Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.429
Cevap
65
Favori
1.209.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kasım ayında takımı Los Angeles Galaxy ile sözleşmesi bitecek İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic’in hafta başında, “Bana ihtiyaç duyarlarsa gelirim.” sözlerinin hatırlatıldığı Solskjaer esprili bir şekilde “Telefon numaramı biliyor, beni henüz aramadı ancak bu konuda ciddiyse konuşabiliriz.” dedi.

Martial ve Rashford'ı topla tek bacağın etmez özlendin kral.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Kasım ayında takımı Los Angeles Galaxy ile sözleşmesi bitecek İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic’in hafta başında, “Bana ihtiyaç duyarlarsa gelirim.” sözlerinin hatırlatıldığı Solskjaer esprili bir şekilde “Telefon numaramı biliyor, beni henüz aramadı ancak bu konuda ciddiyse konuşabiliriz.” dedi.

Martial ve Rashford'ı topla tek bacağın etmez özlendin kral.
    Böyle bişey mümkünse kesinlikle almamız gerekiyor. Pogba şımarıklık yaptığında ense köküne şamarı vuracak biri lazım, o isim tam olarak ibrahimovic. Kop gel reis, sana ihtiyar diyenleri yeniden tekerlekli sandalyeye oturt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devre arası gelsin bu sezon tek amaç avrupa ligini kazanmak olmalı şampiyonlar ligine gidebilmek için. Zlatan gelirse kazanırız belki.
  • quote:

Devre arası gelsin bu sezon tek amaç avrupa ligini kazanmak olmalı şampiyonlar ligine gidebilmek için. Zlatan gelirse kazanırız belki.
    Aynen hocam, mourinho hoca ile yaptığımızı bu sene yine tekrarlamak lazım. Başka türlü cl hayalden öte bişey.

• Darmian'dan kurtulmuşuz, darısı Pogba'ya.
  • Pogba milli takım kadrosundan sakatlığı nedeniyle çıkartıldı.Leicester maçına yetişemese bari.

• Bu kafayla bu sezon top oynamayacağı belliydi OGS tekmeyi basmayarak yanlış yaptı. Fernandes'in Real'e gitmemesi iyi oldu hala bir umut var almak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 2 Eylül 2019; 23:38:0 >
  • quote:

Bu kafayla bu sezon top oynamayacağı belliydi OGS tekmeyi basmayarak yanlış yaptı. Fernandes'in Real'e gitmemesi iyi oldu hala bir umut var almak için.
    Yönetim mi gitmesini istemiyor acaba Pogba bu nedenle mi isteksiz madem gitmek istiyor neden göndermediler o zaman gıcıklıktan dolayı mı ki.Pogbayı yollasa 2 oyuncu daha alabilirdi ManU.Zorla sevda yürümez.Takımı ya 10 kişi oynatırsın yada oyuncunun iyice değerin düşürürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Vallahi ben maçları izlemeyi bıraktım artık. Size de aynısını tavsiye ederim.
    bende united ı izlemeyi bıraktım. ancak premier lig izlemeye değer. bu sene liverpool city rekabeti geçen yılki gibi olacak.

• OGS Sancho ile görüşüp transferi için ikna etmiş. Yaklaşıyor...

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Haftalık 600K falan ile ikna olmuştur. OGS ile alakası yoktur.

• Evlat yapıştırmış gene.
  • Manchester United, eski kalecisi Edwin van der Sar'ı futbol direktörlüğüne getirmeye yaklaştı. (BBC Sport)
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Gelsin de adam etsin takımı...

• Uzun zamandır ManU maçı izlemeyi bıraktım. Özetleri izlemek yeterli , takım leş ötesi.
    OGS stajyer ile olmayacağı çok bariz.Sezon başında kadronun yeterli olduğunu söylüyordu bide.
    Acilen Poşet hoca takıma getirilip , Pogba denilen şaklaban da gönderilmelidir.
  • quote:

Manchester United, eski kalecisi Edwin van der Sar'ı futbol direktörlüğüne getirmeye yaklaştı. (BBC Sport)
    Yanına da Mourinho gelsin mi Caner
  • Daniel James: “Manchester United Ayın Oyuncusu ödülünü kazandığım için çok gururluyum. Bana oy veren herkese çok teşekkür ederim ve özel olarak Evra’ya da ödülü bana takdim ettiği için teşekkür ederim.”

• BREAKING: Paul Pogba, Anthony Martial and Luke Shaw have been ruled out of Manchester United's clash with Leicester this weekend with injury.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leicester City ile karşılaşacak olan Manchester United revire döndü;

Paul Pogba
    Anthony Martial
    Luke Shaw
    Diogo Dalot
    Eric Bailly
    Jesse Lingard
    Aaron Wan-Bissaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15161517151815191520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.