Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 5-2 AFC Bournemouth | #MUNBOU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
31.553
Cevap
55
Favori
817.600
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 5-2 AFC Bournemouth | #MUNBOU
Giriş
  • Paul Scholes: "Mourinho'nun son mağlubiyetin ardından kovulmamasına şaşırdım. Artık kontrolden çıktı, ne söylediğinin farkında değil. O, hareketleriyle kulübü utandırıyor."
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Eski taahhaüt sistemindeyseniz izleyemezsiniz hocam.

Alıntıları Göster
    Yıllardır abonesiyim eski taahhüt bilmem ne bana o fırıldakları yapmaması gerektiğini de bilmiyor bunlar. Her bok gibi parasını verip maç izleyecek ülkede de değiliz.

Oturup izleyecekmişim gibi çöp süperligini de bahane kullanıyor, direk telefonu kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 2 Ekim 2018; 22:14:50 >
    |
    |
    Bahsedilenler: vector x-31

• Yarbay
    3265 Mesaj
    Sizin stadın şu kamera açısına bitiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bu takımın sorunu çok belli değil mi? Matic-Pogba-Fellaini 3lüsü aynı anda sahada olmamalı olamaz! Ama Mourinho böyle oynatıyor. 3'ü de ağır hantal adamlar hücum olarak oyuna hiçbir etkileri olamaz anca duran toplardan.

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Bu takımın sorunu çok belli değil mi? Matic-Pogba-Fellaini 3lüsü aynı anda sahada olmamalı olamaz! Ama Mourinho böyle oynatıyor. 3'ü de ağır hantal adamlar hücum olarak oyuna hiçbir etkileri olamaz anca duran toplardan.
    Kesinlikle. İşin kötü yanı hantal olmaları defans anlamında da zorluk yaratıyor. Bize Modric gibi iki yönü oynayabilen, Kante gibi ciğersiz orta saha lazım ama kadro yapılanması ne yazık ki çok kötü oldu. Pogba'nın bu paraları ettiği yerde mesela Kante benim için Neymar'dan daha pahalıdır.

Sırf Manchester geri döndü imajı yaratmak adına Pogba'nın o paralara alındığı gerçeği var. Oysa Kante o dönem sadece 36 milyoncuğa alındı.
    |
    |

Topla Oynama %50/%50

Toplam Şut 5/6

İsabetli Şut 1/1

Başarılı Pas 233/228

Korner 2/0

Faul 8/9

Ofsayt 3/0

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 2 Ekim 2018; 23:21:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    3754 Mesaj
    Ulan arkadaş her seferinde aynı şekilde kullanılmaz ki şu korner

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Bu adamın Mata'ya garezimi var yoksa Pogba ile olan olaydan dolayı kovulmamayı istediği için oyundan almaya mı korkuyor? Ya da tam tersi kovulmak için hala tek oyuncu değişikliği yaptı son dakikalar olmasına rağmen. Mourinho'yu çok severim ama bir türlü çözemiyorum United'da yaptığı işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 2 Ekim 2018; 23:52:53 >
    |
    |

• O değilde bugün sağlam vurgun yaptılar ha takımların çoğunda özellikle ağır favori olanlarda tuhaflıklar var dönemin en büyük şikesi bugün oldu diyebilirim.Maçları genel göz gezdirdim tüm takımların alayı lakayttı ve dediğim gibi ağır favori olanlar birilerin cepleri fena doldu klüpler dahil.Sonuçların normal olduğunu sanmıyorum.

Cska 1-0 Real Madrid

Bayern 1-1 Ajax

City maçı son anda Silva'nın hamlesi ile aldı yoksa oda 1-1 bitiyordu.

ManU'da berbattı.Ama sonuçlar arasında aldığı durum sırıtmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 3 Ekim 2018; 0:5:15 >
    Çok şükür bügün de kanser olduk.

|
    |
  • Juve maçında nasıl 1 puan alırızın provasını yaptık herhalde. Kazansak bile kimse sevinmezdi galiba. Rezalet bir oyun. Fred yerine 90 dakika Fellaini oynuyor diyecek bir şey yok. Faul yapmadan top kazanmayı bile beceremiyor. İlerde pres yok bu orta saha ile nasıl yapacaksın zaten o yüzden kanatlarda yetersiz kalıyor. Alexis bir maç kötü oynar iki maç kötü oynar ama her maç yetersiz kalıyorsa bir sıkıntı var demektir. Orta saha oyun kuramıyor kanatlar kapalı duvara karşı oynayınca etkisiz kalıyor. Pogba 90 dakika sahada yürüyor.
    |
    |
    Valencia zaten gol yememek için kapandı onu anladık ama Manchester United 2-3 kritik pozisyon hariç sahada varlık gösteremedi. Hatta şunu söyleyebilirim savunma yapan Valencia bile daha iyi oynadı.
    |
    |

Hayatımın 90 dakikası boşa gitti.
    O yüzden ikinci yarıyı izlemedim 45 dakika kardayım.

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

O değilde bugün sağlam vurgun yaptılar ha takımların çoğunda özellikle ağır favori olanlarda tuhaflıklar var dönemin en büyük şikesi bugün oldu diyebilirim.Maçları genel göz gezdirdim tüm takımların alayı lakayttı ve dediğim gibi ağır favori olanlar birilerin cepleri fena doldu klüpler dahil.Sonuçların normal olduğunu sanmıyorum.

Cska 1-0 Real Madrid

Bayern 1-1 Ajax

City maçı son anda Silva'nın hamlesi ile aldı yoksa oda 1-1 bitiyordu.

ManU'da berbattı.Ama sonuçlar arasında aldığı durum sırıtmadı.
    Nasıl yürüyor bu iş? Guardiola çıkıp bugün şike yapıyoruz kötü oynayın vs mi diyor

Orijinalden alıntı: The Red Devil

O yüzden ikinci yarıyı izlemedim 45 dakika kardayım.

Alıntıları Göster
    Biz buna kısaca FB sendromu diyoruz.

Biz buna kısaca FB sendromu diyoruz.

Alıntıları Göster
    İki takım destekliyorum ikisi de yillardir sampiyon olamiyor ikisi de hoca değiştirip durdu ve hiçbiri iş yapamadı. İkisi de asiri sıkıcı futbol oynuyor ve iki takimin taraftari da hocalari kovulsun istiyor.

• Yarbay
    2978 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

İki takım destekliyorum ikisi de yillardir sampiyon olamiyor ikisi de hoca değiştirip durdu ve hiçbiri iş yapamadı. İkisi de asiri sıkıcı futbol oynuyor ve iki takimin taraftari da hocalari kovulsun istiyor.

Alıntıları Göster
    Bizdeki sorun hocada net olarak. Bundan emin oldum bugün. Kâğıt üstünde çok çok kötü bir kadromuz yok ama oyun baya kötü.

Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,655
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.