Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.433
Cevap
65
Favori
1.209.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Inter Milan's new offer for Romelu Lukaku is around €70M+ several bonuses that reach €85M. They are now awaiting #mufc's response #mulive [di marzio]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Shaw, oyunun 2 yönünde de ikisinde de kaliteli sol bek.

Alıntıları Göster
    Luke Shaw, 6.haftada sakatlanıyor ve sezonu kapatıyor..

• Eveeet kaldı 24saat 36dk.
  • Olacaksa Mandzukic olsun tek istediğim transfer artık bu saatten sonra niyeyse içimde gelirse faydalı olacak diye bir his var. Sahada her şeyini veren, çalışkan, takım oyuncusu ve iyi niyetli oyuncuları seviyorum. Bunun gerçek örneklerinden biri Mandzukic.
  • Sosyal medya fenomeni, çöpün biri takımdan ayrıldı. Darısı diğerlerine.

Inter Milan and Manchester United have agreed a £73m deal for the sale of Romelu Lukaku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Olacaksa Mandzukic olsun tek istediğim transfer artık bu saatten sonra niyeyse içimde gelirse faydalı olacak diye bir his var. Sahada her şeyini veren, çalışkan, takım oyuncusu ve iyi niyetli oyuncuları seviyorum. Bunun gerçek örneklerinden biri Mandzukic.
    %100 Katılıyorum, Mandzukic boş oyuncu değil sahada her şeyini verir. Yüreğiyle oynayan oyunculara hasretiz ne zamandır

• Eğer Şampiyonlar Ligine katılabilseydik ilk transfer Jadon Sancho olacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 8 Ağustos 2019; 12:16:41 >
  • quote:

Olacaksa Mandzukic olsun tek istediğim transfer artık bu saatten sonra niyeyse içimde gelirse faydalı olacak diye bir his var. Sahada her şeyini veren, çalışkan, takım oyuncusu ve iyi niyetli oyuncuları seviyorum. Bunun gerçek örneklerinden biri Mandzukic.

• Eğer almaz isek daha nice seneler Sancho vs alamayacağız kadromuz kötü ilk 4 e giremeyiz yaren bu takım ne ara bu kadar hedef küçülttü anlamıyorum bok gibi paramız var ama vizyon bitik

• Everton are looking to sign Marcos Rojo for £25m #mulive [talksport]

• quote:

Kandırmayın kardeşim büyük Manchester United taraftarını.

Manchester United will not be bringing in Mario Mandzukic from Juventus in this transfer window.

Rashford ile Lingard fazla bile size.

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • Lukaku resmen gitti.

• Yolun açık olsun Lukaku

• Yeri doldurulmadan Lukaku'yu göndermek ne derece doğru oldu bilemedim.

• United tarihinin en kötü hücum hattıyla sezona başlıyoruz. Pogba ve Martial her maç her şeyini verecekler yoksa defolup gidecekler son şansları artık.

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • geçen sene şu kadroda lukaku varken bile hücum hattında ciddi zorluklar yaşanmıştı. bu sene ise lingaard alexis martial rashford mata ve yeni transfer daniel james ile giriyor takım sezona. ilk 6 takım içerisinde açık ara en kötü hücum hattı. tahtası kapalı chelsea'da bile pulisic odoi giroud tammy batshu willian pedro var. hem nitelik hem nicelik olarak üstün.
    elle tutulur bissaka ve maguire hamlesi hariç hamle yok. gerçekten o kadar kötü yönetiliyor ki takım, inanılmaz.
  • quote:

United tarihinin en kötü hücum hattıyla sezona başlıyoruz. Pogba ve Martial her maç her şeyini verecekler yoksa defolup gidecekler son şansları artık.

Sen ManU taraftarı olarak inanıyor musun böyle bir şeye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 8 Ağustos 2019; 19:19:43 >
  • Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • Tam transfer yapacaktık bitti mi transfer sezonu. Tüh ya bi daha ki sefere artık

Ed reyiz

• 
Sayfa: önceki 14971498149915001501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.