Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.422
Cevap
65
Favori
1.208.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    19 yılda 3 şampiyonluk mu(wenger) yoksa 5 yılda 3 şampiyonluk mu (mourinho)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efrasiyab42 -- 1 Ağustos 2015; 11:50:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Adam gibi troll de kalmadı.
    19 yılda 3 şampiyonluk mu(wenger) yoksa 5 yılda 3 şampiyonluk mu (mourinho)

Odom gobo torol kolmodo.
    Moronyonon tronsfor botçosoylo wongoron botçoso oyno mo soyon çok bolmoş

Soru işareti.

• Dexter şurada herkes bana laf soksun, Allah aşkına sen laf sokma, Ateistsen Lucifer adına laf sokma. Şurada gerçekten futbol bilgisini taktir ettiğim adamlar var. Onlar gelip adam gibi argüman sunsa sabaha kadar tartışırım fakat FB bölümünde kendi taraftarının bile trollüğünden illallah ettiği adamsın. Orada dışlandığın için burada kasıyorsun fakat lotodan para tutturmuş kekolar gibi 50 metreden belli ediyorsun kendini.
    Kasma fazla.

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

Adidasın reklamı iyi de forma fiyatları artarsa kötü olur bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

@Sir Alex Ferguson Yürek yedin herhalde çok tartışmak istiyorsan tartışalım.

@Cane® Skora bakıp konuşmamak lazım.Monaco'ya elendik fakat ilk maçta Kondogbia 30 metreden vurur Per'e çarpan top gol olur daha sonra kontratlarla maçı 3-1 alırlar ki o maçta Giroud maalesef sezonun en kötü oyununu oynayarak 4-5 pozisyonu cömertçe harcamıştır.İkinci maçta yine oyunun hakimi bizdik 2-0 ı yakaladık Subasic 3.gole izin vermeyince maalesef elendik.Sonuç olarak biz elimizden geleni yaptık pozisyonlar ürettik pozitif bir futbol oynadık ama olmadı.Chelsea ne yapmış ona bakalım kendi evinde Psg ile oynuyor rakip maçın başında 10 kişi kalmış kırmızı gören oyuncu Zlatan Ibrahimovic ve korkak bir şekilde kendi yarı sahasına yaslanıyor sanki Chelsea 10 kişi...Topla oynayan üreten bir Psg var ve topun arkasında bekleyen bir Chelsea...Arsenal da böyle bir şey göremezsin imkanı yok daha doğrusu büyük takımlarda bunu göremezsin böyle bir oyun anlayışı olamaz...Siz bu oyunu savunuyorsanız sizin bileceğiniz bir iştir.

@CarLeLiaS İnan kanka

Arsenal'de boyle bir oyun anlayisi goremessin demissin sanki takimin o futbolla onemli basarilar elde etmis. 10 senede 3 kupa kazandiniz.

Ayrica tek mactan boyle bir yargi cikarman da guzelmis. Defansif futbol basari icin gerekiyorsa oynanir ve bu futboldan cok iyi basarilar elde ettik ben bu durumdan kesinlikle memnunum.

• Pedro sağ kanadı otoban yapar.
    Valencia'nın ilk yıllarındaki etkiyi yapar büyük ihtimal.

• quote:

Pedro sağ kanadı otoban yapar.

forumda yeterinden fazla troll dolu sende başlama gözünü seveyim.
  • Perdo underrated futbolculardan biri. Di Maria kadar yetenekli ve etkili değil ama ondan daha istikrarlı ve derli toplu benim görüşüm.
    Yalnız 7 gün kaldı hala stoper almadık iyi mi.
  • A new dawn. The Old Trafford Megastore has been transformed…

• formanın detayları

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

Pedro sağ kanadı otoban yapar.

forumda yeterinden fazla troll dolu sende başlama gözünü seveyim.

Çok ciddiyim united forumundaki ankete de bak.
    Bu adamın bizim takım kadar şampiyonlar ligi var.

• bende oy verdim o ankete.orasıda burası gibi forum ilahlaştırmaya gerek yok.ŞL konusunda şaka yapıyon heralde.eğer ciddi söylediysen seni bloklamayı düşüneceğim.Barça'nın kazandığı başarıların kaçında Pedro'nun etkisi var.sanki bana Messi'yi alıyoruz.
  • Değişiklik şartmış gördük bunu. Ne güzel hazırlanmış adidas şu işe.

Pedro konusunda ise soğuk bakmıyorum şu an ben. Yeter ki stoper alınsın.

• kaleci formamız

antrenman ürünleri

• @hasanatom Ferguson - Wenger - Mourinho'yu büyükten küçüğe sıralar mısınız ?

@Reverse-Flash İngiltere de yenilgisiz şampiyon olan tek takım kim ? Nasıl bir futbol oynuyordu o takım ? Hani senin oyuncun Matic onlar gibi olabiliriz diyordu :) 10 senede 3 kupa olayı da stad yapımından dolayı oluşan 320 milyon poundluk borç yüzünden satılık bir kulüp olmadığımız için kendi öz kaynaklarımız ile yaptırıyoruz anlamanı beklemiyorum bunu :)

Tek maçtan böyle bir yargı çıkarmadım izlemesek inandıracaksın bizi İlk aklıma gelen Hull ve QPR maçları var.Chelsea ligin 2.yarısında berbat bir futbol oynadı.Siz durumdan memnun olabilirsiniz bu kulübün gelenekleri ile alakalı bir durum mesela Arsenal tarihinde sıkıcı futbol oynattığı için şampiyon olmasına rağmen gönderilen menajer vardır.Dediğim gibi gelenek ile alakalı bir durum pardon gelenek demişim Chelsea ile ne alakaysa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Ağustos 2015; 15:24:18 >

• Ferguson>mourinho=wenger.
    Ama mourinho wengerin önüne geçebilir.
    Tüm zamanlar Ferguson>Clough>mourinho=wenger.

• quote:

Ferguson>mourinho=wenger.
    Ama mourinho wengerin önüne geçebilir.
    Tüm zamanlar Ferguson>Clough>mourinho=wenger.

Mourinho ve Wenger neden eşit mesela yukarıda ki mesajınız da "19 yılda 3 şampiyonluk mu(wenger) Yoksa 5 yılda 3 şampiyonluk mu (mourinho)" yazmışsınız
  • O gunler baya geride kaldi gunumuze bakalim artik, iyice 4. luge yerlestiniz, yillardir onemli bir basariniz yok.

Ben defansif futbol oynamiyoruz demedim, sen oyle bir anlatmissinki sanki o futbolla basarisiz sonuclar almisiz benim dedigim defansif futbolla onemli basarilar elde etmemiz ve bundan da gayet memnun olmamiz. Sizin gibi futbol oynayip kupasiz kalacaksak, hic gerek yok, o pozitif futbolunuz size kalsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 1 Ağustos 2015; 15:42:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reverse-Flash

O gunler baya geride kaldi gunumuze bakalim artik, iyice 4. luge yerlestiniz, yillardir onemli bir basariniz yok.

Ben defansif futbol oynamiyoruz demedim, sen oyle bir anlatmissinki sanki o futbolla basarisiz sonuclar almisiz benim dedigim defansif futbolla onemli basarilar elde etmemiz ve bundan da gayet memnun olmamiz. Sizin gibi futbol oynayip kupasiz kalacaksak, hic gerek yok, o pozitif futbolunuz size kalsin.

Yapmayın ya her şey kupa mı sen Tv başına otururken 10-15 kere esneyerek 1-0 biten maçı izlemenin neresinden memnun oluyorsun futbol bu mudur Yarın görüşürüz

• 
Sayfa: önceki 455456457458459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.