Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.421
Cevap
65
Favori
1.208.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunun daldan dala atlamayla alakası yok, bir Arsenal'li olarak United konusuna gelip oyuncuya, takıma laf atarsan cevabını da yersin. Arsenal son 10 yılda ne yapmış ki sen gelip "De Gea geçen sene turistti" lafını etmeye hakkını kendinde buluyorsun? Önce kendi takımına bak sonra gel başkalarının takımına laf et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Bunun daldan dala atlamayla alakası yok, bir Arsenal'li olarak United konusuna gelip oyuncuya, takıma laf atarsan cevabını da yersin. Arsenal son 10 yılda ne yapmış ki sen gelip "De Gea geçen sene turistti" lafını etmeye hakkını kendinde buluyorsun? Önce kendi takımına bak sonra gel başkalarının takımına laf et.

Arsenal'in son 10 yılda yaptığı ile De Gea'nın geçen sezonu berbat geçirmesinin nasıl bir mantığı var Kendi takımıma da bakıyorum geçen sezon Salı-Çarşamba maç yaparken Manu'lu oyuncular Tv başındaydı :) Sizin mantığınıza göre bir Soton'lu Manu'yu eleştiremeyecek muazzam gerçekten

• D. kullanıcısına yanıt
    Eleştiremez diye bir şey demedim. Soton'lu biri "defansınız berbat" derse eyvallah deriz, doğrudur deriz ama "heaa United geçen sene ŞL'ye gidemedi" derse buna gülünür, geçilir. United 2 senedir ŞL'de yok doğrudur ama gelip ŞL'de hiçbir şey yapamayan gelip dalga geçerse bu saçma olur. Krallar tökezleyince soytarılar gülermiş diye bi laf vardır ya tam bu konuya uygun bir cümle sanırım.

İlk söylediğin De Gea'lı cümleden iki anlam çıkıyor. Birincisi United ŞL'ye gidemedi. İkincisi De Gea geçen sene kötü performans sergiledi. Birincisinin cevabı EPL'de şampiyon olmayı ve direkt olarak ŞL'ye gitmeyi değilde 3.-4. olarak gitmeyi başarı sayıyorsan o senin vizyonundur. İkincisinin cevabı ise De Gea'nın geçen sezon berbat bir sezon geçirdiğini ilk defa senden duydum. İki sezonundur kaleci olarak takımı sırtlayan birine kötü sezon geçirdi demek biraz hazımsızlıktan dolayı sanırım.

• çelsi taraftarıyım sanmıyorum van gaal mou reyizi devirebilsin ama başa baş gideceği kesin bu sene milyon avroları harcadı hollandalı ama şamp olamayacak Man. Utd'ın iyi oyuncular değil kimyasına uygun bi hoca bulması şart Sir Alex gibi.Buda melasef zor ben bı kaç yıl daha şamp olamayacağınızı düşünüyorum van gaal ile olmaz sizin ilacınız guardiola
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

çelsi taraftarıyım sanmıyorum van gaal mou reyizi devirebilsin ama başa baş gideceği kesin bu sene milyon avroları harcadı hollandalı ama şamp olamayacak Man. Utd'ın iyi oyuncular değil kimyasına uygun bi hoca bulması şart Sir Alex gibi.Buda melasef zor ben bı kaç yıl daha şamp olamayacağınızı düşünüyorum van gaal ile olmaz sizin ilacınız guardiola

İyi güldürdün allahta seni güldürsün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Eleştiremez diye bir şey demedim. Soton'lu biri "defansınız berbat" derse eyvallah deriz, doğrudur deriz ama "heaa United geçen sene ŞL'ye gidemedi" derse buna gülünür, geçilir. United 2 senedir ŞL'de yok doğrudur ama gelip ŞL'de hiçbir şey yapamayan gelip dalga geçerse bu saçma olur. Krallar tökezleyince soytarılar gülermiş diye bi laf vardır ya tam bu konuya uygun bir cümle sanırım.

İlk söylediğin De Gea'lı cümleden iki anlam çıkıyor. Birincisi United ŞL'ye gidemedi. İkincisi De Gea geçen sene kötü performans sergiledi. Birincisinin cevabı EPL'de şampiyon olmayı ve direkt olarak ŞL'ye gitmeyi değilde 3.-4. olarak gitmeyi başarı sayıyorsan o senin vizyonundur. İkincisinin cevabı ise De Gea'nın geçen sezon berbat bir sezon geçirdiğini ilk defa senden duydum. İki sezonundur kaleci olarak takımı sırtlayan birine kötü sezon geçirdi demek biraz hazımsızlıktan dolayı sanırım.

Aslında uzun uzun yazacaktım ta ki son cümleye kadar adama gülerler De Gea 2 sezondur takımı sırtlıyormuş.De Gea geçen sezon hariç üst düzey oynadığı sezon yok yediği bir ton hatalı gol var izlemeden ahkam kesmek de güzelmiş..

Şuna da cevap vereyim

quote:

Birincisinin cevabı EPL'de şampiyon olmayı ve direkt olarak ŞL'ye gitmeyi değilde 3.-4. olarak gitmeyi başarı sayıyorsan o senin vizyonundur.

Senin hocan geçen sezon 4.olmayı başarı saydı takip etmeden konuşunca böyle oluyor işte :)

• D. kullanıcısına yanıt
    Van Gaal'ın da vizyonu o kadardır, şayet benim gözümde Moyes kadar başarısızdır kendisi. United gibi bir takım en kötü 2. olmalıdır, her sene 3. veya 4. olarak ŞL'ye gitmeyi kafi görmemelidir. Sonuçta Arsenal değil burası, Manchester United.

De Gea, geçen sezon haricinde üst düzey oynadığı sezon yok mu? 12-13 sezonunda ligin en iyi kalecisi seçilen kimdi? Bu adam üst düzey performans sergilemiyorsa Real Madrid gibi bir takım Casillas'tan sonra kaleyi neden De Gea'ya emanet etmek istiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TARİHTE BUGÜN: Michael Carrick, Tottenham'dan 18.6M karşılığında Manchester'a transfer oldu (2006) - #GGMU #MUFC

• Bunlar nasıl reklamlar böyle cinli şeytanlı.

• hafta sonuna hazır olun
  • Bu konuda aşırı bir gerginlik var
    Herkes birbirine kızıyor-ediyor. Biraz sakin olalım 8 gün kaldı. Kim ne yapacak kim yapamayacak görürüz işte.

• Adidas biraz abartmış

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • neyi abartmış
  • Biraz agresif olmuş.
    Nike'a mesaj veriyor galiba

• Onca yılın hıncını alacaklar ee 900M € Boşuna vermediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ehrmantraut

Bu konuda aşırı bir gerginlik var
    Herkes birbirine kızıyor-ediyor. Biraz sakin olalım 8 gün kaldı. Kim ne yapacak kim yapamayacak görürüz işte.

Gerginlik mi dün muslera ile ManU savunmasını kıyaslayan biri gerginlik bence

• FORMALAR NE KADAR OLACAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: blabla08a8

FORMALAR NE KADAR OLACAK

150 lira felan heralde

• Muslera Romerodan bencede daha iyi eğer o as kaleciniz ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Orijinalden alıntı: blabla08a8

FORMALAR NE KADAR OLACAK

150 lira felan heralde

o zaman yine replicalara kaldık
  • 
Sayfa: önceki 452453454455456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.