Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.429
Cevap
65
Favori
1.209.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Ferguson>mourinho=wenger.
    Ama mourinho wengerin önüne geçebilir.
    Tüm zamanlar Ferguson>Clough>mourinho=wenger.

Mourinho ve Wenger neden eşit mesela yukarıda ki mesajınız da "19 yılda 3 şampiyonluk mu(wenger) Yoksa 5 yılda 3 şampiyonluk mu (mourinho)" yazmışsınız

Dedim ztn mourinho daha potansiyelli bence.
    Maddi olarak iki klüpte şu an aynı bence.
    Mourinho chelsea'de uzun süre kalırsa ferguson etkisi yaratabilir.
    Arsenal'i severim ama wenger gibi cl kupası olmayan bir adam için aynı şeyleri söyleyemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsenal taraftarının vizyondan bahsetmesi çok komik. Vizyon takımin hedefiyle alakalıdır. United'ın hedefi geçen seneye kadar şampiyon olmaktı geçen sene şampiyonlar ligine katılabilmek. Gerçekçi olmak gerek geçen sene şampiyonluğa kimse inanmıyordu. Ama sizin de kabul etmeniz lazim Arsenal in hedefi her sene şampiyonlar ligine katılabilmek, şampiyonluk değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Arsenal taraftarının vizyondan bahsetmesi çok komik. Vizyon takımin hedefiyle alakalıdır. United'ın hedefi geçen seneye kadar şampiyon olmaktı geçen sene şampiyonlar ligine katılabilmek. Gerçekçi olmak gerek geçen sene şampiyonluğa kimse inanmıyordu. Ama sizin de kabul etmeniz lazim Arsenal in hedefi her sene şampiyonlar ligine katılabilmek, şampiyonluk değil.

Bu sene şampiyonluk parolasıyla çıkacaklardır.
    Cl'de de en az çeyrek görmeliler çünkü çok sağlam kadroları oldu.
    Eğer bu sene de bir şey olmazsa bir daha bir şey beklemem wenger'den.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reverse-Flash

O gunler baya geride kaldi gunumuze bakalim artik, iyice 4. luge yerlestiniz, yillardir onemli bir basariniz yok.

Ben defansif futbol oynamiyoruz demedim, sen oyle bir anlatmissinki sanki o futbolla basarisiz sonuclar almisiz benim dedigim defansif futbolla onemli basarilar elde etmemiz ve bundan da gayet memnun olmamiz. Sizin gibi futbol oynayip kupasiz kalacaksak, hic gerek yok, o pozitif futbolunuz size kalsin.

Yapmayın ya her şey kupa mı sen Tv başına otururken 10-15 kere esneyerek 1-0 biten maçı izlemenin neresinden memnun oluyorsun futbol bu mudur Yarın görüşürüz

Bence td leri karşılaştırmak için bi konu açılsın olsun bitsin konu kirlenmesin daha fazla @Sir Alex Ferguson goreve davet ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• van gaal şimdiden bavullarını hazırlasın mou reyizin olduğu yerde çelsiden başka hiç bir takım favori değildir.Guardıolayı bence seneye city yerine siz alın yoksa yazık olucak bir tek o mou ile mücadele edebilir ama ne kadar bilemem çelsi bu sene toplayabildiği bütün kupaları toplayacaktır

edit:Çelsi abarttığınız kadar defansif futbol oynamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 1 Ağustos 2015; 20:02:50 >
  • Adam Guardiola dedi ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Arsenal taraftarının vizyondan bahsetmesi çok komik. Vizyon takımin hedefiyle alakalıdır. United'ın hedefi geçen seneye kadar şampiyon olmaktı geçen sene şampiyonlar ligine katılabilmek. Gerçekçi olmak gerek geçen sene şampiyonluğa kimse inanmıyordu. Ama sizin de kabul etmeniz lazim Arsenal in hedefi her sene şampiyonlar ligine katılabilmek, şampiyonluk değil.

2 sezondur hedef şampiyon olmak az şu ligi takip edin be kardeşim
  • Biri bana bu fav'ı açıklasın

https://twitter.com/SergioRamos/favorites

Ayrıca bizimkiler Lewa için Bayern'le masadaymış.
  • resim şeklinde atar mısın?twitter kullanmadığım için göremiyorum.yada ne var onu söyle
  • the wow kullanıcısına yanıt
    AS dergisi resmi twitter hesabı De Gea'nın United'ın yeni forma tanıtımında yer almadığını söylemiş. Sergio Ramos da fav'lamış.
  • bu tarz haberleri bende gördüm ama diğer kalecilerde tanıtımda yer almadı.şu ana kadar sadece yeşil renk kaleci forması satışa sunuldu o formaylada hiçbir kaleci ile lansman olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Dexter şurada herkes bana laf soksun, Allah aşkına sen laf sokma, Ateistsen Lucifer adına laf sokma. Şurada gerçekten futbol bilgisini taktir ettiğim adamlar var. Onlar gelip adam gibi argüman sunsa sabaha kadar tartışırım fakat FB bölümünde kendi taraftarının bile trollüğünden illallah ettiği adamsın. Orada dışlandığın için burada kasıyorsun fakat lotodan para tutturmuş kekolar gibi 50 metreden belli ediyorsun kendini.
    Kasma fazla.

Beni alıntıla bari yazdığını bileyim

FB bölümünde kim ne bana ters bisi yazmış link ver koy buraya tövbe billah mesajını bir daha alintilamayacagim. gs lisin ondan sana oyle gelmistir.

Çok cahilsin ya. Mesajlarin laf sok diye Bekliyor. Dayanamiyorum. Napiyim ?

Luciferi severim. Düzgün adamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 2 Ağustos 2015; 0:09:35 >

• the wow kullanıcısına yanıt
    Ayrıca Rooney de tanıtımda yoktu. Benim anlamadığım Ramos'a noluyor?
  • bizi kullanıp istediği parayı aldı.taraftar biraz tepki koydu tabi oda şirin görünme çabasına girmiş olabilir.
  • quote:

quote:

O gunler baya geride kaldi gunumuze bakalim artik, iyice 4. luge yerlestiniz, yillardir onemli bir basariniz yok.

Ben defansif futbol oynamiyoruz demedim, sen oyle bir anlatmissinki sanki o futbolla basarisiz sonuclar almisiz benim dedigim defansif futbolla onemli basarilar elde etmemiz ve bundan da gayet memnun olmamiz. Sizin gibi futbol oynayip kupasiz kalacaksak, hic gerek yok, o pozitif futbolunuz size kalsin.

Yapmayın ya her şey kupa mı sen Tv başına otururken 10-15 kere esneyerek 1-0 biten maçı izlemenin neresinden memnun oluyorsun futbol bu mudur Yarın görüşürüz

Geçen yılın en çok gol atan takımlarına bak bakayım en ustlerde kimi goreceksin. 1-0 miş. Yalanını Seveyim senin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Ayrıca Rooney de tanıtımda yoktu. Benim anlamadığım Ramos'a noluyor?

Haydaa Kalecilerin hiçbiri yok aynen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde Lewandowski gelirse direk çakarım formayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

quote:

Geçen yılın en çok gol atan takımlarına bak bakayım en ustlerde kimi goreceksin. 1-0 miş. Yalanını Seveyim senin.

İşte bunlar hep duran top sizin savunma hattı Liverpool ve Manu hücum hattından daha fazla gol atmıştır tahminim

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşte bunlar hep duran top sizin savunma hattı Liverpool ve Manu hücum hattından daha fazla gol atmıştır tahminim

1-0 olayın yattı senin demektir. En çok gol atan takımlardan ama ağıza sakız olmuş. 1-0. Öyle bir olay yok

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1-0 olayın yattı senin demektir. En çok gol atan takımlardan ama ağıza sakız olmuş. 1-0. Öyle bir olay yok

Rakamlara çok takılıyorsunuz 1-0 olayı tamamen sıkıcı futbolu anlatmak için yazılmış rakamlardır.Ligin ilk yarısında ki Chelsea'ye dikkat ederseniz bir şey demiyorum çok iyi oynuyordunuz fakat ligin ikinci yarısında maçlarınız işkenceye dönüştü...

• 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.