Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40.433
Cevap
65
Favori
1.209.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zlatan Ibrahimovic: "İngiltere’de sadece tek bir takımda oynamak isterdim, o da Manchester United. Bu konuda çok nettim. United’ı bilmeyen biri, futbola dair hiçbir şey duymamış demektir."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçın özetini şimdi izledim de pogba'nın herrera'ya asistinde şapka çıkarttım.Adam 30 metre ortayı sanki 2 metre yanına pas atar gibi vermiş.
  • 💥Manchester United, Ole Gunnar Solskjær yönetiminde çıkışa geçen forvet oyuncusu Marcus Rashford ile yeni sözleşme yapmak için görüşmelere başladı.
    (SUNDAY MIRROR)

• 🗣️ Ole Gunnar Solskjaer, Alexis Sanchez'e olan güvenini gösterdi:

"Bir türlü şişeden dökülmeyen ama sonra fazlasıyla dökülen ketçap gibi, bir kez atarsa gerisi gelecek."

• "Jose Mourinho takımdan ayrılmasaydı ben de takımda kalabilirdim"

Marouane Fellaini, Belçika basınına konuştu.

• Ole Gunnar Solskjær, Anthony Martial, ve Jesse Lingard'ın beklenenden erken iyileştiğini, şans verilmesi halinde Liverpool maçında forma giyebileceklerini açıkladı.

• Mutlu yıllar Sergio Romero ! (32)

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Manchester United'ın sezon sonunda satmaya karar verdiği futbolcular:

👤 Eric Bailly
    👤 Romelu Lukaku
    👤 Alexis Sanchez
    👤 Marcos Rojo

🗞 (Sky Sports)

• Manchester United, Arsenal ve Barcelona'nın da kadrosuna katmak istediği Nicolas Pepe'yi transfer etmek için girişimlerde bulunacak. (The Sun)

• Jürgen Klopp: "Ander Herrera hayatının en iyi döneminde, Pogba tekrar Pogba oldu, David de Gea ise hep iyi bir oyuncuydu. Manchester United deplasmanı bizim için gerçekten çok sert olacak."

• Jürgen Klopp: "Her zaman teknik adamların büyücü olmadığını söyledim. Manchester United'ın iyi bir potansiyeli vardı. Solskjaer geldi ve akıllı kararlar alarak başarılı oldu"

• Arda ML kullanıcısına yanıt
    Young, Valencia, Mata, Fred, Darmian gibi çöpler de var. Ole kalırsa 2020 yazında tamamen bu çöplerden kurtuluruz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Young, Valencia, Mata, Fred, Darmian gibi çöpler de var. Ole kalırsa 2020 yazında tamamen bu çöplerden kurtuluruz diye düşünüyorum.
    Young ile 2020'ye kadar uzattılar. Mata, Valencia ve Darmian muhtemelen sezon sonu gidecekler arasına katılır. Fred için yargısız infaz yapıyorsunuz bence. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece pogba,Martial,de gea United için üst düzey oyuncular.Başarılı olunmak isteniyorsa ilk 11e 8 tane üst düzey adam lazım a class

• Manchester United, Liverpool'u konuk ettiği son dokuz lig maçının yedisini kazandı (1B 1M).

Sezonun ilk yarısında Manchester United'ı yenen Liverpool, 2013/14'ten bu yana rakibi önünde ilk kez duble yapmak için sahaya çıkıyor.

Premier Lig'de devam eden en uzun yenilmezlik serisini sahibi Manchester United (8G 1B).

Liverpool, Premier Lig'de çıktığı son 13 deplasman maçının sadece birini kaybetti (9G 3B).

Liverpool forması giyen Mohamed Salah'ın Premier Lig'de hiç gol katkısı yapamadan en fazla karşılaştığı rakibi Manchester United (üç maç).

• Tottenham Hotspur yenilmiş. Liverpool maçı 2 kat önem kazandı böylelikle.

• Pazar da iş var. Keşke akşam olsaydı maç. İzleyemeyeceğim.

Tahmin: 3-1 ManU

Başarılar ManU.
  • 🔥MAÇ GÜNÜ!

🏆 İngiltere Premier League

⚽️ Manchester United-Liverpool

📍 Old Trafford

⌚️ 17.05

📺 S Sport

• #RakamlarlaKuzeyBatıDerbisi

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 24 Şubat 2019; 12:45:24 >
  • 
Sayfa: önceki 13561357135813591360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.