Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-0 Everton | #MUNEVE (1303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.411
Cevap
65
Favori
1.208.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marcelo: "Mourinho'nun görevine son verilmiş olması yazık. O harika bir teknik direktör. Real Madrid'e gelip gelmeyeceği ile ilgili fikir bildirmek bana düşmez."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pogba’nın paylaşımı Adidas’ın dünkü etkinliğinin reklam çalışmaları için planlı ve belirli bir paylaşımdı. Mourinho ve Manchester United’a saygısızlık olacabileceğinden dolayı kaldırıldı. [Chris Williams]

• Manchester United yönetimi, yeni gelecek olan menajerin “Hücum” futbolu oynatacak olmasına özen gösteriyor. [BBC]

• bu kutlu qüne değişiklikle başladık hazard neyse de poqbalon tarafından kovulmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

bu kutlu qüne değişiklikle başladık hazard neyse de poqbalon tarafından kovulmak
    ğ daha komikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Being reported that @ManUtd will name interim manager in 48 hours - Ole Gunnar Solskjaer is front runner. On @SkySportsNews from 5pm.

• M*urinho gitti, hala utanmadan p*chettino gibi düşük profil takımları savunma oynatarak başarılı yapmaya çalışan adamların ismi geçiyor koskoca Manchester United markasını rezil rüsva ettiniz ya. Yok mu Cantona, Giggs, Scholes ya da Beckham'ın td izni, Man Utd'nin ne demek olduğunu bilen birini getirin taktik vermese bile olur. Man Utd'nin en büyük problemi kimliğini kaybetmesi. İngiltere'nin en büyük armasını sıradanlaştırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitolojiden Biri -- 18 Aralık 2018; 20:32:1 >
  • Vay be United a Mou da fayda etmedi.

Sir naptın büyü mü yaptın takım yerle bir oldu.

Mourinho nun teknik adamlığına lafımız yok ama Chelsea nin 2.dönemi ve United kariyeri bana göre kötü hatta çok kötüydü futbol olarak.

• Tottenham boss Mauricio Pochettino wants to be considered for the Manchester United job. (Source: The Times)

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-0 Everton | #MUNEVE
  • Jose Mourinho is the real winner here:

£24 million payout ✅
    Real Madrid interested in bringing him back ✅
    No more Pogba ✅
    Sacked before Smalling and Jones faced Neymar and Mbappe ✅
    Christmas break ✅

• Kimse bahsetmemiş ama Roberto Martinez de iyi bir seçenek olur bence.

• Roberto Martinez'e gelene kadar Javi Gracia var Quique Setién var Luis Enrique var geçiniz.

• Norveç Başbakanı Erna Solberg, Manchester United'ın başına sezon sonuna kadar Ole Gunnar Solskjær'in geçeceğini açıkladı.

• RESMİ | Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United’ın geçici teknik direktörü oldu!

• Sampaoli gelsin. İstenen hücum futbolunu oynatır, sağlam futbolcular getirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Sampaoli gelsin. İstenen hücum futbolunu oynatır, sağlam futbolcular getirir.
    Güney Amerika yaptı o hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Güney Amerika yaptı o hocam.

Alıntıları Göster
    Santosun başına geçmiş sanırım. Görmek isterdim kendisini.

Öyleyse Pochettino zorlansın yav.

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-0 Everton | #MUNEVE

Oyuncuları silkeler kendine getirir, vurdum duymazlara hangi takımda oynadıklarının farkına varmasını sağlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Oyuncuları silkeler kendine getirir, vurdum duymazlara hangi takımda oynadıklarının farkına varmasını sağlar.
    Bu yazi bana morimyoyu hatirlatti :dd

• 
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.