Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (753. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.422
Cevap
65
Favori
1.208.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

eriksen biraz saçma oldu ama

sonradan alli yi koydum oda dembele ye yakın aşağı yukarı

edit 2 :

tackles won u ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 10 Temmuz 2016; 2:49:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

eriksen biraz saçma oldu ama

sonradan alli yi koydum oda dembele ye yakın aşağı yukarı

Dembele iyi sezon geçirmiş. Wilmots bu adamı oynatmadı bir de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen , 2. maç 11 de başlattı sonra sakatlandı sanırım ama ağır bi sakatlık değildi nedense oynatmadı diğer maçlar (sakatlığı devam etmiş olabilir ) (fotoğrafa top kazanmayıda ekledim)

bide yeri değil ama

whoscored tan dribling istatiğine bakarsanız dembele nin ayağındaki topu kolay kolay kaptırmadığını görürsünüz (toplamda 90 dakika başına 9.9 driblingten 9.6 sı başarılı)
  • Sky Sports'a göre Marcos Rojo,Morgan Schneiderlin ve Bastian Schweinsteiger Mourinho'nun planları arasında yer almıyor ve satılması planlanıyor. Ayrıca bu oyuncuları satıp Pogba transferi için ekstra bütçe yaratılması planlanıyor.
  • Fellaini planları arasında yani?
  • Hocam Sky sports da ne gördüysem onu yazdım sky sports un yalancısıyım yani ama umarım değildir
  • Eric Cantona: "Manchester'ın tek kralı bendim ve kral gitti. Şimdi Zlatan zamanı. Prens Zlatan çok yaşa!"
    Bu mesaja eklenen görseller:

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Futbolda en sevdiğim adamlar mou ve zlatan Manchester yolunu tutmuş. Yolları açık olsun.

Elbette biz şampiyon olamazsak siz olun. Çapulcu city ile arsenal şampiyonlar ligi ön eleme mücadelesi verir.

• Mou'nun Pogba'ya kaynak sağlamak için 8 oyuncuyu satacakmış sanırım. Gönderilmesi gerekenler (bence):

1) Juan Mata
    2) Bastian Schweinsteiger
    3) Fellaini
    4) Marcos Rojo
    5) Daley Blind
    6) Ander Herrera
    7) Adnan Januzaj
    8) Antonio Valencia
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Mou'nun Pogba'ya kaynak sağlamak için 8 oyuncuyu satacakmış sanırım. Gönderilmesi gerekenler (bence):

1) Juan Mata
    2) Bastian Schweinsteiger
    3) Fellaini
    4) Marcos Rojo
    5) Daley Blind
    6) Ander Herrera
    7) Adnan Januzaj
    8) Antonio Valencia

Herrera ve Valencia kalır bence rotasyonda iş yaparlar. Adam gibi sağ bek gelecekse valencia gidebilir ama gelmezse kalır büyük ihtimal hem kanat hem bek oynuyor faydası olur avrupa falan var rotasyon da kullanılır herrera ve valencia. Diğerleri acilen şutlanmalı.
  • benim anlamadığım kante neden düşünülmüyor? yılın en iyi orta sahası,bari pogba'yı alacaksan,orta saha direnci rezalet olacağı için kante'yi al da toparlarsın orayı. tabi işin kaymağını yine 2-3 hareket yapan pogba yer orası ayrı.
  • BREAKING: Real Madrid have ended their interest in signing Paul Pogba. Your move, Manchester United. (Source: SkySports)

• Real Madrid maddi sebeplerden dolayı Pogba'yı alamayacakmış (source:SkySports)

EDIT:Hocam senin yazdığını görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedDevil08 -- 10 Temmuz 2016; 16:59:19 >
  • Valencia,Fellaini,Young gönderilmesi gereken ilk isimler bence.
  • Tyler Blackett and Guillermo Varela have been put on the transfer list at Manchester United. (Source: Sky Sports)

• quote:

Orijinalden alıntı: James Rodriguez

Valencia,Fellaini,Young gönderilmesi gereken ilk isimler bence.

Valencia bi sene daha iş görür bence. Diğer ikisini şutlarsak iyi olur tabi

• Axel Tuanzebe ve Taylor Warren, Nicky Butt'ın raporuyla hazırlık kampı için as takıma alındı.
    Oyuncu yetiştirmiyorsun diyenlere inat aldı galiba
  • Pogba gelsede şenlense buralar

• Bastianın gönderilmesi facia bence. A kalite oyuncu, sakatlık yaşansa yedek olarak büyük fark yaratır. Yazık olacak.

• Modric pogbadan iyi diyenler saka yapiyor herhalde?

Modric pogbanin yasindayken arda ile kiyaslaniyordu, hatta arda bir cok otoriteye gore daha iyiydi.

Adam gelmis 30 yasina 23 yasinda pogbayla kiyasliyorsunuz. Pogbanin oynadiginin en az 2.3 kati maci var bu adamin. Inanilmaz tecrubeli bir oyuncu.

Modrici alan takim 2yil hadi bilemedin 3yil sonra yerini doldurmak zorunda ama pogbayi alan adam 10yil bakmaz orta sahaya.

• 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.