Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.429
Cevap
65
Favori
1.209.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AM9

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DanieL James dışında takım iyiydi. O da sürekli kendisini yere atmasa, biraz daha mücadele etse faydalı olabilir. Geçen sene bu haftalardaki halimizi de düşünürsek takım çok daha iyi bir seviyede diyebiliriz. İkinci yarıda oyun bizim istediğimiz şekilde ilerleyecek Wolves ister istemez açık alan verecek. Bu noktada da iş Rashford ve Martial'in becerisine kalıyor. Artık bu maçta 3 puanı almalıyız. Böyle oynamaya devam edersek iyi bir sezon geçiririz.
  • the wow kullanıcısına yanıt
    aklıma bu mesaj geldi nedense :D

• Takım hareketli olunca, kazık gibi durup mal mal bakmayınca etkili olduk.
    Vasıfsız Lingard'ın yapabildiği tek şey hareketli oyun zaten. Pogba'ya da çok top atıp oyunun içinde tutmaktan başka çare yok, öbür türlü küsüp maçı bırakabilir.
  • 1-1.

• Net ofsayt abv vara rağmen doğranıyoruz.

• Gol o kadar güzeldi ki normalde iptal olması gereken golü (var herkese gösterdi ofsayt olduğunu) verdiler
  • Pogba sen hainin tekisin.

• Pogba dan hayır beklemeyin artık. Rashford gayet iyi penaltı atarken ne gerek vardı ona.

• Ya boşverin forveti kanadı felan bu pogbalon kekosu gitseydi yeterdi.

• Chelsea maçından sonra bu maçtan umutluydum. Galibiyet gelmemesine şaşırdım ve üzüldüm.

Fenerbahçe maçının rehavetine kapıldığım için bu maçı izlemedim.
  • Yıllardır futbol izliyorum vallahi billahi Pogba kadar hain bi futbolcu görmedim. Bu kadar karaktersiz bu kadar hain olunamaz, şu ciğeri beş para etmez herife verilen her kuruş haramdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Chelsea maçından daha zor bir maç tam 1-0 olsun bizim olsunluk bir maç. Wolves Chelsea gibi boş alan vermez topu fazla isteyen bir takım değil. Boş alanda iyiyiz, kontrada iyiyiz bakalım kapalı savunmaya karşı neler yapacaz, oyunun hakimi olacabilecek miyiz o yüzden merakla bekliyorum maçı.
    Wolwes le berabere kalıyorsan sen artık BÜYÜK TAKIM DEĞİLSİN Manchester United !!
  • Çok takım gördüm bu Wolves kadar uyuz takım görmedim. Ofsayttan yenilen gol kaçan penaltı... Her şeye rağmen yeneceksin 80 dakika Lingard ile 10 kişi oyna 90 dakika bir tane organize atak geliştireme olacağı bu. Maç 1-1 hala sağa sola pas yapıyorlar iş anca bireysel yeteneğe kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 19 Ağustos 2019; 23:55:56 >
  • Gitmesi gereken kişi belli iken Lukaku + Alexis gitti...

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Wolwes le berabere kalıyorsan sen artık BÜYÜK TAKIM DEĞİLSİN Manchester United !!

Alıntıları Göster
    Var'a rağmen gol veriliyor ligin en büyük takımı olduğumuz buradan belli.
  • penaltı kaçırdı diye mi pogbaya yükleniyorsunuz anlamadım izlemedim de maçı en son gölü gördümüştüm?
  • gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Pogba penaltı kaçırması dışında iyiydi bence. Onu kötü kullandı.

Juve'deki gibi şut çekecek alan bulamıyor bir türlü OGS'nin çözüm bulması lazım.
  • Penaltı kaçırdı diye Pogba'yı bu maç özelinde gömmek anlamsız çünkü adam penaltıyı kendi başına aldı o pozisyonda. Penaltıyı kaçırmasa güzel olurdu tabi ama yine de göstermiş olduğu efor özeldi o pozisyonda. Maç genelinde de ben kendisini istekli gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 15061507150815091510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.