Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.431
Cevap
65
Favori
1.209.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lingard 7 numarayı istiyormuş performansının artacağını düşünüyormuş Aslında James kardeşime çok yakışır ama boşverin, lanetli o numara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dünyanın en iyi kalecisine ne oldu yav
  • De Gea ayrılmak istiyor herhalde, geçen sene düşen takımlardan kaleci bile alınsa bu kadar kötü olmazdı. Lindelöf yerine alt yapıdan biri oynasa daha çok iş yapar. Lovren bunun yanında süper star kalıyor. Smalling,Jones,Rojo filan daha iyidir bundan.
  • Şu takımı izlemeyi midem kaldırmıyor artık hakikaten işkence gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • United'ın işi bu ligde çok zor. Orta sahada oyunun yönünü değiştirecek, aklıyla takıma önderlik edecek isim yok. Pogba iki tane çalım yiyince moral olarak düşüyor. Kaldı ki bu takımın komple santraforu yok. Hepsi kanat forvet özelliğinde.
  • Rashford yerine odun olsa 2 golü vardı bugün

• Takım son 8 maçta 1 galibiyet almış o maçtada chelsea hak eden taraftı, biz sadece bulduğumuz her fırsatı gole çevirmiştik. Bu maçta rakip 10 kişi hala sağdan soldan orta açmak dışında hiçbir şey yapmıyorlar, rezalet bi futbol var şuan.

• Aga çok boşsun harbi azcık futbol zekası olmaz mı birinde
  • Ben Manu’daki kadar laubali ve karaktersiz bir oyuncu topluluğu görmedim 3-4 senedir. 30 metrede önünde adam var kaleye vurmayı deniyor aptal

• Yine penaltımız verilmedi.
  • Pogba ve Rashford ile 9 kişi oynamamıza rağmen 1 puan iyi sonuç.
  • Vallahi ben maçları izlemeyi bıraktım artık. Size de aynısını tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarıman

Aga çok boşsun harbi azcık futbol zekası olmaz mı birinde
    Sen dolu ol da zekanla bizi aydınlat.
  • Daha önce de dedim. Yeri doldurulmadan Lukaku'yu göndermek çok büyük yanlış oldu. Ole hoca da Lampard gibi gençlere yönelmeli bence. Yok mu dünyanın en büyük kulüplerinden birinin altyapısında şu Pogba, Young, Lingard, Lindelöf gibilerinden daha çok mücadele edecek, seyir zevki sunacak, Rashford ve Martial'in aksine net CF oynayabilecek birileri?

• Milli maç arası gelince üzülürdük artık seviniyoruz.

Sezonun bitmesine 260 gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinwheel

Rashford yerine odun olsa 2 golü vardı bugün
    Martial ne oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Martial ne oldu

Alıntıları Göster
    Sakat.

• Man Utd's last 16 games under Solskjaer:

Southampton: D
    Palace: L
    Wolves: D
    Chelsea: W
    Cardiff: L
    Huddersfield: D
    Chelsea: D
    Man City: L
    Everton: L
    Barca: L
    West Ham: W
    Barcelona: L
    Wolves: L
    Watford: W
    Wolves: L
    Arsenal: L

• Daha lig açılmadan defalarca söyledim eski mesajlarda ... yıldız almazsan yürümez vizyon kaybetmişiz bu kadro insani delirtir zerre kadar zevk kalmadı nerde eski kırmızı seytanlar... para olmasa anlarım dünyanın en zenginlerindeniz belki de en Zengini su kadroya bak ... ilk 5 imkansız

• Yani daha ne diyeyim bu maçtan sonra...Palace maçından beri deli oluyorum bizimkilere, Özellikle Lingard ve Pogba allahınızdan bulun emi. İyi ki 3 yıl önceden bu adamın nickini aldık valla sen de bizi fena üzüyorsun Solskjaer...

Ama Lukaku yu satıp da santrfor almamak nedir ya ? İnsan Icardi yi falan dener ama Ed'de 5 gram akıl yok.Sağ kanat falan yoklasak iyiydi Andreas ın ne yapacağı belirsiz Lingard Allahından bulsun ona hiçbir şey demiyorum (dersem ban yerim). 6 ay aradan sonra ilk defa kafa golü yemişiz, sizce De Gea onu kurtarabilir miydi ? Ben yanlış tahmin ettiğinden kurtaramadığını düşünüyorum şahsen.
  • 
Sayfa: önceki 15151516151715181519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.