaten gol yememek için kapandı onu anladık ama Manchester United 2-3 kritik pozisyon hariç sahada varlık gösteremedi. Hatta şunu söyleyebilirim savunma yapan Valencia bile daha iyi oynadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Hayatımın 90 dakikası boşa gitti.
    O yüzden ikinci yarıyı izlemedim 45 dakika kardayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

O değilde bugün sağlam vurgun yaptılar ha takımların çoğunda özellikle ağır favori olanlarda tuhaflıklar var dönemin en büyük şikesi bugün oldu diyebilirim.Maçları genel göz gezdirdim tüm takımların alayı lakayttı ve dediğim gibi ağır favori olanlar birilerin cepleri fena doldu klüpler dahil.Sonuçların normal olduğunu sanmıyorum.

Cska 1-0 Real Madrid

Bayern 1-1 Ajax

City maçı son anda Silva'nın hamlesi ile aldı yoksa oda 1-1 bitiyordu.

ManU'da berbattı.Ama sonuçlar arasında aldığı durum sırıtmadı.
    Nasıl yürüyor bu iş? Guardiola çıkıp bugün şike yapıyoruz kötü oynayın vs mi diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

O yüzden ikinci yarıyı izlemedim 45 dakika kardayım.

Alıntıları Göster
    Biz buna kısaca FB sendromu diyoruz.

• quote:

Biz buna kısaca FB sendromu diyoruz.

Alıntıları Göster
    İki takım destekliyorum ikisi de yillardir sampiyon olamiyor ikisi de hoca değiştirip durdu ve hiçbiri iş yapamadı. İkisi de asiri sıkıcı futbol oynuyor ve iki takimin taraftari da hocalari kovulsun istiyor.

• quote:

İki takım destekliyorum ikisi de yillardir sampiyon olamiyor ikisi de hoca değiştirip durdu ve hiçbiri iş yapamadı. İkisi de asiri sıkıcı futbol oynuyor ve iki takimin taraftari da hocalari kovulsun istiyor.

Alıntıları Göster
    Bizdeki sorun hocada net olarak. Bundan emin oldum bugün. Kâğıt üstünde çok çok kötü bir kadromuz yok ama oyun baya kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Nasıl yürüyor bu iş? Guardiola çıkıp bugün şike yapıyoruz kötü oynayın vs mi diyor

Valla bilmiyorum avrupa ligi kıvamındaki maçlara bakmadım ama bayern real city olsun o kadar lakayt oynadılar ki bir bit yeniği var gibiydi.Dostluk maçı(hazırlık maçı) kıvamında CL maçları izledim.Ajax Bayern'i Allianz'da eziyordu oda son zamanlarda gördüğüm en ilginç şey maçlar çok can sıkıcıydı.Mesela ilk hafta maçlar gollü ve tempolu idi bu hafta leş ve tatsız.Yarında böyle olursa kötü.Ben VAR sistemi olmadığı müddetçe maçlarada güvenmiyorum ayrıca.Seneye gelecekmiş.Hakemler çok art niyetli emir almış gibilerdi bugünde gördüm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bizdeki sorun hocada net olarak. Bundan emin oldum bugün. Kâğıt üstünde çok çok kötü bir kadromuz yok ama oyun baya kötü.

Alıntıları Göster
    Hocada da sıkıntı var ama kadro city liverpool chelsea kadrolari gibi de degil açıkçası. Ve oyuncuların bireysel performansları da düşük. Mourinho yuzundendir belki bilemiyorum ama 3 senede hiçbir şey başaramadı adam.

• quote:

Hocada da sıkıntı var ama kadro city liverpool chelsea kadrolari gibi de degil açıkçası. Ve oyuncuların bireysel performansları da düşük. Mourinho yuzundendir belki bilemiyorum ama 3 senede hiçbir şey başaramadı adam.

Alıntıları Göster
    Yönetimsel sıkıntılar da mevcut. Bir allahın kulu da çıkıp bu takıma ne oluyor diye bakmıyor yukarıdan. Nerden tutsan elinde kalıyor, sezonn sonunu bekleyecekler galiba hocanın kovulması için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 3 Ekim 2018; 0:45:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.