Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15131514151515161517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam kelimesi kelimesine katılıyorum, söylenecek ne varsa söylemişsiniz. Geçen gün yazmıştım yine söyliyim, messi gelse 3 hafta sonra kariyeri biter öyle bi takım haline geldik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solskjaer olmadı. Bizim ilacımız poşet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pogba çöpü gitmeden bu takım adam gibi top falan oynayamaz hoca konuşmanın anlamı yok. 10 tane hoca gidip gelse de bir şey değişmez. Zaten bu sezon bir cacık olmayacak Angel Gomes oynasın bari.
  • mourinho gerçekten çok iyi teknik direktörmüş, bu kadro ile çok iyi işler başarmış, hatta mourinho döneminde kadro daha da kötüydü, son bir yılda epey takviye yaptılar.

bu takım bu kadro ile ilk 5 e giremez, rakipleri çok iyi, hafta sonu liverpole city maçlarını izledim, manu nun bu takımların seviyesine gelmesi mümkün değil. takımda doğru düzgün orta saha yok, rakip takım orta sahayı çok hızlı geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

United kesinlikle almalıydı o adamı şut,asist ne ararsanız vardı resmen yazık oldu.
  • Bağırdık Shaw yerine adam alın diye sakat adama güvenip gene sezona başladılar 3 hafta dayandı. İyi kötü Dalot oynar diyordum o da sakatmış. Young'a kaldık gene. Gerçi forvetin olmadıktan sonra Marcelo olsa ne yazar. Bu durumdan daha kötüsünü hak ediyoruz keşke sezonu 17.bitirsek.
  • Dylan Lewit sakatlanan Ramsey yerine milli takıma çağırıldı. Biz takım Galler milli takımından kötü olduğu halde kadroya almıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: supreius

mourinho gerçekten çok iyi teknik direktörmüş, bu kadro ile çok iyi işler başarmış, hatta mourinho döneminde kadro daha da kötüydü, son bir yılda epey takviye yaptılar.

bu takım bu kadro ile ilk 5 e giremez, rakipleri çok iyi, hafta sonu liverpole city maçlarını izledim, manu nun bu takımların seviyesine gelmesi mümkün değil. takımda doğru düzgün orta saha yok, rakip takım orta sahayı çok hızlı geçiyor.
    Mourinho döneminde kadro daha mı kötüydü? Zlatan, Rooney, Mkhitaryan, Herrera'lı kadro şu an ki kadrodan çok daha iyi. Fellaini reisi saymıyorum bile o varken gol tehditimiz vardı hiç değilse şimdi o da yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 27 Ağustos 2019; 18:18:29 >

• Premier League assists in the last 6 seasons:

Jesse Lingard: 10
    Adam Johnson: 11

Adam Johnson has been in jail for the past 3 years.

• BoJack Horseman kullanıcısına yanıt
    lingard icin genc oyuncu denmesi daha da komik, 27 yasinda eleman.

• De Gea'nın sözleşmesinden hiç ses yok ocakta uçar gider bu adam.

• Pogba'yı adam edecek tek kişi Ibra. Keşke dönse
  • Manchester United will still be paying Alexis Sánchez £215,000-a-week during his loan spell at Inter Milan. (Source: Guardian)

Yalnız bu nedir aga ya. İnter fena vurgun yapmış man utd aptallıklarına devam ediyor.
  • 8 yıl önce bugün |

22' Danny Welbeck
    28' Ashley Young
    41' Wayne Rooney
    64' Wayne Rooney
    67' Luis Nani
    70' Park Ji-sung
    82' Wayne Rooney
    90' Ashley Young

Ulan ne günlerdi be
    Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arda ML kullanıcısına yanıt
    Pogba out lukaku out kimi istiyorlar acaba.

• Alexis resmen Inter'de.

Satın alma opsiyonu €15M.

Bu arada Alexis'in maaşının %70'ini ManU karşılayacak.
  • Manu'nun Zlatan'a baya ihtiyacı var Rashford ve Martial bebeleriyle olmaz bu iş.

• 
Sayfa: önceki 15131514151515161517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.