Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mahmut716 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.433
Cevap
65
Favori
1.209.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bruno bomboş be. Ighalo girmeli ilerde daha fazla top tutmalıyız.
  • Muhtemelen United böyle kazanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • city atacak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğurcan Çakır > Ederson.

McTominay güzel gol attı.
  • M C T O M İ N A Y
  • Evlat attı

• Adam ya 😅

• HARİKA GOL HARİKA!
  • City'nin yediği gole bak

Galatasaray puan bıraktı diye üzülüyordum hiç güleceğim yoktu
  • Karius'u alsın City.
  • Danke schön canlar

Büyük takımın hali başka oluyor

• Manchester is red

Yazmasak olmazdı

• Ole Gunnar Solskjaer İngiltere'de bir yılda üç kez Pep Guardiola'yı yenen ikinci teknik direktör oldu. Diğeri ise Jürgen Klopp.

Palace, West Ham, Newcastle, Bournemouth, Watford, Burnley şu takımlara saçma puan kayıpları yapmasaydık çok rahat ilk dörtdeydik.
  • BU NE YAV?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 8 Mart 2020; 21:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Ole Gunnar Solskjaer İngiltere'de bir yılda üç kez Pep Guardiola'yı yenen ikinci teknik direktör oldu. Diğeri ise Jürgen Klopp.

Palace, West Ham, Newcastle, Bournemouth, Watford, Burnley şu takımlara saçma puan kayıpları yapmasaydık çok rahat ilk dörtdeydik.
    Onlar ve o gibi takımlara saçma sapan puanlar kaybetmez, son hafta leicesteri deplasmanda yenersek 3. Bitiririz ligi, fikstür çok güzel bence, zorlayacak 3 deplasman(tottenham, c. Palace ve leicester) ve içeride sheffield macı var, onların haricinde zorlayacak takım olduğunu düşünmüyorum, 7-8 galibiyet alınabilir 9 maçta

• 3.bitirmemiz zor City ceza aldığı için 5.bitiren Cl'ye gidiyor. Garanti 5.bitirelim kafi.
  • Şu galibiyetten sonra ilk 4 gelir inşallah. Fikstür buna uygun geldi bana. Spurs ve Leicester maçlarında kaybetmeyelim en önemlisi.

• Leicesterin watford, everton, arsenal, tottenham deplasmanları var, sheffield maçında da henderson kapattı mi kalesini gole tamam o iş, puan kayıpları bizden çok olur diye düşünüyorum, 8 puan az degil biliyorum (yarın aston villayı her türlü yenerler) ama son hafta 3.lük mücadelesine çıkarız biz leichesterla 😊

• Kırmızılar Manchester
  • 
Sayfa: önceki 15621563156415651566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.